Audrey (Halle Berryová) se vzpamatovává z šoku způsobeného tragickou zprávou, kterou jí přišla domů sdělit místní policie – její vřelý a milující manžel Brian, otec jejích dvou dětí, byl zavražděn při náhodném násilném činu. Audrey, jíž její láskyplné jedenáctileté manželství skýtalo pocit jistoty a bezpečí, náhle ztrácí pevnou půdu pod nohama. Bez rozmyslu se proto obrátí na Jerryho (Benicio Del Toro), zkrachovance závislého na drogách, který byl manželovým nejlepším přítelem už od dětství. Audrey, která se zoufale snaží vyplnit bolestnou prázdnotu způsobenou smrtí manžela, navrhne Jerrymu, aby se nastěhoval do volného pokoje sousedícího s jejich garáží v naději, že pomůže jí i jejím dětem překonat náhlou ztrátu. Jerry svádí svůj každodenní boj s drogami, ale nečekaná role náhradního rodiče a přítele Audreyina syna a dcery mu dodá vnitřní sílu. Zatímco se Jerry a Audrey potýkají se zármutkem a odpíráním, jejich křehké pouto je neustále podrobováno zkoušce. Společně ale nakonec najdou sílu jít dál. (Cinemax)

david666

Ač pomlau plynoucí, přesto hodně emotivní a zajímavý film, který mě přikoval do křesla a až do konečného monologu Del Tora nepustil. Jinak herecký koncert Benicia a Halle. Jednotlivé postavy se chovají přirozeně, můžete jim jejich činy a pohnutky určitě věřit. Navíc i přes skutečnost, že tady důležitou roli hrají děti, není film přeslazený. ()

Cocteau

Bohužel nechci a ani nemohu hodnotit film podle jeho hereckých výkonů. Dílo zcela průměrné, nepravděpodobné, a místy prudce nereálné. Jeho jedinou výraznou devizou jsou brilantní výkony ! Všech! Tam, kde by se celý svět odvracel od silného feťáka, tam mu v Americe hází záchrané lano. Jak při své silné závislosti dokáže Jerry takhle přemýšlet a fungovat je mi záhadou o to víc, že drogou je heroin! Viděli jste proboha někdy závislého na heroinu? Nemůže se ani vy...at, vychc...at, jeho potřebou je droga a pro tu udělá zcela všechno. Ale tady né. Tady se vesele studuje, přemýšlí a chodí do léčebny. Nesmysl. Tím, mě "Zuzanko Bierová " nedostaneš ! ()

fferdas

Nemastný, neslaný, nesladký prostě nezajímavý a hlavně nudný. Vlastně ani nevím, o čem to vůbec bylo. Málem jsem to ani nedokoukal. Divím se, že má tento film docela solidní hodnocení a to se tam „hele bery“ ani nesvlékla, jestli si dobře pamatuji. :) ()

Groower

Del Toro je bůh. Nevzpomínám si na žádnej film, kde by nepředvedl vynikající výkon a Halle Berry mu zdatně sekunduje. Bezvadnej film se skvělými herci. ()

bonovox

Silný snímok zakladajúci na silných hereckých výkonov hlavných predstaviteľov. Chýba však tomu len väčšie citové vzplanutie. ()

Dvorik

Strašně smutný a bolestivý snímek :( Neskutečně přesvědčivý B.D.Toro v roli narkomana, úžasná Halle Berry. Z tak chudého a obyčejného scénáře vznikl režisérský a herecký koncert. Řadím na TOP perfektních emocionálních dramat hned vedle Crash a 7 životů (tolik slz jsem nevybrečel ani na obou dohromady). ()

kedluben

4 až 5. diskuze okolo jsou prázdné, drama je to halyvůdské, protože je to "holyvůdský" film. herecké výkony skvělé. nejasnosti v dominanci témat? hm asi jo. to ale není na škodu... prostě jo. ()

jopal

Nebudem popierat, chytilo ma to za srdce. Dve hodiny vynikajuceho estetickeho a kulturneho zazitku. Ano, s roznymi osudmi ziju ludia na tejto planete. Dolezite je sa nevzdavat, kym na to mate sil... ()

Tomasson93

Dost depresivní drama založené především na hereckých výkonech, které byly výborné. Benicio tu opět ukázal, že pro něho není těžká snad žádná role. ()

dank011

Tak veliký problém. Když několik posledních volných večerů strávíte s filmy Susanne Bier a rozdáváte po pěti hvězdičkách ( Otevřená srdce, Bratři, Lepší svět, Po svatbě), dojdete časem i na ten chronologicky datem premiéry vmezeřený. Prý drama, výlet režisérky do hollywoodských vod. V tomhle případě spíše bažin, protože v kontextu její novější filmografie jde o dílo bohužel nejslabší. Příběh od počátku předvídatelný, motivačně režijně i dramaturgicky neuchopený a troufám si říct, že i neuchopitelný. Melodramatičnost a šablonovitost od první vteřiny, zpočátku trochu maskovaná nechronologickou dynamikou, klišé nad únosnou míru ( neustálá objetí, „přijmi to dobré“, „jsi v pohodě?“, můžu s tebou mluvit“, „Jerry,jsem na tebe pyšnej“). Charismatický, leč jednostrunný , mučitelský výraz Benicia del Torro, nicméně na omluvu - zde nebylo co hrát. Halle Berry coby další z nekonečného zástupu dalších skvělých amerických rozervaných chápajících a hledajících matek, po tragické smrti muže zápasící se šroubovákem u rozbité zásuvky... Přemoudřelé děti. Přehlcenost motivy ( úmrtí manžela, drogová závislost..) skrývající ústřední linii, pro mě jen s obtížemi přijatelnou. Kde není PROČ, lze akceptovat JAK, nicméně .. prostě mě to nevzalo. Asi jsem si příliš zvykl na ten dánský a vůbec skandinávský větřík..Příkré hodnocení, vím o tom, nicméně dvě hvězdičky. Kdokoliv jiný než Bier plus láhev vína k tomu – snad i tři hvězdičky, taky se někdy nechám rád kolíbat. Pro S. Bier - s Hollywoodem v zádech do pekel ? Uvidíme ()

AceDandelion

Tak upřímně mě tenhle film vůbec neoslovil. Drama to je, o tom není pochyb, ovšem bez cíle či směru, takže vlastně ani nevím,co tím chtěl básník říct. Tady se někdo snažil narvat do jednoho snímku příliš,až z toho vzniklo chudé nic. Drogová závislost, schopnost nového přístupu a pomoci nebo vyrovnání se smrtí blízkého či milovaného ? Těžko říct, co byla hlavní pointa. Nicméně musím zmínit, že Benicio Del Toro jakožto těžký narkoman byl skvělý a scény trvdého absťáku zahrál briliantě, takže jedna hvězda hlavně za něj a celkově herecké výkony. ()

Paserak

Uf! Tak to jsme zase dostali porci prvotřídních emocí od brilantního Del Tora. Ještě, že toho chlapíka mám ve svých nej. Nádhera, uvěříte mu každou slzu, která ukápne při závěrečné řeči. Jinak mimochodem: asi jste si všimli že v tom má zásadní prsty ten "všivák" Sam Mendes....Vivat. Určitě 4,5*. ()

topvideo

Halle, Benicio i David sa zhostili výborne svojich úloh. Trocha vybočujúci záver z štýlu americkej kinematografie. Čierny Brad Pitt ako feťák - presvedčivý. ()

1lomeno3

We lost so many things, I mean, baby clothes, our photo albums. We lost a lot. And I remember, I went to him and I said, you know, "How can you be so calm?" And he said, "Hey, you know, those are just things, Audrey. Those are just the stuff. That's just stuff. We still have each other." * Accept the good. ()

CradleSKS

Super film, kde vynika predevsim skvely vykon Banicia del Tora..ale presto mi hodne pripomina predesly film Sussane Bier "Brothers", ktery byl preci jen o neco vic ponurejsi a mozna i vice rozporuplny, ale mne se libil trochu vic..proto doporucuji zhlednout oba snimky a pak si udelat obrazek.. ()

vm81

Já se nudila. Přišlo mi to o ničem. Možná jsem nebyla ve správném rozpoložení, ale znovu na to koukat rozhodně nebudu. ()