poster

Orel kontra žralok (festivalový název)

 • Nový Zéland

  Eagle vs Shark

Komedie

Nový Zéland, 2007, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ender66
  ****

  Prehliadka degenerátov rôznych stupňov alla Napoleon dynamit. Predsa mi však prišli postavy sympatickejšie, príbeh zaujímavejší a jednotlivé scénky vtipnejšie. P.S: V našich školách by sa namiesto americkej či britskej angličtiny mala učiť tá novozélandská :)(5.12.2009)

 • SLOTH
  ****

  napoleon dynamite noveho zelandu(4.8.2009)

 • Disk
  ****

  Titanic pro retardy. Toto je film, který záměrně vyvolává trapnost. Bavil jsem se moc, ale zároveň, jak bylo řečeno, jsem si připadal trapně.(13.3.2009)

 • boshke
  ****

  Na další doporučení související s Conchordy přišel na řadu Orel kontra žralok. Sem tam to lehce ztrácelo švunk, jinak ale krásný, bizarní příběh dvou totálních loserů. Jemainea jsem tu viděl poprvé doopravdy hrát, neb v Conchordech a Co děláme v temnotách se po herecké stránce moc nenadřel. A celkem mu ta role asociála seděla. Scéna, kdy začne rubat kripla na vozíčku nunčaky nemá chybu... 80%(27.2.2016)

 • Sobis87
  ****

  Tak trochu jiná romantika, kterou běžný divák asi jen těžko rozdýchá. Pro fanouška nezávislé filmové tvorby to je ale lahůdka. Je to vtipný a zároveň i velmi citlivý film o dvou zamilovaných asociálech obklopených spoustou dalších asociálů a dohromady to je skvělá zábava. Animovaná poetická intermezza jsou takovou chuťovkou navíc.(2.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace