Kořist

USA / Jihoafrická republika, 2007, 92 min

Darrell Roodt

Anant Singh
  • corpsy

Ono námet veľmi nekritizujem, veď v dnešnej dobe sa už ťažko hľadá vo filmoch originalita, takže za to ho nebudem fackať. Fackať ho budem za to, že je podaný ako bezduchý blud, ktorý sa fakt hodí jedine na televízne obrazovky, a to tiež nie v tom najlukratívnejšom čase.(28.3.2011)

• Bloody13

Obyčejná americká rodinka přiletí do Afriky. Manžel kvůli práci s přehradou, zbytek rodiny se rozhodne vyrazit si v jeepu na okružní cestu okolím. Krásná příroda však ukrývá však různá nebezpečí, v tomto případě tři nesmírně vyhladovělé lvy, kteří se jim postarají o pěkně krušné chvilky... Námětově to zní dobře, ale natočeno je to podle té nejklasičtější šablony. Nevlastní matka je s dětmi schovaná v autě, a mezitím co predátoři číhají někde ve vysoké trávě, původně chladné rodinné vztahy se brzy dají do pořádku a jako v každém správném filmu, všichni se spolu opět setkají a ve zdraví přežijou. Péťa Weller stárne a moc nezaujme, jeho filmová žena je na tom lépe. Kořist, jak zní český název, ani moc napínavý neni, ale co je sympatické, tak že lvi byli živí, ne digitální. A taky ta příroda je super. Ale spíše než o horor jde o čistokrevný dobrodružný thriller.(27.5.2010)

• gumli

Aj keď zďaleka to nie je skvelý film,bola to celkom zábava.Myslel som,že to bude o niečo horšie.Tento film netreba brať vážne.Rodinka robila strašne hlúpe vecí a aj bola taká hlúpa.Sú to vlastne len útoky levov a čakanie v aute.Stále dookola.Inšpirácia z filmu Cujo je zrejma.Len miesto bernardína sú to levy.Medzitým sa ešte stále háda dievčina so svojou nevlastnou matkou.A bola aj veľmi protivná a hlavne nesympatická.Myslím to dievča.Takže najlepší herci v tomto filme boli levy,hlavne ten veľký samec.Ale zase na druhú stranu odpad to určite nie je.(24.10.2009)

Rádoby drsná Bridget Moynaham a dva uřvaný spratci. Co vtom filmu předváděli jsem tak trochu nepobíral plácal jsem se po hlavě začalo mě to srát ale od scény kdy se objevily dva černoši začalo to být docela zajímavý. Stejne jsem fandil spíš těm lvům! Tři hvězdy se zavřenýma očima!(9.2.2012)

Tohle mi hodně připomnělo Cujo, ale bylo to mnohem lepší, dramatičtější, barevnější, exotičtější, prostě mě to bavilo. Takže až na pár hloupých jednání dotyčných osob a tu idylku na konci to byl velmi slušný film.(16.5.2007)