Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

Marrianna odpad!

Nemůžu dát více, i kdybych se měla na hlavu postavit a mít ráda čtvrtníčka v tomto nestačí. Kdyby tenhle paskvil trval 10 minut, brala bych to jako málo vtipný šot. Takhle je to ale vůbec nevtipný humáč - kdy jen sedíte koukáte a držíte se za bradu, ať nevypadáte jako "Kelišová, když se divím tak aspoň zavřu hubu". No tohle se fakt, ale fakt vůbec nepovedlo. ()

Veruca odpad!

Asi nejhorší český film, který jsem viděla. Od hereckého obsazení jsem si slibovala přinejmenším docela dobrou srandu a dočkala jsem se až neuvěřitelné frašky. Monstrsumec Lojza...??? ()

mikhail

Po prvom zhliadnutí som si povedal, že nikdy viac. Napriek tomu som film videl znovu. Rozhodne by som ho úplne nezavrhoval. A k tomu dodám, že Kristína Farkašová je jednoducho božská! Škoda, že na Slovensku kde sa točia 2-3 filmy (a kopec hrozných seriálov) do roka nemá možnosť ukázať svoj talent. Ale to už píšem o niečom inom. Hodnotenie 50% ()

macetoma

Jako celek dost o ničem. Hrušínský hraje jako debil. Ostaní mu při tom "ůspěšně" sekundují a hrají taky tak. Kromě hudby od Fanánka a pěkného rybníka nemohu pochválit nic. A to mám Čtvrtníčka a Poláška v oblibě. Ale toto se "nepovidlo", dávám 1 hvězdu. ()

Tominni

Žádná sláva, od odpadu tento film zachrání jen několik hlášek Čtvrtníčka, ale jinak se jedná opravdu o velikou hloupost....... ()

MartinJ5

Omlouvám se, pokud někoho urazím, nicméně styl takovýchto scénářů považuji za trapný. Hvězdička snad jen za pokus o trochu humoru a možná navodění pohodové atmosféry. Jenomže snaha nestačí. ()

ac1976 odpad!

Čtvrtníček od začiatku príliš tlačí na pílu a snaží sa byť za každú cenu šialene vtipný čím mi úplne pokazil chuť. Kedy dám tejto hlúposti 1*? Až začnou sněžit hovna! ()

kubilov

Fakt nechápu, jak může někdo brát Poslední plavky vážně. Vždyť Čtvrtníček s Poláškem ještě nikdy nic seriózního neudělali a právě tohle dílko úžasně definuje jakým stylem nahlížejí na českou populární scénu. Prostě s kámošema spíchli nějakej debilní scénář, zahráli si tam neskutečný frajery v naprosto debilním příběhu a alespoň mě moc pobavili, dokonce i ta linie s šíleným Hrušínským a monstrsumcem je tak nějak správně divná. Každopádně takovouhle letní pohodičku s Čtvrtkem v bufetu Tropikana bych si dal taky. ()

subic

Strašná blbost, kterou jsem poprvé viděl při premiéře na konci roku 2007. Nemůžu si pomoct, ale mě se to prostě líbí a hláška Rudolfa Hrušínského "půjdeš za Pepikem, hajzle" mě vždycky dostane. 70% ()

cinema_cz

20 % (Jaroslav Sedláček, Ci 12/2007, str. 50) ___ Téměř sto minut nudy neoživí ani chimérický obrsumec. 40 % (Kristýna Pleskotová, Ci 05/2008) ()

FosaCZ

Rozmarná letní komedie v hlavní roli s Petrem Čtvrtníčkem, digitálním sumcem, Budweiserem a Hermelínem je spíše k pláči než ke smíchu. Poslední plavky nejsou špatný film. Poslední plavky jsou tím nejkatastrofálnějším pokusem o film, nešťastným zářezem do kariéry každého, kdo se na něm podílel a devadesátiminutovým utrpením pro všechny, kdo se na tuto zoufale nevtipnou záležitost vydržel dívat až do konce. http://chromy.blog.idnes.cz/c/16049/Posledni-plavky-z-filmoveho-dna.html ()

Filipes

Jááj ty kokot......Poslední plavky jsou vtipné hlavně kvůli hereckému obsazení. Uznejme si, že s jinými herci by to byl totální propadák. Takhle je to ale příjemná netradiční česká vtipná komedie. Zvláště musím vyzvednout postavu Jiřího Lábuse (A prej zrzavý vlasy jsou znakem degenerace). ()

Petrozkoz

Tak jsem si říkal, že ten film přece nebude tak hroznej, že to musej psát lidi, co Čtvrtníčka nemaj rádi. Já se počítám k těm, který jsou z něho nadšený, jeho kecy mě dostávaj, ksichty taky, takže jako diváka mě každopádně na ksicht a na kecy v upoutávce chytil. Jenže tohle bylo fakt hrozný, to se fakticky chvílema nedalo vydržet. Některý scény jsem si přehrával úvodní písničku jáj ty kokot a doplnil si, proč jsi na to chodil... Takže jedna hvězda pro šílenýho Rudlu a jeho sežeru, vyseru a zase sežeru a druhá pro Peťu, který se mi ve filmu líbil a rozhodně ho pro tenhle krok vedle nezatracuju. On holt potřebuje krátký pořady, těch 100 minut je hrozně moc. ()

Doudik.t odpad!

Jestliže tento film něčím zaujal, tak snad jedině totálním nezvládnutím všeho, co by film, jako takový, měl nabídnout. Michal Krajnák natočil film, který nemá naprosto žádný děj. Zápletka působí, že snad byla vyrobena v nějaké putice nad osmým, či desátým pivem. Výkony herců se pohybují někde na úrovni podprůměrného kabaretního vystoupení (včetně jinak velmi kvalitního Petra Čtvrtníčka). Kamera tomuto snímku také moc nedodala. . . Rozhodl jsem se ohodnotit tento snímek jednou hvězdičkou, říkám si, že natočit takovýhle paskvil vyžaduje také jistou dávku umění. ()

bigbadboy

Tak to se stalo snad poprvé... nic sem od filmu nečekal a ... nic sem v něm nenašel... sem tam záchvěv vtipnosti... ale to nestačí... Emile... jdi s tím k šípku ()

JanHá

Touha dělat srandu je příliš křečovitá, scénář prostoduchý. Přesto vše bych Poslední plavky neoznačil za odpad jako třeba Troškovy vesnické kýče. Sem tam probleskne nějaká ta dobrá narážka, letmý záblesk chutného absurdního humoru… Snad se aspoň Čtvrtníček se štábem při natáčení bavili… ()