Slunovrat

• USA Solstice

Po několika málo měsících od sebevraždy své sestry Sofie, odjíždí teenagerka Megan na letní prázdniny se svými nejlepšími přáteli. Na místě se brzy začínají dít zvláštní věci, které, jak Megan věří, připomínají přítomnost její sestry. Pokusí se s jejím duchem navázat kontakt. (Magic Box)

davidek

Tak jsem se pohodlně usadil, koukal, jednou se lekl a to je tak asi všechno. Nic víc už tady není. Lepší béčko, ale stejně tomu něco chybělo:-). ()

jefff

Fňukání nad ztrátou času se pro mě trochu překvapivě nekonalo. Po celou stopáž Slunovratu jsem se bavil a i přesto, že jsem se za celou dobu leknul pouze jednou, nelituji. Herci sympatičtí, prostředí zajímavé a příběh sice okoukaný, ale poměrně dobře zpracovaný. Nečekal jsem nic úchvatného a tak jsem zklamán nebyl. Myslím si, že každý před skouknutím Slunovratu asi tuší co od tohoto video filmu může čekat a to také dostane. ()

sedm.1

Slunovrat sice není nijak převratným a už vůbec ne originálním thrillerem,ale má sympatické herce,slušné tempo,více jak dobrou atmosféru a i slušnou pointu.V žádném případě se nejedná o horror plný krvavých výjevů a nechutných scén,nýbrž o pozvalna plynoucí duchařinu,která však má vše,co mít má. ()

fabuloz

Duchařiny mě obecně baví. Protože to mělo dobrý konečný drive a překvapivé rozuzlení, přihrálo pro SLUNOVRAT hvězdičku navíc! ()

Mythago

Tohle byl horor? Fakt? To si ze mně spíš někdo dělal prdel. Spíš než horor to připomínalo romantické drama s dost tupým scénářem a celkově je to fakt neuvěřitelná dementnost. Závěr byl sice docela povedený (dokonce jsem chvíli uvažoval o dvou hvězdičkách) jenže pak přišel úplný konec a člověk by až nevěřil, že dialog o třech větách to může tak dokonale zabít. Je to bída a doufám, že podobných filmů už moc neuvidím. ()

Wally

Tohle zase nebylo tak špatný. Někdy když člověk od filmu nečeká zázraky, tak překvapý. Sice to nebylo nic originálního s převratnými vizuálními efekty, ale párkrát jsem se lekl (což od hororu očekávám). Trošku mne mrzí, že hned od začátku jsem tušil, kdo je ten špatnej a opětovně špatný výkon S. Ashmora. Možná jsem zaujatý, ale tenhle 'týpek' je mi strašně nesympatický a nenapadá mne film, kde by slušně zahrál. I tak ale dávám 3*. ()

iXtr3m3

Duchárčina v dobe, kedy ešte duchárčiny mali pre mňa aký taký význam. Nepamätám si presne už o čom to bolo, ale s určitosťou viem tvrdiť, že som sa nenudil. Pekný dom mimochodom, ale bývam takto oľahlo by ma nedonútil nikto. ()

MareT.

NIc než hloupé klišé, kde napětí je projevem vyděšeným pohledem hlavní hrdinky, která slyšela podezřelé zvuky. Jinak kdo nemá IQ pod bodem mrazu, musel pointu uhádnout téměř po půl hodině. ()

sona123

Slibný začátek, ale hrozně brzy film ztratí tempo. Celou dobu jsem netrpělivě čekala, ať už se něco stane, a ono stále nic...a tak to zůstalo až do konce filmu. A o čem že to je? Partička "dětí" vyrazí na letní sídlo slavit slunovrat. Návrat je to těžký, sestra jedné ze slečen zde spáchala sebevraždu. Začnou se tu dít podivné věci, sestře se zjevuje ta mrtvá, autu se samy rozsvěcejí světla...do toho podivný domorodec a fešný prodavač, který umí komunikovat s mrtvými...konec pak rádoby překvapivý, ale pouze rádoby...Co tím chtěl autor říct? ()

tenebrae86

Film plytký, stejně jako songy, které v něm zazní. Připadalo mi to jako seriál Dawsonův svět, střižený rádoby strašidelnou duchařinou. No hrůza. A ti herci. Snažil jsem se, ale nedokázal je akceptovat. "Slunovrat" u mě absolutně propadl. ()

Garch

Filmů s názvem Slunovrat je minimálně pět. Ale tenhle jsem si mohl klidně nechat ujít. Samé tajemné zvuky a významné hudební tóny, a, a nic. ()

Vaiollet

Mám velice ráda bratry Ashmorovi, takže bez něj bych ještě hvězdičku ubrala. Začátek se mi líbil, ale konec byl děsně předvídatelný. Přesně takhle jsem to čekala. ()