Intimní tajemství

• USA Teeth (více)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiální text distributora)

wray

Hned na zaciatok napisem ze tie (az) 3 hviezdicky, su za to ze to bolo originalne. Vedel by som si to predstavit aj omnoho lepsie, mozno vtipnejsie, mozno cernejsie ale - co uz, je ake je. Priemerna teen komedia, s originalnym napadom, herecky to nebolo az tak zle, par peknych zaberov. Priemerna cierna komedia, ale - kvoli tomu napadu sa oplati vidiet :) 2/3 ()

KeiGe

Tak tady jsem se vskutku nasmála :D. Pro mě to byla dobrá komedie, jinak ale pěkná blbost. A ten její brat není ani tak čudák jako ču*ák, který už jenom svým vzhledem a nesympatičností splnil hlavní podmínky své role. ()

MFZB

Tretí krát som mal možnosť si pozrieť tento film a až teraz som mu prišiel konečne na chuť. Ono je to fakt neskutočná vtákovina a s hororom to nemá nič spoločné a dokonca je to neskutočne prijebaný film, ktorý nemá nejakú ucelenú myšlienku, ale jediné z čoho skrátka nemôžem, že je to neskutočne smiešne. Ja proste nemôžem z tohto filmu, To človek sa len smeje keď to pozerá. Neviem koho mohol napadnúť tento nápad, ale ten dotyčný má u mňa + 3 body, fakt. Keď som to prvý krát ešte niekedy dávno videl v TV, tak mi to prišlo ako úplná pičovina a vtedy som od toho asi očakával nejaký horor, ale teraz mi to príde ako jena z najlepších komédií na relax. Proste viac takýchto filmov by to chcelo. No a ten náš slovenský preklad stojí za to... ()

Abalzo

Zvláštní film. Jen mi přijde, že komedie je to jen proto, jak špatně je to natočené. A horor to naopak není z téhož důvodu. Nicméně koukat se na to dalo (i když pohledy na ukousnuté penisy nebyly nic moc) a i hlavní představitelka mi v některých scénách přišla sexy (což dle mého názoru měla podle tvůrců vypadat celý film - no snad to vyjde příště)... ()

kreion

tento film ani sám netuší čím chce byť....či komédiou, drámou, trilerom, hororom...každopádne určite to niečím je- riadnou p*čovinou. Oproti tomuto je Twilight úplné veľdielo... ()

Jane.D odpad!

Snad větší kravinu jsem neviděla. Do poloviny byl film nudný a od půlky už fakt nechutný. Aji se divím, že má tak "vysoké" hodnocení. ()

Horác

Těžko zařaditelný film s několika svěžími scénami. Například u gynekologa, s pejskem a vilným dědem. Docela mě bavil také nelíčený údiv "zkrácených" mužů. Jinak mnoho debilních dialogů. On: Chichi Ona: Chacha On (opět): chichi Ona (opět).: Chacha On: Uááááááá. Chlapci, pozor, kam to strkáte. ()

LencaN odpad!

Tak tohle skutečně nebyl šálek mého čaje! Sice hodně zajímavý a netradiční námět, ale vyšel z toho hrozně divný film. Herci – buď schválně přehrávali, ale příšerně, kýčovitě nebo to byla skutečná herecká bída, pardon, ale takhle blbě to zahraje i dítě z divadelního kroužku :) (např. scéna, kdy se hlavní hrdinka poprvé střetně pohledem se svým ‚prvním' klukem, to jsem málem spadla ze židle) Pozor – spoiler! Navíc ten na hlavu postavený scénář - najednou holka skoro každý den narazí na nějakého úchyla, přitom do té doby žila v naprosté ‚nevinnosti' a neznalosti sebe sama, natož aby na ni sáhl chlap. Takže si pro sebe pokládám jen teoretickou otázku, čím to, že se najednou všechno změnilo? Důležitá scéna (smrt maminky) tam nebyla, jen ji jednou větou popsali, což mě bilo do očí a dost mi to vadilo. Těch zkratů tam bylo víc. Oproti tomu některé pasáže nudili. Nepřišlo mi to ani jako horor,ani komedie. Tohle opravdu nechci vidět znova. ()

jirkahorn

Film jsem viděl už před mnoha lety, ale na odpad to není (jak tady někteří dávají). Nepopírám, že film je opravdu šokující, ale je také rozhodně naprosto nezapomenutelný. Nicméně jen na jedno podívání, poté mě nic nepřesvědčuje k dalšímu shlédnutí. A že by to byl průměr? Horší průměr určitě. Za zapamatování mi stály jen herecké výkony hlavní představitelky a tématika filmu. Nic víc v tom netřeba hledat. ()

Salvator

Film se zajímavým námětem. Zpracování je ovšem poněkud tragické a jediným důvodem k zhlédnutí je otázka, jak tohle skončí? ()

JSSVLVKMK

Když jsem děj vyprávěla kamarádce, dlouho jsem přemýšlela, jestli mám film prezentovat jako horor nebo jako komedii! Vyhrála komedie, protože ani jednou jsem se nezachvěla napětím, spíš jsem umírala smíchy při scéně na gynkeologii a utírala slzy nad scénou s bratrem a večeří jeho psa! :-D Někdo se snažil být originální, ale tohle téma snad ani do nějaké vážnosti dát nejde! 2 hvězdy za průměrnou komedii! :-D ()

bystroocko

Na internetu jsem viděla vystřihnutou synopsi tohoto filmu v TV programu. Musela jsem zjistit, jestli ten film opravdu existuje, a když jsem přišla na to, že ano, neodolala jsem a musela jsem se na něj podívat. Jaké bylo moje překvapení, když se mi dostalo zápletky, která měla velmi daleko k hlouposti, kterou jsem od tohoto filmu očekávala, a dobrých hereckých výkonu! Také jsem tu objevila Halea Applemana, na kterého se těším, jestli/až se mu podaří dobýt větší scénu a budeme mít příležitost ho vidět ve víc filmech. Svěží, mrazivé, zvrácené, a přesto tak nějak konzervativní a suše nechutné - přesto bezva film. ()

PavHer

Hodně divný film, čekal jsem nějakou aspoň tuctovou komedii, ale tohle bylo fakt o ničem, teda až na ty ukousnuté údy všeho druhu :) ()

montel

Dawn (Jess Weixler) je mladá studentka, která šíří ve škole slova o tom, jak je důležité zůstat až do svatby bez poskvrny a odvrací se nejen od sexu ale také jakýchkoliv dotyků. Většina spolužáků se ji proto vysmývá, až na jednoho chlapce, který začne s Dawn randit a při romantické procházce neudrží své sexuální pudy a donutí Dawn k sexu. To ovšem netuší že Dawn trpí nemocí tzv. ozubenou vagínou...Trapné až k smíchu. Neuvěřitelně otravná blondýnka a její zubatá vagína. No pěkně jsem se nasmál. Díky tomu 40% ()

Hellbilly

Film, ktorý sám nevie čo chce-a táto nevyhranenosť mu veľmi škodí. Nie je to horor, nie je to čiernočierna komédia, a treba povedať, že priklonenie sa k jednému z týchto žánrov by asi bolo lepšie. Celkovo je Zubatá Vagína dosť nudná. Film je u mňa na jednu *, ďalšiu prihadzujem za originálny námet (natočiť podobnú somarinu o dievčine s ozubenou šuškou by ma nenapadlo ani v najdesivejšom sne) a za odvahu to vôbec nakrútiť a pustiť na svetlo sveta. ()

Bluesun

Zajímavý film se skvělým námětem. Nesmíte ovšem očekávat, že se jedná o horor. Je to spíš drama o dívce, která má takovou zvláštnost. Srovnání s Cronenbergem je možná i na místě :-) ()

Trescha

Ale joo,takový úletík,trošku místy nudný,místy zábavný.Krásná Jess co má mezi nohama past na medvědy(medvídky):-D ()

Infantryman

Opravdu netuším,co bylo na tomhle filmu hororového,ale jako "komedie" to stálo za to. To fakt nikoho nemrzí investice za takový škvár??? ()