Miliardář Nerio se utopil a jeho smrt vyvolala hotové pozdvižení. Navíc zemřel bez dědice. Ve skutečnosti však měl Nerio tajemství – před lety adoptoval v Bosně chlapce jménem Largo. Ten je ovšem momentálně ve vězení poté, co byl křivě obviněn z obchodu s drogami. Jde jen o souhru okolností, nebo o dobře připravenou akci, která jej má zbavit dědictví? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

monty.cl

Hodně slušná dobrodružná komiksová jízda o jednom velkém dědictví, která se po pomalejším začátku dostane do slušného tempa, které si udrží až do konce.Rozhodně milé překvapení s Karlem Rodenem...70% ()

Elegnor

Šel jsem do toho s předsudkama, protože přece jen, francouzskej film, francouzi mě zatím překvapili jen málokrát, není to úplně můj šálek čaje.. Ale musím uznat, moc příjemný překvápko - tak akorát zamotaný, příjemně akční, rusák Roden opět kraluje.. 4* ()

han.ci

Thrillerová stránka filmu je podle mého gusta, kdo koho zabil, jak a proč to jsou otázky, pro které stojí za to se na film dívat. Akční scény už tolik nemusím, nicméně když v nich figuruje pěkný hrdina, dají se přežít. ()

HEED

Francouzi začínají překvapovat čím dál více. Nejdříve to bylo intouchables, teď zase pro změnu něco napínavějšího (Largo). Jestli budoucí nástupce takhle přebírá miliardovou firmu, vůbec to těm šéfům nezávidím. Co navíc, asi je už nikdy nebudu pomlouvat, že jen sedí v kanceláři, popíjejí kafíčko, a chystají nějaké ty čachle machle, jak z něčeho co nejvíce vyprofitovat. Pro mě takové malé oddechnutí a příjemná změna vidět v tak podařeném filmu i někoho jiného na place, než jen známé tváře z hollywoodu, od kterých už vím co můžu očekávat. Je to vše dobré, tak za tři a půl hvězdy ode mě. ()

pekas

Takovej oddechovej akčňák s Kájou Rodenem na šesté pozici v titulcích. Hlavní hrdina je neokoukanej, děj docela komplikovanej, možná chvilkama až moc. Nakonec to hodnocení zde odpovídá mým pocitům. 64% ()

subic

Largo Winch je jediná šance na záchranu firmy, kterou zdědil. Smrt nevlastního otce si žádá pomstu a to docela ve slušném tempu děje, se slušnou akcí a taky zajímavou hudbou skoro jak z bondovky. Tu nenapsal nikdo menší než Alexandre Desplat (Zlatý kompas, Králova řeč, Argo, Grandhotel Budapešť atd.). Tak proč to má tak slabé hodnocení? ()

johnsnow

Solídny nadprimer od Francúzov. herecky fajn, poteší Roden a Wong, síce to mohlo mať kus viac akcie, a tá mohla byť veľkolepejšia ale stále fajn. 4* zaslúžene. ()

megajalec

nemal som veľké očakávania, výsledok bol však o to lepší. Konšpirácie, akcia, krásne Chorvátsko, to všetko dáva dokopy lepšie 3 hviezdičky. Príjemný film ()

patec23

Už dávnejšie som vzhliadol tento film, páčil sa mi, a včera ho dávali v telke. Čo ma teší je fakt, že som si ho opäť rád pozrel, bavil ma a tak môžem len doporučiť. Zaraďujem ho do kategórie filmov, ktoré sa dajú aj s väčším časovým odstupom pozrieť...Film má dynamiku, akčnosť, niekedy až ľahkosť, s ktorou hlavný hrdina zvláda dané situácie. Produkcia Francúzsko, palec hore, príjemné prostredie a sympatický herci :) ()

smith22

Více takových filmů!!!Tento filmek by si zasloužil lepší hodnocení, a to minimálně těch 75%.Zřejmě tomu stádu ovcí hltající jen Holywoodskou produkci nevoní nápis FRANCIE - jinak si to nedovedu vysvětlit. Za poslední dobu už je to několikátý snímek z Francie, který sem viděl, který nese znamení KVALITA!Kvalitní herci, pěkné destinace vybrané pro natáčení, solidní kamera.........JEN TAK DÁL ()

CrazymanM

Velké překvapení,čekal jsem zase nějaký moooc akční nářez,ale kupodivu jsem dostal příjemný thriller evropského střihu,který si ovšem nezadal s americkými,dokonce mi byl příjemnější!(Asi i kvůli Karlovi =:)!) ()

Igis_001

Pro francouzské akčňáky mám slabost a tenhle film (i přes svůj poněkud děravý scénář) mně příjemně překvapil. Kouzelné chorvatské prostředí, svižné akce a mistr Karel Roden jako bonus:-) ()

p3tulko

Slušný francúzsky thriler-ík s trochou akcie a celkom slušnými scenériami. No Largo bitkár nič moc ale je sa na čo pozreť, myslím si však, že na môj vkus posledná bitka až príliš fantazi alebo mu tam mohli postaviť menšiu gorilu :-). Trochu sa tam pozabudlo, že bol ešte stále hladaným drogovým dilerom ale to sú len perličky na torte. Celkovo na mňa pôsobil film dobrým dojmom. A na to, že ide o francúzsku produkciu som veľmi prekvapený. Odporúčam pozrieť. ()

brasek

Snaha bola... ale nemá to do kvality akčného filmu čo ponúknuť. U mňa ťažkopádne a bez potenciálu na oslovenie diváka. ()

Sympy

3+ na mě dost ekonomiky a kancelářských obleků ale propracování bojových scén,navazování příběhu a herecké stvárnění mi přesto dokázalo že jde o kvalitní film-už se těším na druhý díl :) ()

kokofek

Film má zvláštní tempo,někdy příliš rychlé a pak pomalé tak, že nudí.Příběh vcelku s jasným koncem.A tak divák ví , že ke šťastnému konci dojde zřejmě na konci.Mezitím si musí protrpět ty moc rychlé a moc pomalé pasáže.Hlavní představitel (ač veliký sexy fešák ) si hraje na Jamese Bonda.Chybí už jen pověstná sklenička. ()

badett

Zajímavý thriller, který mě zaujal a nespustil sem od něj oči. Nechyběla také povedená akce. Do poslední chvíle nejasný konec a jasné rozuzlení. Není co dodat 80% ()