Epizody(13)

Sitcomy tvoří páteř každého komerčního televizního vysílání, ale takový, jako je tento, jste ještě neviděli. Komediálním seriálem Lucky Louie dobyla HBO nové území. Je svěží, zábavný, opravdu dospělácký a vypráví o mladém páru, který se pere s problémy v manželství i rodičovství.
Držitel ceny Emmy Louis C.K. hraje Louie, který pracuje na zkrácený úvazek jako mechanik, ale většinu času tráví doma a stará se o čtyřletou dcerku Lucy. Skutečnou živitelkou rodiny je jeho žena Kim, která pracuje na plný úvazek jako ošetřovatelka. Toto netradiční uspořádání může být občas ožehavé, ale manželé je vždycky ustojí, protože se pořád milují - a také nemají na vybranou.
Nejlepšími přáteli Louie a Kim jsou manželé Mike a Tina, kteří vedou záviděníhodný prostý život s kupou dětí ze současného i předchozích manželství. Naproti bydlí afro-americký pár Walter a Ellen s dcerou Lisou, s nimiž se Louie snaží pěstovat přátelské vztahy. A dále v domě žije i Kimin excentrický bratr Jerry s utajovanou minulostí, který si vydělává na živobytí pochybným způsobem.
Seriál, který je prvním sitcomem HBO realizovaným vícekamerovým systémem, se natáčel před živým publikem. (oficiální text distributora)

Welsiot

Nehorázná škoda, že existuje pouze 13 dílů, jelikož (a možná právě díky tomu) se jedná o nejvtipnější seriál všech dob! ()

miky222

Jeden z nejlepších seriálů co znám. Není to nic originálního, naopak, něco podobného tu bylo snad 1000x, ale tohle má prostě svoje kouzlo. A českej dabing tomu přidává minimálně tu půlhvězdičku navíc. 95% ()

zynek

Nechybí tam sex, fet, chlast a ty rozhovory.... krása. Škoda že jsem nikdy nebyl v americe a toto nepoznal. ()

Mr.Sock

Tvrdý, obscénny a sexistický humor (ale realistický) presne podla môjho gusta. Len je mi vážne ľúto, že existuje len jedna séria... Dosť smutné vzhľadom na kvality seriálu ... ()

Zizou_

Louieho každodenní život. Škoda, že nevzniklo více dílů - ale od toho tu máme naštěstí Louieho ke kterému bych se já přikláněl více. 85 %. ()

MilesWheeler

Skutečně svérázný humor. Vážně jsem se bavil u každého dílu. Tak neoriginální nápad, tak originálně pojatý. Louis CK je pan komik. ()

Jady

Taková ukázka "ideální" (ironie) americké rodiny, jejich přátel a sousedů. V podstatě každou chvíli přichází další vtipná scénka bohatá na slova "pí*a". Je jen škoda že byl seriál zrušen, protože byl prostě moc drsný. ()

Eisenmann

Ano, mohli bychom podobný typ seriálu považovat za zavrženíhodný, za jakýsi výplod postdekadentního naturalismu všedního života, ovšem v tomto případě je pojetí natolik jednoduché a geniální, že nelze než ohodnotit toto dílko plným počtem hvězd. Pokud toužíte po podívané, která vás kdykoliv překvapí, zaměřte se na Lucky Louie. ()

Kreveta.punk

Když jsem tohle viděl poprvý, tak jsem si z toho málem prochcal trencle. Škoda že má tak málo dílů. Mohl bych se na to dívat furt dokola a pokaždý z toho mám výtlem. A hlavně pamatujte na Jerryho slova: "Při volbě sexuálních partnerů nezapomínejte na seniory. Jsou sice staří, ale ještě ne mrtví." :D ()

Pacas

Nejlepší antikoncepční seriál. Už po shlédnutí prvního dílu byla má chuť toho malýho zmrda vyhodit z okna obrovská. ()

DanlinDan

Čeho tento seriál chtěl docílit? Chtěl, abychom se zasmáli. Občas mě to pobavilo. V celku hlavním terčem vtipu jsou sprosté slova. Za mě se jedná o průměr. Ale na oddych to šlo. ()