poster

Jiná perspektiva

 • USA

  Anamorph

 • Slovensko

  Pomsta sériového vraha

Krimi / Horor / Thriller

USA, 2007, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Toj
  **

  "A dyť to není tak špatný, asi to není nejlepší detektivka, ale vypadá to zajímavě.. Cože? ...co se to děje? Cože? Takhle to končí?" Ze začátku se zdá, že se jedná o horší, manýristickou detektivku se zajímavým tématem, ke které jsem chtěl být vstřícnější.. Ke konci je to už totální slátanina... Všudypřítomné jsou temné noty, které zdánlivě navozují pocit napětí a soudržnosti. Ale film je prošpikovaný různými klišoidními (heuréka hrneček!), hloupými, zbytečně přestylizovanými, nebo jenom nefunkčními momenty. A tak se i scéna pronásledování s běžím Dafoem stává nezáměrně vtipná... A konec je už uplně stupidní...(25.3.2011)

 • Dubro
  ***

  Pri sledovaní neslano-nemastného Willema Dafoe to ťahá do spánku a z letargie preberú len dômyselné kompozície "výjavov" (obrazov). Máte to "za tri", páni.(19.5.2008)

 • Freemind
  **

  Nemilosrdná vykrádačka FInchera provedená s nulovým citem pro vizuální stránku. Plno schopných herců, obstojná hudba a snaha o atmosféru ... to vše spolehlivě utopí stupidní a předvídatelný scénář a hlavně scénografie a kamera. To, co bylo v "Sedm" pouze zneklidňujícím náznakem, Vám tady plácnou na talíř ve světle zářivek. Navíc zloduch vypadá jako nějaký pologramotný stréc ze zapadlé vsi. Hynku, Willeme - bylo ti to zapotřebí?(23.5.2008)

 • TheRaven
  ***

  Rozhodně celkem zajímavý film. Inspiraci možná našel v několika nedávných snímcích, ale i tak byl dosti originální. Je tedy pravdou, že jsem se na to díval především proto, že v tom hraje Clea, škoda, že si tu střihla zase pouze docela malou roli. Film bohužel působí dosti nedotaženě a je zřejmé, že s trochou víc usílí by se bývyl mohl dostat mnohem výš, protože potenciál tu rozhodně je.(28.8.2008)

 • kingik
  **

  Proč to rovnou nenapsat. Tohle je naprosto stupidní film. Námět nebyl špatný a obsazení Willema Dafoe do hlavní role slibovalo hodně, ale tvůrci námět naprosto prohospodařili až do absurdního vyznění. Vražd mohlo být více, ale na každou se poměrně dlouho čeká a když na ni dojde, tak si vyslechneme nějaké vysvětlení proč k ní asi tak došlo, ale o nějakém zajímavém výkladu nebo napětí si může divák jenom nechat zdát. Dafoe v roli detektiva to nijak z nudy nevytrhnl a tvářil se tak znuděně, až jsem byl překvapen jeho nevýrazným výkonem. To mnohem lepší byl jeho parták Scott Speedman a na malém prostoru dokázal zaujat. Jenže nudný a hloupý thriller zachránit nedokázal. 40%(29.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace