poster

Orel kontra žralok (festivalový název)

 • Nový Zéland

  Eagle vs Shark

Komedie

Nový Zéland, 2007, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ruut
  *****

  Strašně krásný a hřejivý filmeček. Čirá radost.(12.3.2009)

 • mat.ilda
  ****

  Bože díky, žes mi dal rozum! I když, kdoví, proč nikdo nesní o tom, že by chtěl být škaredé, přehlížené a opovrhované pako, kdo to tak nastavil? Přitom má tolik co nabídnout... někomu přesně takovému. Potud v pořádku, neboť i outsideři jsou různí a mohou se báječně doplňovat, podstatné je, že se poznají i v davu a jsou k sobě vzájemně přitahováni, pak mohou žít vcelku spokojený, loserský život. Tragédie nastává v okamžiku, kdy si jeden z nich umane nastavit laťku výš, než může přeskočit, rozhodí pohodu v komunitě a svou pozici usadí na totální dno... takového jedince může zachránit už jen bezvýhradná, pravá láska :-). Přes prvotní zdání nenáročné jednohubky k rozptýlení teď moje rozvířené zážitky pomalu dosedají a já si zpětně uvědomuji, že to, co jsem viděla, bylo něco extra, a nemyslím tím jen rozsáhlou sbírku uměleckých kýčů, kterým jednoznačně vévodí vskutku ohyzdná svíčka ve tvaru ruky, ale celou nevšední společnost spokojených zoufalců, co nemají zapotřebí pomáhat si pitvořením a přitom jsou tak roztomile přesní, třeba jako dementní úsměv Masona Hutchinsona, nejlepšího hackera, co náš hlavní tragéd zná... Good job, Taiko Waititi! Viděno během Challenge Tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií(15.4.2015)

 • lenuse
  ***

  Mno, tak na Zélandu jsem strávila pár týdnů, ke konci se mi už strašně chtělo domů, ale takhle divný to tam fakt nebylo.(7.4.2013)

 • Disk
  ****

  Titanic pro retardy. Toto je film, který záměrně vyvolává trapnost. Bavil jsem se moc, ale zároveň, jak bylo řečeno, jsem si připadal trapně.(13.3.2009)

 • SLOTH
  ****

  napoleon dynamite noveho zelandu(4.8.2009)

 • - Rozpočet: 1.3 milionu dolarů. (Saku)

 • - Štáb měl 35 členů a natáčelo se 25 dní (Saku)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace