poster

Jiná perspektiva

 • USA

  Anamorph

 • Slovensko

  Pomsta sériového vraha

Krimi / Horor / Thriller

USA, 2007, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • strougy
  *

  Anamorph představuje ve všech svých složkách dokonalou esenci průměrnosti s jedinou vyjímkou v podobě výkonu Dafoea. Ten je totiž naprosto příšerný, celou dobu má na tváři jeden nikterak neměnící se výraz a upřímně ho podezírám, že jediné, co ho na roli zajímalo, byly peníze na zaplacení nájmu a nějakýho toho žvance. Takhle film sráží do bahna snímků, které se hodí pouze jako záplata do večerního programu Novy, když jí dojdou trháky s "hvězdami" stylu Seagala či Lorenza Lamase.(23.6.2008)

 • Andre3000
  ****

  Ne ne, nenechám se ovlivnit nízkým hodnocením ostatních. Na mě film rozhodně nepůsobí zmateně, ale spíše temně. Je to jak Kriminálka New York, bez zbytečných keců a lepší atmosférou. Celý film jsem minutu po minutě sledoval a snižil se hledat rozřešením které přišlo samo na konci, i když ne zrovna v očekávané formě. Je to opět jeden z filmů, kde mě pohltila atmosféra více, než cokoliv jiného a zakryla chyby, proto tak dobré hodnocení.(28.5.2009)

 • Freemind
  **

  Nemilosrdná vykrádačka FInchera provedená s nulovým citem pro vizuální stránku. Plno schopných herců, obstojná hudba a snaha o atmosféru ... to vše spolehlivě utopí stupidní a předvídatelný scénář a hlavně scénografie a kamera. To, co bylo v "Sedm" pouze zneklidňujícím náznakem, Vám tady plácnou na talíř ve světle zářivek. Navíc zloduch vypadá jako nějaký pologramotný stréc ze zapadlé vsi. Hynku, Willeme - bylo ti to zapotřebí?(23.5.2008)

 • swamp
  **

  Já se těšil na béčkové Se7en a dostalo se mi céčkového zer0. :( Willem Dafoe taky mohl zapojit krapet toho svého charismatu, aby Anamorph vytáhl na 3*.(24.8.2008)

 • Ridick
  **

  eeeej veruze prevelika skoda tohto nametu....velmi nudny film, velmi nudni herci, ale sarmantne diela vraha ako tak zachranuju cely dojem.(16.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace