Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

zero_zelo

tak sem to dala vícerokráte. jakože nejdřív ze zájmu, pak ještě třeba za rok, jestli se nezměnil úhel pohledu bo mi nedozrál intelekt. a teď teda naposledy. nedozrál. vůbec sem to nepochopila. asi jako pulhodinovej film, max 45min sestrihany a trosku grotesknejší by to bylo lepší. takhle to bylo dloubání se v hovně klacíkem a konec ale úplná chujovina... ()

Eisenmann

Humor Petra Čtvrtníčka mám poměrně rád, třeba Česká soda byla v jistém smyslu geniální.Ale tady? Tohle mě opravdu hodně sklamalo. Plitké, nudné, trapné, téměř zoufalé. Snaha vetřít se do obrovského zadku konzumního diváka. Tak snad to nebyl Čtvrtníčkův kšaft a dočkáme se něčeho daleko lepšího. ()

pan_Bily

Dlouho jsem váhal 1 nebo 2* a pořád nejsem úplně jednoznačně vyhraněný, i když jsem to viděl několikrát. Film stojí a padá s jednou jedinou věcí, a tou je komika Petra Čtvrtníčka. Jeho příznivci si přijdou na své a více či méně by se jim mohl film líbit. Což je můj případ. Není to žádný šlágr, nepatří mezi mé nejoblíbenější, ale kvůli Čtvrtníčkovi ho příležitostně rád zkouknu znovu, když ho dávají v TV. Nesmím také zapomenout na výborného Hrušínského. Ale, jak už zde zaznělo, kdyby se sestříhaly gagy se Čtvrtníčkem, byl by z toho výborný díl České sody. To je na základ filmu ale dost málo. A to ostatní kolem je jen slabá omáčka k tomu, navíc možná zbytečně dlouhá na daný typ filmu. Rovněž souhlasím s tím, že během filmu jeho kvalita klesá. (02/2021): Tak jsem tam tu druhou hvězdu přihodil. Čtvrtníček si jí prostě zaslouží. Ale ta je jenom pro něj :-) Já ho prostě žeru. ()

carramba66

K tomuhle filmu se nesmí přistupovat jako k umění. Dokonce se k němu nesmí přistupovat ani jako k filmu. Berte ho jako video z youtube, které někdo postnul na facebook a královsky se pobavíte, protože kadence výborných Čtvrtníčkovo hlášek zajišťuje udržení pozornosti v hluchých pasážích. ()

Dumaru

Veľakrát čítam hodnotenia užívateľov predtým ako si ich pozriem a film Poslední plavky s hodnotením pod 40% mi veľkú nádej na kvalitu teda nedával, aj napriek tomu som si ho pozrel. Ale k filmu, podľa mňa sa jedná o ľahkú letnú oddychovku, ktorá pobaví ak od filmu nič extra nečakáte a jedna z mála ktorú si môžem s odstupom času pozrieť znovu. Pár známych hercov, jednoduchý dej situovaný do letných mesiacov a ja sa som bavil, ešte aj teraz si spomeniem na úvodnú melódiu :) U mňa za 3 hviezdičky a s odkazom, že nie vždy treba byť náročný,,, ()

ssarka

jak řekl sám Čtvrtníček,jeho mez není ani červená čára ani modrá,jeho mez je až vsítit gól.....jde o to,to jen pochopit...za mě Čtvrtníček a Dejvické divadlo jako vždy drsně a svým způsobem pobavili.. ()

Peabody odpad!

boží mlýny i melou, takže tohle je první a zatím i poslední "celovečernýL film pána "režižéra", jak to v jedné staré komedii vyslovuje tuším Nataš Gollová. Na Kristinu Farkašovou by se asi chvíli dalo koukat, ale jinak je to tak zoufalé, bože. Opakovaně citovaný výrok RH je opravdu symptomatický, Josef Polášek tady sice nedosáhl svého dna, kterým později bude syn Arnošta Goldflama v houbařském seriálu, ale je děsný, Rudolf Hrušínský jen ukazuje, co vše po svém otci nezdědil no a pan Pětníček (1/4 je moc) - proboha budu se muset podívat zase někdy na Českou sodu, abych se pokusil pochopit, v čem spočívá mýtus toho, že je herec, nebo autor? nebo houseboaťák? Nevím. Asi bude celeBrit. . ()

Vltaava odpad!

Je to absolutně neuměle natočený, jak by to asi pojala moje prababička, kdyby dostala tu možnost něco zrežírovat. Nic s ničím nelícuje, nevtipné, neumělé a teda i pitomé mi to přišlo, neposkládané dohromady, konec se sumcem tomu dal korunu. Mínus sto bodov. ()

WolfHigh

Čekal jsem mnohem víc! Škoda času,škoda vyhozených peněz za natočení takovéhle chujoviny! Čtvrtníčka mám rád a jo prohodí sem tam dobrou hlášku,Polášek taky dobrý,ale celý to na mě působilo divným dojmem a říkal jsem si jaký skyrtý význam to má,ale význam to bohužel nemá žádný film o ničem! Dávám 1* za Čtvrtníčka a Poláška. ()

lvi_psouk

Je to naprostá kokotina, které však po padesátém zhlédnutí přijdete na chuť a po stém zhlédnutí oceníte i tu hluboce skrytou genialitu. ()

Sa.sa

Šílená taškařice a komedie na odreagování či odpočinek... Myslím si, že hodnocení zde tomu zase neodpovídá 😢 No nic já jsem se bavil a to mi stačí 😃😃😃 ()

Janickap odpad!

Stupidní, prázdné, nevtipné, nudné, nevkusné, nechutné a trapné peklo. Ale hlavně, že se pánové při natáčení dobře bavili... ()