Epizody(13)

Sitcomy tvoří páteř každého komerčního televizního vysílání, ale takový, jako je tento, jste ještě neviděli. Komediálním seriálem Lucky Louie dobyla HBO nové území. Je svěží, zábavný, opravdu dospělácký a vypráví o mladém páru, který se pere s problémy v manželství i rodičovství.
Držitel ceny Emmy Louis C.K. hraje Louie, který pracuje na zkrácený úvazek jako mechanik, ale většinu času tráví doma a stará se o čtyřletou dcerku Lucy. Skutečnou živitelkou rodiny je jeho žena Kim, která pracuje na plný úvazek jako ošetřovatelka. Toto netradiční uspořádání může být občas ožehavé, ale manželé je vždycky ustojí, protože se pořád milují - a také nemají na vybranou.
Nejlepšími přáteli Louie a Kim jsou manželé Mike a Tina, kteří vedou záviděníhodný prostý život s kupou dětí ze současného i předchozích manželství. Naproti bydlí afro-americký pár Walter a Ellen s dcerou Lisou, s nimiž se Louie snaží pěstovat přátelské vztahy. A dále v domě žije i Kimin excentrický bratr Jerry s utajovanou minulostí, který si vydělává na živobytí pochybným způsobem.
Seriál, který je prvním sitcomem HBO realizovaným vícekamerovým systémem, se natáčel před živým publikem. (oficiální text distributora)

IQ Tiqe

Kdo má rád Californication, tomu se bude líbit i Lucky Louie. Louie pořádně tlačí na pilu, sice to sem tam trochu přežene, ale aspoň je přizozený a na nic si nehraje. S Paulou Adlon vytváří skvělé duo a ani další parťáci se nedrží zpátky. V každém díle se najde dost originálních vtipů a trefně umístěných vulgarismů (zasazených v poli dalších vulgarismů). A jak píše Paxxx.cz, seriál není dobrý proto, že by byl vulgární. # [viděno: monitor, EN sub] ()

LION-MR.T

Louie na svojí manželku. "Neomlouvám se ti,že jsem ti řekl píčo. A víš proč? Protože ty píča seš. Píča,píča,píča,píča,seš píča,píča,píča. Tady máš kytku ty pííííčo." ()

boshke

Veliké překvapení, že Lucky Louie je takhle vysoko. Není špatný, ale ve spoustě ohledech zcela tuctový. Nějaké vtípky dobré, nějaké výtečné, nějaké trapné, nějaké přízemní až primitivní, nějaké až nechutné. Potěšila Pamela Adlon aka Marcy z Californication a Louis C.K., další postavy a herci už takové výhry do loterie nejsou. Těch třináct dílů bylo poměrně příjemných, ale na další série bych(om) se tak jako tak nekoukal(i)... 70% ()

Zodd

Diskuze o Bohovi a původu člověka jedno zabije smíchy, ale podobný osud proto zřejmě potkal celý seriál. Ovšem zde bez nadsázky. ()

Ratemus

Černý humor je jako nohy, někdo je má a někdo ne. 13 dílů o obyčejné rodince s malým nevychovaným capartem, ale to by nebylo ono, kdyby tomu nešéfoval Louis C.K., král černého a morbidního humoru. Zde je tedy lepší koukat s českým dabingem. Všechny postavy jsou originální a super, flegmoušský kamarád, šílená manželka, bláznivý švagr, slušňácký sousedé, nebo kontroverzní kamarád prodávající trávu nebo moč. Seriál si nechodí daleko pro nevhodné vtipy o presidentech, černoších či nadávání manželce...10. díl také jednoznačně vyřeší otázku ohledně toho, kdo je vlastně Bůh. Louis C.K. je mistrem svého oboru, jeden z nejlepších kontroverzních komiků a tohle je možná to nejlepší, co kdy napsal a zahrál. ()

Visáč

Sitkom, v ktorom sa titulný hrdina chová jak dobytok, nadáva manželke do píč, ukazuje dcére fakera a má za švagra pervitínový klon Sagvana Tofiho, nemôže byť zlý. Ono je to vlastne úplná bomba. Čo veta, to hláška. Trefná vulgárnosť českého dabingu mi pripomenula časy Posledného skauta, keď mal dabing gule. ()

korbitch22

Absolutní masakr, čistá realita.Louis C.K. ví, jak to v životě chodí a nemá potřebu sobě nebo divákovi lhát.Asi nejúpřímější a zároveň nejdrsnější komediální seriál všech dob.Jen přemejšlim, jestli je to dobré, nebo děsivé, jelikož co díl, to něco ze života nás obyčejných lidí....."ó, to je ale krásnej vobrázek, ty budeš malířka....žádná malířka z ní kurva nebude!Tady máš kytku ty píííčo.Miluju tohodle borce.100%. ()

Chrustyn

Kvalitou rozporuplný rodinný sitcom, který exceluje převážně nebývale vulgární mluvou, pronášenou převážně expertem na kanálovou mluvu Louisem C. K. ()

heyda

Prvních 5 dílů mě tolik nevzalo, ale od šestky se to začalo hodně zlepšovat a desátý díl ´´Zpověď´´ je vyvrcholením celého seriálu. Když to ale vezmu celkově, na maximum to prostě nemá. Btw: Dabing je lepší, jak originál. 80% ()

lillien

Bez tabu a zábran a přitom bez křeče. A spolehlivě zlepšuje náladu. .."Pojďme se na to orgasmování vykašlat, jsem z toho nervozní. Udělejme to jako dřív, ty se rychle uděláš a já budu mít čas na seriál.." ()

Thomick

Humor by sám o sobě nebyl vůbec marný, ale když on je do toho příběhu vnášen tak násilně! Tenhleten žánr se musí dělat s citem, nenuceně, a když se tato poučka ignoruje, Tomášek se potom nesměje a nesměje a nesměje ... a je to škoda a škoda a škoda! ()

veru_needy

Představte si klasické téma rodiny, která prožívá každodenní situace, tady je to ovšem úplně jinak. Louie je hodný chlap, ale za to pořádný hovado s manželkou, která taky není žádná něžná kopretina. Takže pokud jste přecitlivělí na sprostá slova a prasárny, tak tohle není nic pro vás. Tady se to sprosťárnama jenom hemží. Co fór to perla. Je to takový cynický, absurdní, vulgární leč upřímný pohled na život jednoho obyčejného chlapa. - "I want to but my dick is too aware that your pussy is a chamber of financial ruin." ()

Morholt

Humor postavenej na prasárnách a vulgaritách toho nejhrubšího zrna. Ne že bych zrovna tohle vyhledával, ale v tomhle případě to sedí jak prdel na hrnec. Scéna, ve které trojice lůzrů přišla na samotnou podstatu Boha, je bezkonkurenční. :D 90% ()

Kamca_

Super příběh ze života podaný hodně vtipně. Opravdu se mi to zatim moc líbí. Takže dávám jasných 100%. - update: po 6ti dílech upravuji hodnocení na 80%. ()

TheJokerCZ

Tenhle seriál mi hodně připomínal Louisovi stand-up vystoupení, což neberu jako klad a ani zápor. Jeho styl humoru mi nijak nevadí a celkem mi i sedí, takže jsem se všech třináct dílů spokojeně bavil. A za vrchol tohoto seriálu považuji rozmluvu o bohu, ta opravdu stojí za to. 8/10 ()

BoPo

Louie je hovado. Je zábavné ho sledovať pri akejkoľvek činnosti. Či už pri tom ako hovorí manželke jeden kompliment za druhým, alebo ako vychutnáva jedlo, či ako veľmi rád chodí do komory. Je to fakt sympaťák, ktorý je tak skutočný až je to podozrivé. Jeho žena je také malé a úprimné zlatíčko. Proste rodinka, čo nie je len akousi lepenkovou postavou z reklamy. Pripočítajte si k tomu životné múdra od týpka menom Rich a máte pred sebou seriál, čo k***a stojí za Vašu pozornosť. ()

maseer2

tak trochu hovado Louis C.K. v roli regulérního hovada Louieho, který vede naprosto všední a nezajímavý život (práce, jídlo, pivo a manželské či výchovné problémy), ale bere to s maximálně ironickým nadhledem, a právě proto je tento sitcom tak skvěle upřímně a přirozeně vtipný.. P.S.: pokud si úplně netykáte se slovem "píča" (btw dabing je super), budete mít u Lucky Louieho, vzhledem k jeho častému výskytu, možná trochu problém :) ()