Miliardář Nerio se utopil a jeho smrt vyvolala hotové pozdvižení. Navíc zemřel bez dědice. Ve skutečnosti však měl Nerio tajemství – před lety adoptoval v Bosně chlapce jménem Largo. Ten je ovšem momentálně ve vězení poté, co byl křivě obviněn z obchodu s drogami. Jde jen o souhru okolností, nebo o dobře připravenou akci, která jej má zbavit dědictví? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

agassi68

Typicky priemerný akčný film. Zmena je v prostredí /Chorvátsko/ a v neznámych hercoch až na Thomasovú a Rodena. Pozrieť raz a dosť.. ()

Puol

Van Hammeho komiks som nečítal. V každom prípade sa k nemu francúzi postavili s úctou a nakrútili slušný biják odohrávajúci sa v krásnom prostredí so sympatickým hereckým obsadením a uchádzajúcou akciou. Typovo obsadený Karel Roden je už len čerešničkou na torte. K záporom , niektoré postavy mi prišli trošku nedopísané a chýbala nejaká guletrhajúca scéna, ktorú by si človej zapamätal dlhšie. Rád si pozriem i plánované pokračovanie. Hádam dovtedy prečítam i zopár komiksových bookov o Largovi Winchovi. ()

Wargoo

Absolútne ma to nenadchlo, ba čo viac, nudil som sa pri tom ako pes ! Dej bol až príliš predvídateľný, jediné, za dávam hviezdy sú opäť francúzske zmysli pre detail pri kamere... Niektoré zábery boli ozaj nádhera !!! Inak nič moc. 2** a 40,102% ()

Hapretor

Hlavní bijec, jako rachitický sex-appealem překypující jugoš, který všem nakope prdel a ocucá kdejakou prcinu - v ději, který je dost předvídatelný a laciný, akčně dost debilní a nenápaditý, s divnými postavami a divnými herci/čkami. Děkuji nechci! Chci Jasona Stathama!!! ()

sadlokan

Takže.Máme tady chlápka,který se vypracoval na jednoho z nejbohatších lidí světa.Proč by se tedy jeho syn nemohl vypracovat na jednoho z nejlepších Jamesů Bondů světa,chtělo by se říci,vždyť má tu šikovnost zkrátka v genech ,chlapec. Což se ukáže nebýt tak docela pravdou,poněvadž jest adoptovaný.Naštěstí z Bosenského sirotčince,známého též jako"líheň agentů". ()

MickeyStuma

Komiksový thriller tentokrát přetvořený do celovečerního filmu. Scénář je o proti televiznímu seriálu propracovanější a více logičtější, takže nevyznívá neadekvátně. Akční scény mají určitou adrenalinovou přitažlivost, což přidává na efektivnosti. Ale jo, slušný akční zážitek může být zaručen, ale asi ne pro znalce daného komiksu. Ale to už u takových počinů občas bývá. Je to hlavně otázka děje a atmosféry. Dá se ale s poklidem říct, že se Tomer Sisley své role chopil adekvátně dle svých možností, stejně jako Karel Roden, u kterého je pro nás škoda malého prostoru. Ale i tak jeho přítomnost potěší. Francouzský styl je znát, čímž se krapet odlišuje od hollywoodské produkce. Takže snímek díru do světa moc neudělá, ale za zváženou stojí. ()

Cruchot

Pohodová oddechovka s krásně nasnímanými exteriéry, odsýpajícím dějem a jako obvykle výtečným soundtrackem Alexandra Desplata. ()

Hightower

Musím u toho filmu jen konstatovat, neb mě nijak zvlášť nenavodil k rozmýšlení. Zprvu musím napsat, že mi tento snímek ukrátil nudný čas. Budiž mu to zásluhou. Avšak obsah bez šťávy je vyvažován malými ostrůvky zajímavostí: osobitost v Largově řešení situací, scéna s kamerou na převalujícím se autě, sídlo uvnitř ostrova, pád ze skály, felicie a Lada, Karel Roden; toť vše. ()

cure

Čakal som hlúpy akčný thriller a dostalo sa mi dobrodružného príbehu, v ktorom bolo akurát chorvátskeho mora, akcie, vtipu (aj keď toho mohlo byť aj trošku viac). Vidieť, že nejde o americkú zlátaninu, ale o snahu diváka zabaviť aj príbehom a zručným filmovým umením. Vo filme je v medzinárodné obsadenie z polovice Európy, z ktorých poteší Karel Roden. Podpísať môžem tiež komentár od Shit. Pád zo skaly do mora je skutočne natočení tak dokonale francúzsky až sa chce plakať. Na tejto scéne je jasne vidieť rozdiel medzi americkou akciou a európskou poetikou.) Normálne by som dal za 3, ale dobrých európskych filmov je tak málo, že dávam 4 hviezdy. Naviac tento film priemerný nie je. ()

Kingjiri

Distributorskej popisek společně s plakátem lákaj na napínavou podivanou, která nebude pro akční / vypjatý scény chodit nijak daleko. Ve skutečnosti však jde hlavně o ukecanej intrikářskej thriller bez nějakýho zajímavějšího momentu. A zmatečnej způsob vyprávění nebo absence aspoň trochu charismatickýho záporáka situaci vůbec nepomáhaj. Škoda, že se solidní řemeslná kvalita nemohla spolehnout na kvalitnější dramaturgický zpracování, určitej potenciál aspoň na sympatickou žánrovku určitě byl. ()

papaguy

K filmu jsem přistupoval bez velkého očekávání a dočkal se příjemného zážitku. Značná dobrodružnost až pohádkovost některých motivů a akční nadsázka na mě působily trochu jako rušivý element (hlavní hrdina během pár hodin procestuje velký kus světa a stihne toho opravdu hodně). Realističtější nota by možná filmu slušela o něco víc. Děcka na to do kina z výchovných důvodů stejně vzít nemůžete, když jsou tam výjevy typu kudla v krku apod. Ale nebudu zbytečně rýpat. Dobrá kamera a střih mě zásobovaly jedním vizuálním bonbonkem za druhým, sympatičtí a dobře hrající herci odvedli skvěle svou práci, celková spokojenost. *3 a 1/2. ()

Tamten

Film o intrikách ve vlastnictví obřích společností, který se snaží být na pomezí dramatu, akčního filmu a detektivky. A celkem se mu to daří, i když od žádného žánru tam není dost. Ale pokud vám nevadí takovýto mix, pak lze doporučit. ()

E lan

Možná i trochu vyšší hodnocení než zmíněné *** by slušelo tomuto sympatickému filmu. Dobrý příběh, slušné herecké obsazení a povedený spád celého děje. Proč si tedy nenahrát další díl a zkusit to znovu? ()

Acrobat

http://www.youtube.com/watch?v=6wgJm0lOGqQ „Páter Zovko, ničomu nerozumiem.“ Ono na strednerozpočtovú akciu to má v dejinách akčných filmov prvotriedny scenár. Hlava chobotnice je udusená až do posledných chvíľ a ak už máte jasno v femme, na streche budovy je ďalší šok. Šokov je tu viacero a demolujú na malom časovom priestore akúkoľvek snahu navodiť nudu. Hoci film v podstate nemá akciu v pravom zmysle slova (LW totiž len uteká kde musí), lenže taký pád z útesu nahradí polovicu akčnej nízkorozpočtovej produkcie UnHollywoodu. Takže ako to je s LW? Je to jednoznačne obchodnoprávny spor o dedičstvá a v niektorýrch chvíľach je potrebné skôr právne povedomie. Navyše opätovne Francúzi a ich schopnosť natočiť akčné jednorazové filmy v pre mňa vynikajúcom štýle (filtre, spôsob, tajné ingrediencie, nasvietenie..neviem). LW je rýchly, telefóny zvonia, intrigy hrajú, kabáty sa prezliekajú. Ak by sa tempo natiahlo, všetci sa ukľudnili, postačí látka aj na Bonda, či M:I. Pre mňa je LW zvláštne ľúbivý. Vidieť totižto vo filme miliárd, jácht, Hong Kongských mrakodrapov, RollsRoyceov, súkromných tryskáčov – Jadranské pobrežia, slovanský jazyk, macedónsku pieseň, škodu Felicia a Ladu Niva spolu so smrťou úbohej Chorvátky, je únikom, balzamom, že chudoba a bohatstvo idú popri sebe. Jeden druhého potrebuje, aby sa ten druhý zviditeľnil. Čo sa mi nedostáva od života, mám vo filme. http://www.youtube.com/watch?v=6wgJm0lOGqQ (videné 02.07.2013, JOJ) ()

Likan7

90 minut plné flashbacků, návratů do minulosti a snad i budoucnosti, že jsem se v tom jednoduše ztratil. Largo Winch by nebylo nejhorší béčko, to by ale film musel být přehledný, smysluplný a divácky zajímavý. Takhle jsem dostal jen zvláštní mix akčního filmu s korporátním thrillerem, který je jeden velký guláš. ()

.killer.

Zmateně udělaná minulost hlavní postavy (prazvláštně nastříhané a zamotané), celkově překombinovaný scénář. Jinak celkem zajímavý námět a relativně sympatické postavy. To je Largo Winch. Může připomínat Bourneovky, ale nesahá jim zdaleka ani po kotníky. ()

miki68cz

Není to špatné ale není to ani dobré, není to špatně zahrané ale ani nijak vyjímečně. Ničím nepřekvapující ale ani neurážející, částečně zábavný ale trochu vlastně i nudný. Přehnaný ale také realistický. Prostě 50% stačí, dá se to vidět a zároveň bych si to podruhé už nepustil. ()

angel.CZ odpad!

Hodiny filmu a jedna hodně slabá akce.A to je u akčího filmu nuda. Příběh mě vůbec nevtáhnul, herci jakž takž..... Hodně slabé na 66% ()