Kořist

USA / Jihoafrická republika, 2007, 92 min

Darrell Roodt

Anant Singh

Avril Beukes

Rádoby drsná Bridget Moynaham a dva uřvaný spratci. Co vtom filmu předváděli jsem tak trochu nepobíral plácal jsem se po hlavě začalo mě to srát ale od scény kdy se objevily dva černoši začalo to být docela zajímavý. Stejne jsem fandil spíš těm lvům! Tři hvězdy se zavřenýma očima!(9.2.2012)

• RAiken

Pokud by posledních 30 minut filmu byly detailní záběry na lvy, jak trhají tuhle stupidní americkou rodinku, bylo by to za jasných 5 hvězdiček...(6.12.2009)

Chyby ve filmu se určitě najdou. Některé scény se zbytečně natahují, jsou kýčovité a bez nápadu. Na druhou stranu lze pochválit to, že zvířata jsou opravdová, žádné digitální potvory (teda až na pár scén). Někdy mi přišlo, že hlavní hrdinové jsou dost naivní a dělali chyby, u kterých se budete držet za hlavu. Herecké výkony jsou uspokojující a hudba se taky k filmu hodí. Hlavní roli dostala známá herečka Bridget Moynahan. Pro mě je to lehce nadprůměrný film, odehrávající se v krásné přírodě, s pěknou herečkou v hlavní roli a trojicí nádherných lvů. Mě se osobně se tenhle film líbil a určitě stojí i za víc než jen na jedno podívání se.(29.5.2010)

• gumli

Aj keď zďaleka to nie je skvelý film,bola to celkom zábava.Myslel som,že to bude o niečo horšie.Tento film netreba brať vážne.Rodinka robila strašne hlúpe vecí a aj bola taká hlúpa.Sú to vlastne len útoky levov a čakanie v aute.Stále dookola.Inšpirácia z filmu Cujo je zrejma.Len miesto bernardína sú to levy.Medzitým sa ešte stále háda dievčina so svojou nevlastnou matkou.A bola aj veľmi protivná a hlavne nesympatická.Myslím to dievča.Takže najlepší herci v tomto filme boli levy,hlavne ten veľký samec.Ale zase na druhú stranu odpad to určite nie je.(24.10.2009)

• Tuxedo

Klasický béčkový "horor", kde se postavy chovají nelogicky až běda a dělají ty nejnemožnější stupidní chyby. A situovat lvi do podoby bestií lačnících po lidské krvi, za kterou by šly až na konec světa, mi taky nepřijde jako nejlepší nápad.(2.6.2007)