Epizody(13)

Sitcomy tvoří páteř každého komerčního televizního vysílání, ale takový, jako je tento, jste ještě neviděli. Komediálním seriálem Lucky Louie dobyla HBO nové území. Je svěží, zábavný, opravdu dospělácký a vypráví o mladém páru, který se pere s problémy v manželství i rodičovství.
Držitel ceny Emmy Louis C.K. hraje Louie, který pracuje na zkrácený úvazek jako mechanik, ale většinu času tráví doma a stará se o čtyřletou dcerku Lucy. Skutečnou živitelkou rodiny je jeho žena Kim, která pracuje na plný úvazek jako ošetřovatelka. Toto netradiční uspořádání může být občas ožehavé, ale manželé je vždycky ustojí, protože se pořád milují - a také nemají na vybranou.
Nejlepšími přáteli Louie a Kim jsou manželé Mike a Tina, kteří vedou záviděníhodný prostý život s kupou dětí ze současného i předchozích manželství. Naproti bydlí afro-americký pár Walter a Ellen s dcerou Lisou, s nimiž se Louie snaží pěstovat přátelské vztahy. A dále v domě žije i Kimin excentrický bratr Jerry s utajovanou minulostí, který si vydělává na živobytí pochybným způsobem.
Seriál, který je prvním sitcomem HBO realizovaným vícekamerovým systémem, se natáčel před živým publikem. (oficiální text distributora)

Peky

Boží sitcom s humorem, který nemusí sedět každému, ale já ho mám kur*vsky rád! Skvělá oddechová záležitost, u které se bude bavit každý, komu nevadí sem tam nějaké to peprnější slůvko. Český dabing je páradní, především hlas Libora Hrušky dal těm hláškám Louieho ty správné grády. Škoda, že v dnešní totalultramegagigasuperhyper korektní době už podobné seriály nevznikají a vznikat nebudou. ()

JantarJirka

V tomhle seriálu nenajdete žádné tabu. Samozřejmě už se nějaký námět objevil někde jinde. No a co? Je to seriál myšlený na uvolnění pro obyčejné lidi, kteří prostě potřebují vypnout. Je to seriál, kde si neustále říkáte: Sakra, dyť von má pravdu! Nejlepší postava je samozřejme Louie - posere na co šáhne a už je z toho trochu flegmouš, kterej to jenom konzultuje se svými ne o moc lepšími kamarády. A tak to má bejt. Pohoda. ()

kriplozoik

Docela dost věcí bylo přeneseno z Louisových předchozích vystoupení (pokud jste je viděli, může to trochu ubrat moment překvapení z toho či onoho gagu). Jinak, čím se tento seriál liší od těch běžných, je to, že se zaobírá životem nižší střední třídy. Z nějakého důvodu mi tak připadá sympatičtější než všechny Beverly Hills 90210 & spol dohromady. Ano, je tam hodně sprosťáren (myšlením, slovy i skutky), ale takhle to je mezi prostým lidem taky. A seriál je to unikátní a skvělý - škoda, že má jen 13 dílů. Nepřekvapilo by mě, pokud by se na konci každého objevovalo něco jako "based on a true story". ()

orionn

K tomuto seriálu som sa dostal vďaka ukážkam na youtube. Scénky s feromónmi v bare, alebo diskusia o tom čo je boh ma presvedčili aby som si ho pozrel celý. Ale po zhliadnutí všetkých častí môžem konštatovať, že vtipné sú tam len tieto dve spomenuté scénky. Moje snáď najväčšie seriálové sklamanie. ()

koprovka69

Ještě, že jsem objevil tenhle seriál, jinak bych už byl ženatý. Úplně nejvíc ze života. "Na účtu máme mínus 50 dolarů, abychom byli na mizině, musel by nám někdo darovat 50 dolarů" ()

mirec2211

Tento seriál je jednoducho pecka. Také vtipy a gagy sa len tak často nepočujú. Každá časť je perfektná. Nenašiel som žiadne slabé miesto. To čo dokázali spraviť z tohoto nízkorozpočtového seriálu je majstrovstvo. Je veľká škoda, že nie je pokračovanie a skončilo to prvou sériou. Za mňa plný počet. ()

Wlashack

Takhle má vypadat sitcom ze života. Řeknete raději když vás něco naštve suché: "Sakra" nebo raději "Do prdele!"? Tenhle seriál si na nic nehraje, zato opravdu má koule. Nejsem zastánce stavění humoru pouze na sprostých slovech, ale někam prostě patří! Seriál se nebojí prdelí, kurev, hoven, hulení, sraní a maximálně černého humoru. ()

Muad

Ultimátní, bezskrupulózní, drsný, přisprostlý, neskutečně vtipný a pravdivý. Takový je tento seriál. Mr. Pizza box maann :-) ()

TeeToTaller

Bylo takhle krásné nedělní odpoledne, kdy jsem se vrátil z celovíkendové party, absolutně unavenej, s kocovinou... a místo toho abych šel spát, jsem náhodně večer natrefil na tenhle seriál. Dopadlo to tak, že jsem neusnul dřív, než jsem sjel všechny díly a prochechtal se až do pondělního rána. Hláška za hláškou, dokonalé. ()

Dudros

ako prvú som videl scénu zo spovednice a keď som počul tie "hriechy" tak som čakal že sa mi roztrhne bránica od smiechu :D brutalita najväčšieho kalibru, kde si nikto nedáva servítku pred ústa a seriál sa s ničím neserie. Louie a jeho kamoši sú tri hovadá, ktorí riadne presahujú hranice a tlačia na pílu až kam ľudské oko voľne nedovidí. Škoda že bola len jedna séria ale čo už....VYHUL MI BRKOOOOOO! 5* ()

NikoKovac

Výtečná práce! Vulgárně-fekální parodie na všecko americké. Neštve se to s náboženstvím, patriotismem, rasismem, prostě s ničím. Ocenil bych, mimo postavy Louieho, taky Mikea a Riche. Takové prasata svět neviděl. Seriál je studnicí geniálních hlášek, například přirovnání "žrát jako filcka v čubčím kožichu" je naprosto nářezové. Ačkoliv většinou sleduji cizí seriály v originále, tady se mi možná více líbí český dabing. S tím si někdo musel dát neskutečnou práci, ať už s tím překladem, který je bohatší a využívá toho, že čeština je květnatý jazyk se spoustou synonym, takže se nemusí opakovat to americké "fuck" jen jedním výrazem, tak i s tím, že charakter hlasů naprosto sedí k postavám. ()

C.A.T.

Tohle je prostě bomba! Louie je prostě borec a i když je většinou vulgární humor silně o ničem, tak Lucky Louie ukazuje, že to může i sakra dobře fungovat.Těžko jsem někdy zažila větší výtlemy, než u totoho. Ráda bych si užila i další série, tak doufám, že se dočkám. ()

72Nihlus

Neskutočná paľba najdokonalejších a najsprostejších hlášok v dejinách televízie. Kŕče od smiechu prakticky po celých 13 dielov.....ten kto toto zrušil musí byť najväčší kretén v dejinách na ktorého budú aj Hitler so Stalinom v pekle zhnusene pluť :D ()

Filmoar

Lucky Louie je seriál o bežnej no nebežnej rodinke typu mama, tata, princezná... a teda aj Jerry Seriál aký HBO natočilo, a to ako ho natočilo asi len preto aby taký skvost už natočilo... ČO JE VEĽKÁ ŠKODA no zároveň to posúva ten kusokna level nad ostané levely Kto je veľmi, útlocitný, politicky, rasovo či genderovo citlivý nech ho obíde naďaleko a nech skúsi novú 9-1-1 V plameňoch ()

Falanx

65%. Blahopřeji producentům k minimalizaci nákladů. Pár herců a neherců, následně lehce nadprůměrná zábava...xxx...A proč...A proč...A proč...XXX...Bůh je kaput a my sme sami...XXX...Aha............ ()