poster

Kořist

 • USA

  Prey

 • Slovensko

  Korisť

 • Slovensko

  Smrtiace safari

Dobrodružný / Thriller / Horor

USA / Jihoafrická republika, 2007, 92 min

Režie:

Darrell Roodt

Producenti:

Anant Singh

Střih:

Avril Beukes
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  **

  Námětově tak na nedělní odpoledne.. Zpracování bez invence, Bridget Moynahan nám nějak klesá k B-produkci, ale první třetina se dá i přes předvídatelnost a křečovitost relativně vychutnat. Rozhádaná rodinka (když kolem stříká krev, tak se vztahy dle očekávání pročistí) vám k srdci nepřiroste, jen jsem ještě čekal, aby těch klišé nebylo málo, že bude někdo z ohrožovaných trpět astmatem!!(8.10.2007)

 • gumli
  **

  Aj keď zďaleka to nie je skvelý film,bola to celkom zábava.Myslel som,že to bude o niečo horšie.Tento film netreba brať vážne.Rodinka robila strašne hlúpe vecí a aj bola taká hlúpa.Sú to vlastne len útoky levov a čakanie v aute.Stále dookola.Inšpirácia z filmu Cujo je zrejma.Len miesto bernardína sú to levy.Medzitým sa ešte stále háda dievčina so svojou nevlastnou matkou.A bola aj veľmi protivná a hlavne nesympatická.Myslím to dievča.Takže najlepší herci v tomto filme boli levy,hlavne ten veľký samec.Ale zase na druhú stranu odpad to určite nie je.(24.10.2009)

 • K.I.N.G.
  ***

  Já bych to neviděl zase tak bledě. Možná je to tím, že je to prahsprosté béčko (ty já děsně rád) ale mně to přišlo hodně zajímavé. Kdybych tomu chtěl něco vytknout, tak by to nebyly ty scény, co tu vzpomínali ostatní, to mně většinou přišlo celkem normální, ale hlavně všechno, co se toho auta týkalo. Někdy se dokonce zdálo, že když někdo utíkal k autu, byly dveře otevřené, ale jakmile byl u měj, byly zavřené. A o té jejich barikádě ani nemluvě. Myslím si, že těch nerozumových scén tam nebylo víc, než v jakémkoli jiném béčkovém filmu.(16.1.2009)

 • MM_Ramone
  *

  Scénarista tohto filmu musel byť so svojou prácou hotoví behom 30 minút alebo to bol úplny idiot. Jedna absurdita strieda druhú. Ranger, ktorý sa správa ako somár, nezmyselne rýchla jazda jeepom, úplne zbytočné postavy dvoch domorodých pytliakov, smiešne dôležitý profesionálny stopár... Nie som žiaden zoológ, ale ešte aj konanie tých levov mi prišlo idiotské. No a poviem vám, že ten koniec dal tomu korunu. Od kategórie odpad to delí jedine netradičná americko-juhoafrická produkcia, ktorá tento stupidný príbeh zasadila do exotických afrických plání. *(29.9.2008)

 • Viktooorka
  *

  Neříká se, že se člověk v krizové situaci dokáže chovat instinktivně tak, aby přežil? Proč v těch filmech dělají pravý opak? Přála jsem té rozmazleně nesnesitelné slečince, aby přišla alespoň o ruku :o( Lvi nádherní!!!(7.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace