Svatba podle Margot

• USA Margot at the Wedding (více)

Margot Zeller (Nicole Kidman) píše povídky, ve kterých si nebere servítky. Na neštěstí přijíždí na přípravy svatby své volnomyšlenkářské sestry Pauline. V okamžiku, kdy se poprvé střetne s jejím nastávajícím Malcolmem (Jack Black), nezaměstnaným umělcem, zasadí do jejich harmonie semínko pochybnosti. Jak se blíží svatba, následuje jedno neštěstí za druhým. (Magic Box)

david666

** z odřenýma ušima - hlavně za nenalíčenou Nicole a Blacka v netypické roli. Jinak nuda - dialogy byly pro mě nepochopitelné - asi nejsem takový inteligent. Navíc byly často vedeny mezi dospělou Nicole a jejím dítětem - to mi připadalo úplně mimo - myslím, že v tom věku se takhle děcka určitě nebaví. Jinak skoro celý film mi nějak nedocházelo o co vlastně jde a co jde hlavně Nicole. No a konec - to bylo co? ()

jenrae

Je pravda, že jsem od tohoto filmu čekala asi úplně něco jiného a možná proto mě tak překvapil. Mile. Nicole Kidman mám moc ráda, Jacka Blacka o dost méně..ale to tady podle mě není vůbec podstatné. Oba totiž hráli tak, že jsem před očima neměla je, ale jejich postavy. I přes to, co se v tomhle filmu děje, si celý snímek sám plynul a už od prvních záběrů jsem byla vtažená do děje tak nějak přirozeně. Nevím proč. Možná to bylo hudbou, která nerušila, neutrálním podzimem/jarem, barvami, lokacemi, které byly tak normální nebo scénami, jako je ta na stromě nebo procházky v lese. A pak ta závěrečná! Margot stálo za to vidět. A podívám se na ní určitě znovu. ()

koubekson

Podle traileru zajímavý "filmový klub", ve skutečnosti ovšem nekonečné, ubíjející a nepříjemné tím jak se tam pořád někdo hádá. Dokoukal jsem to do konce, ale podruhé už k tomu nedojde...škoda. ()

4sAd

Chcete se zbavit svým problémů? Snažte se vyřešit cizí. A vůbec vás nemusí zajímat, že mu tím pravděpodobně zničíte všechny plány. Přimíchejte trochu nervové lability a pseudopsychologických rozborů a máte skvělý film ze života. Takže "We have to cut down the tree..." a za 4*. P.S. J. J. Leigh mi přišla podobně střelená jako v eXistenZ. ()

BeaVV

Film o "pošahanej" ženskej, ktorá vo všetkých vidí blázna ,len ona je "zdravá". Príšernostˇ. Ale komu nestačia rodinné hádky tak nech si ešte jednu davku pustí. ()

Rupmen

Nezávislák s prvoligovým hereckým obsazením, které je hlavním a možná i jediným důvodem, proč se na film podívat. Ano, dospělí nejsou chytřejší a rozumnější než děti. Jenom to před dětmi umějí dobře předstírat. Děti, které přirozeně obdivují a napodobují svoje rodiče, pak jednou čeká hořké procitnutí z této iluze. Tomu poznání se říká dospívání. Podle všeho jde o Baumbachovo oblíbené téma, která pak tvrdošíjně rozehrává i ve svých dalších dílech. ()

Oxytocin odpad!

Dlouho jsem neviděl takový odpad. Styl natočení, děj, mluva (záběry na holku, jak si to dělá rukou v posteli, kluk jak se svěřuje mámě, že mu dělala dobře masturbace...). ODPAD!!! Šokující, jaké to má zde hodnocení. ()