poster

Kořist

 • USA

  Prey

 • Slovensko

  Korisť

 • Slovensko

  Smrtiace safari

Dobrodružný / Thriller / Horor

USA / Jihoafrická republika, 2007, 92 min

Režie:

Darrell Roodt

Producenti:

Anant Singh

Střih:

Avril Beukes
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  *

  CITÁT - Teď se pozvracím já......... Pamatujte, že když se chcete v Africe vykadit, nedělejte to na lvím území, protože můžete skončit jako kořist. Rodina v hlavní roli je příšerná, uřvaná, uječená a děti jsou rozmazlené. Vůbec jsem jim nefandil. CITÁT - Oni nás sežerou......... U toho jejich pokusu ujetí z autem jsem se musel smát. To byl otřes. Já se celkem nudil. CITÁT - Voda, voda, voda....ano......(7.1.2015)

 • Jossie
  ***

  Tohle mi hodně připomnělo Cujo, ale bylo to mnohem lepší, dramatičtější, barevnější, exotičtější, prostě mě to bavilo. Takže až na pár hloupých jednání dotyčných osob a tu idylku na konci to byl velmi slušný film.(16.5.2007)

 • Vyrida
  ***

  A je to tady zase pořád to samý dokolečna, akorát s jinou potvorou na konci.Takové filmy mají zkrátka minimální šanci dostat nějaké vysoké hodnocení a buď padnou úplně na odpadové dno, nebo se zaseknou někde v průměru. Prey je ten lepší příklad a úplně špatně na tom není, tedy mluvím-li o hlavním hereckém obsazení. Bohužel se film velmi brzy začne topit ve stereotypu. Příležitostní a nenároční diváci budou spokojeni a my co už jsme viděli takových filmů víc hodíme 2-3 hvězdy.(25.7.2010)

 • petero
  *

  Film je rovnako trápny ako praskajúce čelné sklo Jeepu. Ešteže Bridget Moynahan sa predviedla v plavkách.(5.12.2007)

 • Grran
  **

  Opravdu Bčková slátanina, sice děj tam určitej je, zato herecké výkony vám vytrhávaj mozkové buňky řitním otvorem. Svým způsobem je tu krásně ukázán západní styl výchovy dětí, já osobně bych tu malou blonďatou kravku pomohl lvům ještě rozčtvrtit...(21.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace