Zázračná planeta (TV seriál)

• Česko

Planeta Země

Planet Earth

Planéta Zem

Dokumentární / Dobrodružný

Velká Británie, 2006, 11x50 min

Dokonalosť sama !(2.6.2009)

Koncept i schéma Ptačího světa aplikované na naši matičku Zem.(22.1.2008)

největší kabrňák vodní říše je bezpochyby loděnka...protože tvor kterej se brání před chobotnicí, svým úhlavním nepřítelem, tím že "plave pryč", ten si zaslouží obdiv...nehledě na to že chobotnice je asi 20x větší, desetkrát rychlejší a loděnka má oči na druhý straně těla, a protože jí evoluce dosud nestihla vybavit zpětným zrcátkem, tak vlastně nevidí kudy plave, a věčně jen naráží do jinejch loděnek a chobotnic kolem sebe.....no hotovej postrach moří(6.6.2011)

Krásně natočené, informativně hodnotné, profesionálně naservírované, ale pro mne poněkud nudné.(27.4.2009)

Miluju kvalitu a absolutní profesionalitu jakou BBC vkládá do svých projektů. Kéž by takové hvězdné okamžiky někdy měla i naše veřejnoprávní televize. Na blu-ray vypadá tento seriál jednoduše dokonale…v pravém smyslu slova. Od přípravy, přes nasnímání až po hudební kulisu a krasosmutný hlas p. Attenborougha. Takovýhle seriál zkrátka v naší provincii nikdy nevznikne.(30.1.2013)