Jiná perspektiva

Pomsta sériového vraha

Krimi / Horor / Thriller

USA, 2007, 103 min

• kingik

Proč to rovnou nenapsat. Tohle je naprosto stupidní film. Námět nebyl špatný a obsazení Willema Dafoe do hlavní role slibovalo hodně, ale tvůrci námět naprosto prohospodařili až do absurdního vyznění. Vražd mohlo být více, ale na každou se poměrně dlouho čeká a když na ni dojde, tak si vyslechneme nějaké vysvětlení proč k ní asi tak došlo, ale o nějakém zajímavém výkladu nebo napětí si může divák jenom nechat zdát. Dafoe v roli detektiva to nijak z nudy nevytrhnl a tvářil se tak znuděně, až jsem byl překvapen jeho nevýrazným výkonem. To mnohem lepší byl jeho parták Scott Speedman a na malém prostoru dokázal zaujat. Jenže nudný a hloupý thriller zachránit nedokázal. 40%(29.9.2011)

Pri sledovaní neslano-nemastného Willema Dafoe to ťahá do spánku a z letargie preberú len dômyselné kompozície "výjavov" (obrazov). Máte to "za tri", páni.(19.5.2008)

• Smok

Absolútne nudná záležitosť, ktorej najväčší problém je, že nedokáže diváka zaujať. (Ani moc nemá čím). Sám som sa pár krát pristihol, ako sa tupo dívam niekde do priestoru za televízor a rozmýšľam o princípe repolarizácie zemskej osi a jej vplyve na sexuálnu aktivitu ľadových medveďov. Navyše ma pekne rozčuľoval Mr. Dafoe s jeho o tri čísla väčšou hlavou k telu a výzorom hlásateľa správ. Ako detektív bol absolútne mimo. K filmu som sa musel odhodlávať na trikrát a to sa mi vážne nestáva.(23.3.2009)

• Campbell

Bože co to ten pán Dafoe poslední dobou dělá, stále víc a víc se mi protivý. Nejdřív mě zklame s filmem Antikrist a te´d tohle. Film nevybočuje z průměru jiných béčkových thrillerů typu Sedm či Vraždy podle Jidáše. A hodně rychle zapadne a už si na něj nikdo nevzpomene. Teda ne žy bych o tomhle filmu nikdy už slyšel.(24.7.2010)

• korbitch22

režisérsky naprosto nezvládnutelný film,který se nejspíš snažil o něco jako sedm,či vraždy podle jidáše.tuny klišé a naprosto nevýrazné herecké projevy defoa a speedmana,vám vůbec nic nedají,úplně zbytečný a prázdný film,který kdyby ste si 5 minut po shlédnutí neohodnotily,tak už si na něj nikdy nevzpomenete.(5.1.2011)