Kořist

USA / Jihoafrická republika, 2007, 92 min

Darrell Roodt

Anant Singh

Avril Beukes

Rádoby drsná Bridget Moynaham a dva uřvaný spratci. Co vtom filmu předváděli jsem tak trochu nepobíral plácal jsem se po hlavě začalo mě to srát ale od scény kdy se objevily dva černoši začalo to být docela zajímavý. Stejne jsem fandil spíš těm lvům! Tři hvězdy se zavřenýma očima!(9.2.2012)

• sssssycak

Film plný hloupostí, nelogičností a sentimentu, velmi předvídatelný, přesto jsem se u něj v noci u televize poměrně dobře zabavil. Na televizní zábavu ucházející, přesto však nelze jít výše než 2*.(27.8.2011)

• Vědma

A víte co bylo na tom nejlepší? Že lvi sežrali všechny profíky, průvodce, zkušené pytláky a rangery a ti úplně nemožní turisti, co jezdí do Afriky jako do ZOO, to přežili. Což je spoiler, ale myslím, že ho všichni unesete.(21.4.2015)

Chyby ve filmu se určitě najdou. Některé scény se zbytečně natahují, jsou kýčovité a bez nápadu. Na druhou stranu lze pochválit to, že zvířata jsou opravdová, žádné digitální potvory (teda až na pár scén). Někdy mi přišlo, že hlavní hrdinové jsou dost naivní a dělali chyby, u kterých se budete držet za hlavu. Herecké výkony jsou uspokojující a hudba se taky k filmu hodí. Hlavní roli dostala známá herečka Bridget Moynahan. Pro mě je to lehce nadprůměrný film, odehrávající se v krásné přírodě, s pěknou herečkou v hlavní roli a trojicí nádherných lvů. Mě se osobně se tenhle film líbil a určitě stojí i za víc než jen na jedno podívání se.(29.5.2010)

Tohle mi hodně připomnělo Cujo, ale bylo to mnohem lepší, dramatičtější, barevnější, exotičtější, prostě mě to bavilo. Takže až na pár hloupých jednání dotyčných osob a tu idylku na konci to byl velmi slušný film.(16.5.2007)

• - Film sa natáčal v Juhoafrickej republike. (MikaelSVK)