Zázračná planeta (TV seriál)

• Česko

Planeta Země

Planet Earth

Planéta Zem

Dokumentární / Dobrodružný

Velká Británie, 2006, 11x50 min

Jeden z vůbec nejlepších přírodopisných dokumentů plný krásných záběrů, které vám doslova vyrazí dech. Kamera tady funguje na 1*....záběry z ptačí perspektivy na stáda buvolů, hejna ptáků a jinou migrující zvěř jsou jak z jiného světa. Zpomalené záběry na lov bílého žraloka aj. nám zase přibližují dokonalost těchto predátorů. Víc se nebudu rozepisovat, ani tisíc slov by nepopsalo ten zážitek, to se musí vidět a vcítit se. Člověk si dnes už jen díky takovým dokumentům uvědomí křehkost planety, na které žije. Nyní si vychutnávám všechny díly na blu-ray, jehož fullHD rozlišení dává tomu všemu další punc dokonalosti.(7.4.2012)

Skvělě natočený dokument který občas ponudí.(20.6.2011)

Výborný seriálový dokument o posledních zbytcích panenské přírody na naší planetě v podání podmanivého hlasu Davida Attenborougha. Navíc v tak jednoduché angličtině, že titulky nejsou potřeba.(7.9.2008)

Jednička v rámci dokumentů. O tom není pochyb, ale že se tento pořad drží na 1.místě csfd v rámci seriálů je obrovský úspěch. Takže všechna čest a 5 hvězdiček je beze sporu zasloužených.(30.9.2009)

D o k o n a l é m i s t r o v s k é d í l o!(13.2.2008)