Slunovrat

• USA Solstice

Po několika málo měsících od sebevraždy své sestry Sofie, odjíždí teenagerka Megan na letní prázdniny se svými nejlepšími přáteli. Na místě se brzy začínají dít zvláštní věci, které, jak Megan věří, připomínají přítomnost její sestry. Pokusí se s jejím duchem navázat kontakt. (Magic Box)

Untentrauer

Je to spíš ten thriller s pár lekavými scénami, kterým hodně napomáhá zejména hudba. Za mě se film odehrává v prostředí, které mě ani náhodou nepřijde vhodné pro horor. Sice je tu dům na samotě někde na venkově, ale vše je plné sluníčka a pozitivní nálady. Opravdu nebýt hudby, která tam byla někdy na sílu, protože při téhle scéně je psané, že se divák prostě MUSÍ LEKNOUT to není vůbec děsivé. Je dost možné, že tu hudbu tam přidali úplně až na poslední chvíli. V podstatě je film spíš jakési náhodné vyšetřování promlčeného zločinu, za přispění nevysvětlitelných a nevysvětlených událostí. Takže je to misteriózní thriller. Dobré, když se nudíte, špatné pro milovníky hororů. ()

Hapretor

zase duchařina ... naštěstí ta záživná ... na konci je to krásně odhaleno a vše do sebe zapadne ... bravo ... to se povedlo ... ()

foundation

Mno neviem mne sa to pacilo. Urcite to nebola nuda a cely film mi utiekol tak nejak sam od seba. V istom zmysle dost priemerna zalezitost ale k niektorym filmom si jednoducho utvorite blizsi vztah ako k inym. Solstice mna osobne prekvapil ovela viac ako sklamal. ()

helraiser

Další z řady duchařin které v podstatě nepostraší a to je docela u tohoto typu filmu problém a nic na tom nezmění ani atraktivní prostředí a slušný herecký výběr. Tohle se moc nepovedlo. ()

Hellknight12

Za mňa je to vcelku pekný kúsok . Len mi to príde bohužiaľ až príliš zostrihané... Dĺžka 82 min je podľa mňa vážne málo. Ak by mal film aspoň 120min tak to by som bral lepšie . Celkové hodnotenie za mňa je 65% ()

Megynka

Jeden z nejlepších hororů, co jsem viděla. Trocha strachu, děje, myslím, že i dobré herecké výkony. Hudba se mi úplně vryla do hlavy. Jak říkám - film, který nevidím alespoň 2x si většinou nepamatuji, tento jsem viděla tolikrát, že rozhodně nemám mezery :) ()

Clark_Kent odpad!

Tohle nebyl slunovrat, nýbrž pořádná zhovadilost. Jedna jediná scénka, která za něco stála byla s dědkem co vyplivnul ocucanej meloun. ()

Aragorn

Docela zajímavý film. Ze začátku se mi některé scény zdáli až moc nucené, ale čím se film blíží ke konci, tím je lepší. Film doprovází zajímavá atmosféra. Na filmu se mi nejvíc líbí Christanův příběh, jak srazil Leonardovu vnučku. Konečné hodnocení je 3 hvězdy ()

wolverine

Totální bullshit. A nejzábavmější je ta gradace na konci, kdy se zřejmě tvůrci filmu rozhodli zachránit celou věc, ale i to pokazili. Poctivý 1 bod. ()

Pitryx

Dívat se na to dalo, jen té hlušiny mohlo být méně. Strachy divák ječet nebude, možná je to občas na slabší lekanec. To je ovšem vše, nic nového tento horůrek nepřinesl. Kdo má rád duchařinu, přijde si na své. 201207288215/8700 ()

cinema_cz

Nepříliš nápaditý videosnímek autora Záhady Blair Witch používá dobře známé finty hororového žánru a spíš než příběhem zaujme roličkou hereckého veterána R. Lee Ermeyho. 40 % (Ci 03/2008) ()

Gtados

hned po začátku filmu jsem si myslel, že to bude jeden z dalších béčkových hororů pro teenagery ale velmi jsem se spletl a mile se překvapil, protože tohle stálo za shlédnutí:-). Po půlhodině film dostával strašně zvláštní tajuplný náboj, který mě fakt bavil! Dávám tu nejspodnější hranici čtyř hvězdiček, ale jsou to ****:-) ()

Cechyno4

Slunovrat má sice pár dobrých lekaček. I scéna s blikajícím autem v noci před domem, mě pobavila. Ale závěrečné rozzuzlení bylo pro mě velkým zklamáním. Prožíval jsem deja vu, nač vidět něco už několikrát viděné ?! ()