poster

Jiná perspektiva

 • USA

  Anamorph

 • Slovensko

  Pomsta sériového vraha

Krimi / Horor / Thriller

USA, 2007, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  **

  Proč to rovnou nenapsat. Tohle je naprosto stupidní film. Námět nebyl špatný a obsazení Willema Dafoe do hlavní role slibovalo hodně, ale tvůrci námět naprosto prohospodařili až do absurdního vyznění. Vražd mohlo být více, ale na každou se poměrně dlouho čeká a když na ni dojde, tak si vyslechneme nějaké vysvětlení proč k ní asi tak došlo, ale o nějakém zajímavém výkladu nebo napětí si může divák jenom nechat zdát. Dafoe v roli detektiva to nijak z nudy nevytrhnl a tvářil se tak znuděně, až jsem byl překvapen jeho nevýrazným výkonem. To mnohem lepší byl jeho parták Scott Speedman a na malém prostoru dokázal zaujat. Jenže nudný a hloupý thriller zachránit nedokázal. 40%(29.9.2011)

 • Dubro
  ***

  Pri sledovaní neslano-nemastného Willema Dafoe to ťahá do spánku a z letargie preberú len dômyselné kompozície "výjavov" (obrazov). Máte to "za tri", páni.(19.5.2008)

 • Smok
  *

  Absolútne nudná záležitosť, ktorej najväčší problém je, že nedokáže diváka zaujať. (Ani moc nemá čím). Sám som sa pár krát pristihol, ako sa tupo dívam niekde do priestoru za televízor a rozmýšľam o princípe repolarizácie zemskej osi a jej vplyve na sexuálnu aktivitu ľadových medveďov. Navyše ma pekne rozčuľoval Mr. Dafoe s jeho o tri čísla väčšou hlavou k telu a výzorom hlásateľa správ. Ako detektív bol absolútne mimo. K filmu som sa musel odhodlávať na trikrát a to sa mi vážne nestáva.(23.3.2009)

 • Campbell
  **

  Bože co to ten pán Dafoe poslední dobou dělá, stále víc a víc se mi protivý. Nejdřív mě zklame s filmem Antikrist a te´d tohle. Film nevybočuje z průměru jiných béčkových thrillerů typu Sedm či Vraždy podle Jidáše. A hodně rychle zapadne a už si na něj nikdo nevzpomene. Teda ne žy bych o tomhle filmu nikdy už slyšel.(24.7.2010)

 • korbitch22
  odpad!

  režisérsky naprosto nezvládnutelný film,který se nejspíš snažil o něco jako sedm,či vraždy podle jidáše.tuny klišé a naprosto nevýrazné herecké projevy defoa a speedmana,vám vůbec nic nedají,úplně zbytečný a prázdný film,který kdyby ste si 5 minut po shlédnutí neohodnotily,tak už si na něj nikdy nevzpomenete.(5.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace