poster

Kořist

 • USA

  Prey

 • Slovensko

  Korisť

 • Slovensko

  Smrtiace safari

Dobrodružný / Thriller / Horor

USA / Jihoafrická republika, 2007, 92 min

Režie:

Darrell Roodt

Producenti:

Anant Singh

Střih:

Avril Beukes
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jossie
  ***

  Tohle mi hodně připomnělo Cujo, ale bylo to mnohem lepší, dramatičtější, barevnější, exotičtější, prostě mě to bavilo. Takže až na pár hloupých jednání dotyčných osob a tu idylku na konci to byl velmi slušný film.(16.5.2007)

 • Jenda
  *

  chjo, větší napětí by vytvořilo i stádo hysterických šneků. A možná by byl jejich výskyt a chování reálnější, než cokoli v tomhle filmu.(22.12.2007)

 • MM_Ramone
  *

  Scénarista tohto filmu musel byť so svojou prácou hotoví behom 30 minút alebo to bol úplny idiot. Jedna absurdita strieda druhú. Ranger, ktorý sa správa ako somár, nezmyselne rýchla jazda jeepom, úplne zbytočné postavy dvoch domorodých pytliakov, smiešne dôležitý profesionálny stopár... Nie som žiaden zoológ, ale ešte aj konanie tých levov mi prišlo idiotské. No a poviem vám, že ten koniec dal tomu korunu. Od kategórie odpad to delí jedine netradičná americko-juhoafrická produkcia, ktorá tento stupidný príbeh zasadila do exotických afrických plání. *(29.9.2008)

 • SOLOM.
  ***

  Chyby ve filmu se určitě najdou. Některé scény se zbytečně natahují, jsou kýčovité a bez nápadu. Na druhou stranu lze pochválit to, že zvířata jsou opravdová, žádné digitální potvory (teda až na pár scén). Někdy mi přišlo, že hlavní hrdinové jsou dost naivní a dělali chyby, u kterých se budete držet za hlavu. Herecké výkony jsou uspokojující a hudba se taky k filmu hodí. Hlavní roli dostala známá herečka Bridget Moynahan. Pro mě je to lehce nadprůměrný film, odehrávající se v krásné přírodě, s pěknou herečkou v hlavní roli a trojicí nádherných lvů. Mě se osobně se tenhle film líbil a určitě stojí i za víc než jen na jedno podívání se.(29.5.2010)

 • jonyyy
  ***

  65%(18.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace