Zázračná planeta (TV seriál)

• Česko

Planeta Země

Planet Earth

Planéta Zem

Dokumentární / Dobrodružný

Velká Británie, 2006, 11x50 min

Zatiaľ mám za sebou iba prvé 4 epizódy ale je mi úplne jasné ako to po 11. epizóde ohodnotím. Tento seriál je nádherný • veľkolepý • ohromujúci • prekrásny • prenádherný • čarokrásny • divokrásny • pôvabný • roztomilý • ľúbezný • malebný • očarujúci • okúzľujúci • kúzelný • oslnivý • skvelý • úžasný • úchvatný • kvalitný • dokonalý • skvelý • perfektný • prvotriedny • elitný • výborný • vynikajúci • znamenitý • špičkový • pekný • krásny • fajný • súci • akurátny • vydarený • podarený • zdarný • dokonalý • skvelý • vynikajúci • prvotriedny • prospešný • osožný • bezva • bohovský atď atď.... už sa mi to ďalej nechcelo upravovať ale je k tomuto seriálu ešte veľmi veľa synoným. Aj som si občas poplačkala ako to ja zvyknem ak dáke rozkošné zvieratko zomrie, dokonca som uronila slzičku aj pri bocianovi a to vtákov ľutovať nezvyknem. Planet Earth diaries tiež potešili, zaujímavé a obdivujem tých ľudí, čo sa všade tade pchajú pomedzi úzke skaly pod vodou, vyčkávajú niekoľko týždňov na snežného leoparda, potápajú sa s piraňami a tak ďalej... kto to videl, vie.... Je to ťažká práca ale i krásna. A rozprávač mal úžasne magický hlas. Veľmi dobre sa počúval................ Doprčíc v tej 6 epizóde sa snáď všetko končilo smutne. Ale Planeth earth diaries s tým medveďom v okne mi vylepšilo náladu. Aspoň trošku. Hej, ale priznávam, že so seriálom som mala fakt problémy aby som nezaspala. Vždy po 25 minútach ma lámalo na spánok. A vo väčšine prípadov som aj zaspala.(17.9.2013)

Já na dokumenty moc nekoukám,tenhle jsem ale sledovala pravidelně.Obdivuji trpělivost a přesnost tvůrců při výrobě tohoto seriálu.Asi nejvíce působivé jsou pro mě epizody ze života hmyzu.(29.5.2014)

100% ...to by jako komentář mohlo stačit :)(1.3.2016)

V HD 1080p jsou to přírodopisné orgie, dokonalost.(17.8.2011)

Jedinečné a uchvacující dokumenty o přírodě s nenahraditelným a charismatickým Attenboroughem...(9.1.2009)