Lidé si myslí, že doba draků dávno minula. Jenže ta teprve přichází. Vždy jednou za pět set let se narodí dívka, která dokáže proměnit obyčejného hada v nejmocnějšího draka ze všech. A ten může zničit vše, co mu přijde do cesty. Třeba celé Los Angeles... Ethan Kendrick jako chlapec zavítá s otcem do zastavárny korejského obchodníka Jacka. Ethan prochází obchodem, když v tom se otevře skřínka a z ní se vylije světlo. Zastavárník předstírá srdeční slabost a požádá otce, aby mu došel pro bylinky. Mezitím Ethanovi vypráví příběh. Ve skřínce je šupina Imogiho. Imogi je tvor z korejských legend, který se proměňuje v draka. Velice dávno žili obří hadi zvaní Imogiové a jednou za 500 let byl jeden odměněn za své dobré skutky tím, že se mohl stát nebeským drakem. Aby se mohl stát nebeským drakem, musel přímo z nebes dostat dar v podobě síly Ju-jid´žu. Díky této síle se Imogi dokázal proměňovat v draka. Jenomže mezi hodnými draky se našel i jeden zlý – Buraki, který záviděl Ju-jid´žu a jeho stoupenci se jí rozhodli zmocnit. Nebesa to však nechtěla dovolit a rozhodla se skrýt sílu Ju-jid´žu na Zemi a seslat na Zemi nejlepší bojovníky, Harama a jeho pána Bodžama, aby sílu Ju-jid´žu za každou cenu ochránili před zlým Burakim. Jenže Buraki věděl, kde hledat Ju-jid´žu. Ženě korejského šlechtice se narodila dcera a ve chvíli, kdy dívka měla dosáhnout 20 let se v ní měla zrodit síla Ju-jid´žu a Imogi, který by se jí v té chvíli zmocnil, by se mohl proměnit v draka. A tak se stalo, že Bodžam dvacet let pečoval o krásnou Narim a cvičil Harama v nebeského bojovníka. (TV Prima)

Wallis3 odpad!

Korejský legendy, koukám, stojí za vyližpiču a jejich zpracování jakbysmet. Další zářez na pažbách prznitelů fantasy žánru. ()

Grimlok

Jsem ujetej na dráčky. Efekty byly na dobrý úrovni, srovnal bych je s Godzillou. Příběh jaksi takovej klišovitej, ale to mi jaksi vůbec nevadilo. Hlavně jsem se konečně dozvěděl něco o těch divnejch asijskejch dracích. ()

darkreider

Škoda tých tupých dialógov a nedotiahnutých scén. Mohlo to byť dokonalé fantasy, keby im vkladali do úst inteligentné slová a nie tie nudné dokola sa opakujúce šplechy o vyvolených a osude, ktorý nikto nechce. Animáciu a boje som si náramne užíval. Je to brutálny mix, ktorý môže budiť dojem nehoráznej blbosti, ale vidieť jaštera s prednými nohami, ktorý na chrbte nesie nejaké mínomety, bolo super :) Boj príšer s modernou armádou ma zaujala o kúsok menej, ako ten úplne prvý z minulosti, ale aj tak to boli najlepšie časti filmu. Zbytok je dosť slabý a koniec absolútne divný. PS: Najviac ma štvalo, že had veľký ako 10 autobusov bol v každej jednej scéne, vždy tam kde hrdinovia a samozrejme si ho ľudia všimli, až keď zaútočil. ()

Yancl

Nepříliš přesvědčivá pohádka o dracích, která se snaží vytvořit vizi vážnějšího filmu(a popravdě, moc to nejde). Ale na druhou stranu je prezentována velmi pekně a tudíž je na co koukat, alespoň co se týče obrázků : ) [55%] ()

Torgal

Za deštrukciu mesta by som dal aj vyššie hodnotenie, ale zvyšok filmu je nudný a zmätený. Nedá sa na ňom ani poriadne pobaviť, lebo sa berie strašne vážne a pritom je to taká konina. Herci nie sú sympatický, dej nedáva zmysel a finále je len nevábny digitálny bordel. Strata času. 3/10 ()

TakeruDavis

očekával jsem podstatně víc, jsem rád za triky a nápad, ale už jsem se setkal s filmy, které měli nápad aspoň nějak podobný a ty se teda povedli víc... ()

Stíba

Nečekal sem skoro nic ale dostal sem ještě míň. Tenhle film nemá snad nic co by mít měl. Čekal sem spousta děr v příběhu ale doufal sem, že alespoň akce bude stát za něco málo. No, pár minut se něco dělo ale jinak si myslím, že by to nezaujalo ani malé dítě. ()

Wopat

Jedna z největších kravin, jakou jsem kdy viděl. Ještě, že to bylo tak krátké. Herci zde nehrajou, příběh diváka vůbec nechytne, armáda je více než směšná (nejvíc mě pobavili piloti, kteří se všichni těsně před srážkou chytli za hlavu:) atd. atd. atd. ...to vše stojí na neuvěřitelné hromadě laciných triků. ()

LordMysti

Tak takhle hodně stupidní věc jsem už dlouho neviděl. Trikových efektů bylo hodně, ale v bídné kvalitě až na vyjímky, takže alespoň ty to zachraňují od odpadu. Ale opravdu takovou neuvěřitelnou stupiditu takhle špatně zrežírovanou a ještě hůře napsanou jsem opravdu dlouho neviděl. ()

artuš odpad!

Nejhorší zpracování dračích filmů. dva hadi bojují proti sobě a na konec se z jednoho stane drak. Místy mi připomínal tento film King Konga a Godzilu. Hlavně v té scéně jak se snaží s tou ženskou uletět helikoptérou. Prostě děsný film o dracích. ()

HonzaMag

Příběh raději nechám bez komentáře. Snímek mi přišel jako kombinace Boa vs. Python řízlá Godzillou s několika obšlehlými scénami z Pána Prstenů, a to vše na asijský způsob a zasazené do prostředí Los Angeles .....Trikově docela povedené. ()

RajAthen odpad!

No promiňte, ale takovou békovinu jsem neviděl, ani nepamatuju. Děj je ... celkově vzato nepopsatelný, děravý a na hlavu postavený, ale můžeme také říci o lásce, napětí, heroických obětech a předurčení (o tom teda hlavně, hlavně je třeba o tom hodně mluvit, aby se to náhodou nezapomenulo). Film by si asi zasloužil objektivně vzato jednu hvězdu za efekty, ty nejsou v řadě případů vůbec na špatné úrovni, ale natočit s takovým rozpočtem, takovou patlaninu, to je vskutku umění. ()