Kořist

USA / Jihoafrická republika, 2007, 92 min

Darrell Roodt

Anant Singh

Avril Beukes

Thriller o tom, ako to dopadne keď si niekto myslí, že je pánom tvorstva :) Musím vyzdvihnúť napätie, ktoré v niektorých momentoch naberá pekne na obrátkach. Škoda len, že takýchto scénok tu nie je veľa, preto tu často vládne nuda. Ako príroda tu je pekná, aj herecké výkony ujdú, ale to na dobrý thriller nestačí. Možno by pomohlo, keby to bolo o čosi krvavejšie, pretože takto to horor nie je ani omylom. 60/100(25.10.2013)

Rádoby drsná Bridget Moynaham a dva uřvaný spratci. Co vtom filmu předváděli jsem tak trochu nepobíral plácal jsem se po hlavě začalo mě to srát ale od scény kdy se objevily dva černoši začalo to být docela zajímavý. Stejne jsem fandil spíš těm lvům! Tři hvězdy se zavřenýma očima!(9.2.2012)

• Tuxedo

Klasický béčkový "horor", kde se postavy chovají nelogicky až běda a dělají ty nejnemožnější stupidní chyby. A situovat lvi do podoby bestií lačnících po lidské krvi, za kterou by šly až na konec světa, mi taky nepřijde jako nejlepší nápad.(2.6.2007)

• POMO

Lacné DVD béčko od Weinsteinovcov. Typ filmu, ktorý sám seba pochováva už príšernou hudbou z úvodných titulkov a lá PC hry z 90. rokov, a svoju lacnosť potvrdzuje smiešnym kamerovým efektom a lá „z pohľadu leva“. Prekvapivo tu ale občas nejaká tá lakačka funguje a dve scény dokonca vyzerajú, že ich niekto režíroval. Čo tu ale robí Bridget Moynahan?(17.3.2008)

Chyby ve filmu se určitě najdou. Některé scény se zbytečně natahují, jsou kýčovité a bez nápadu. Na druhou stranu lze pochválit to, že zvířata jsou opravdová, žádné digitální potvory (teda až na pár scén). Někdy mi přišlo, že hlavní hrdinové jsou dost naivní a dělali chyby, u kterých se budete držet za hlavu. Herecké výkony jsou uspokojující a hudba se taky k filmu hodí. Hlavní roli dostala známá herečka Bridget Moynahan. Pro mě je to lehce nadprůměrný film, odehrávající se v krásné přírodě, s pěknou herečkou v hlavní roli a trojicí nádherných lvů. Mě se osobně se tenhle film líbil a určitě stojí i za víc než jen na jedno podívání se.(29.5.2010)

• - Film sa natáčal v Juhoafrickej republike. (MikaelSVK)