Jiná perspektiva

Pomsta sériového vraha

Krimi / Horor / Thriller

USA, 2007, 103 min

• strougy

Anamorph představuje ve všech svých složkách dokonalou esenci průměrnosti s jedinou vyjímkou v podobě výkonu Dafoea. Ten je totiž naprosto příšerný, celou dobu má na tváři jeden nikterak neměnící se výraz a upřímně ho podezírám, že jediné, co ho na roli zajímalo, byly peníze na zaplacení nájmu a nějakýho toho žvance. Takhle film sráží do bahna snímků, které se hodí pouze jako záplata do večerního programu Novy, když jí dojdou trháky s "hvězdami" stylu Seagala či Lorenza Lamase.(23.6.2008)

Ne ne, nenechám se ovlivnit nízkým hodnocením ostatních. Na mě film rozhodně nepůsobí zmateně, ale spíše temně. Je to jak Kriminálka New York, bez zbytečných keců a lepší atmosférou. Celý film jsem minutu po minutě sledoval a snižil se hledat rozřešením které přišlo samo na konci, i když ne zrovna v očekávané formě. Je to opět jeden z filmů, kde mě pohltila atmosféra více, než cokoliv jiného a zakryla chyby, proto tak dobré hodnocení.(28.5.2009)

• Freemind

Nemilosrdná vykrádačka FInchera provedená s nulovým citem pro vizuální stránku. Plno schopných herců, obstojná hudba a snaha o atmosféru ... to vše spolehlivě utopí stupidní a předvídatelný scénář a hlavně scénografie a kamera. To, co bylo v "Sedm" pouze zneklidňujícím náznakem, Vám tady plácnou na talíř ve světle zářivek. Navíc zloduch vypadá jako nějaký pologramotný stréc ze zapadlé vsi. Hynku, Willeme - bylo ti to zapotřebí?(23.5.2008)

• swamp

Já se těšil na béčkové Se7en a dostalo se mi céčkového zer0. :( Willem Dafoe taky mohl zapojit krapet toho svého charismatu, aby Anamorph vytáhl na 3*.(24.8.2008)

• Ridick

eeeej veruze prevelika skoda tohto nametu....velmi nudny film, velmi nudni herci, ale sarmantne diela vraha ako tak zachranuju cely dojem.(16.6.2008)