Když se plachý účetní dostane mezi newyorskou smetánku, která se baví v erotickém klubu, netuší, co ho čeká. Žena, do níž se zamiloval, zmizí a s ní i 20 milionů dolarů…  „Máte dnes večer čas?“ Je to snadná otázka, ale když na ni Jonathan McQuarry odpoví, jeho život se navždy změní. Osamělý plachý účetní doposud žil jen pro svou práci, ale když ho jeho nový přítel, právník Wyatt, uvede do tajemného erotického klubu, Jonathan se ocitá ve světě newyorské smetánky, o jehož existenci doposud neměl tušení. A také potkává krásnou tajemnou cizinku, kterou považuje za ženu jeho snů. Jenže počáteční štěstí se mění v hrůzu, když se stane hlavním podezřelým při vyšetřování jejího zmizení a loupeže dvaceti milionů dolarů. V hlavních rolích amerického thrilleru režiséra Marcela Langeneggera hrají Hugh Jackman, Ewan McGregor a Michelle Williamsová. (oficiální text distributora)

jafuska

tento film mě vůbec nenadchnul, hodně velká nuda, herecké obsazení taky hrozný, děj o podvodu a o lásce a odpuštění snad? kdo ví ()

Uberlord

Celkově jsem se u filmu bavil, ovšem trošku mi nesedla role Hugh Jackmana coby padoucha, ikdyž Hugh i Ewan ukázali, že umí :) Film je nápaditý a drží v divákovi napětí do poslední chvilky. Já jsem spokojen. 4/5 (Kvalita herců, jdoucí v niveč na úkor scénáře se tu již probírala, tudíž nemám co dodat.) ()

princesofpersia

Doufám, že za to dostali alespoň pořádně zaplaceno, jinak totiž nevidím sebemenší důvod proč by v tomhle filmu měli hrát tak dobří herci :) ()

subic

Pamatuješ si na stávku amerických scénáristů na přelomu 2007/2008 ? Tohohle filmu se to rozhodně dotklo. Nechci komentovat slabé výkony Hugha Jackmana a Emana MekŘehoře. Na začátku se rozvine zajímavý příběh souvisejíc s tajemným erotickým klubem. První hodinka je fajn, jenže pak to přijde, pak se ten zajímavý příběh zvrtne... no prostě až budou chtít zase scénáristé stávkovat, tak bych doporučil využít práva nosit zbraň, co mají Američani v ústavě už přes 220 let, tak ty zbraně vemte do ruky a braňte se. ()

Genesis

Zajímavý film postavený na kontrastu dvou postav. Úspěšného právníka Wyatta (Hugh Jackman) a obyčejného účetního Jonathana McQuarryho (Ewan McGregor). A tohle mě nechalo v napětí až do samotného konce filmu. Stanou se z nich dobří přátelé. Chodí na tenis nebo si o přestávce, v práci zakouřit do parku. Všechno jde hladce do doby, než si prohodí mobil a Jackman odjede do zahraničí. Samozřejmě to znamená plus pro McQuarryho. V mobilu je seznam několika anonymních lidí, kteří se scházeji, aby měli sex. Pravidla sou jednoduchá. Žádné jména nebo osobní informace. Mobil zvoní dál a dál, a McQuarry je v sedmém nebi. Tady bych s příběhem přestal. Název Deception už sám napovídá, kde je pravda a o co jde. Dokonce i sám film vede diváka různýmy záběry za ruku a ten má možnost některé příběhové zvraty uhádnout dopředu. To se mi na tom libilo. Pokaždé sem čekal nějaký odklon do béčka. Hlavně už ke konci, ale pokaždé se objeví nový fakt. ()

Miloško

Začiatok sľubný,postupne do upadá do kategórie trilerov ala 90.roky.Prečo sa na tento film nahovoril H.Jackman? Neviem..3/10 ()

mangui

První polovinu filmu se prakticky nic neděje, a když se již konečně začíná vyjasňovat oč půjde, tak věci naberou tak předvídatelný a neoriginální spád, až to celkem nudilo... ()

CrazymanM

Zase tak špatné,jak tady recenzujete to nebylo.Neříkám,že to byl nějakej světovej film,ale zaujal mě,i když ten závěr se moc nepovedl a čekal jsem ho.Prostě slušnej průměr. ()

ShotgunED

Od začátku do konce totálně předvídatelný tuctuvý thriller, který táhnou pouze, leč marně dva hlavní propagonisté. ()

Mikecat

"Hele, myslíš, že ženy nesvrbí?" Úvod sľubuje tajomno, erotické posteľné scény s bradavkami a vášnivo sa zvijajucimi ženskými telami v sexi prádle. Tajomný pán, ktorý zabudne svoj telefón na stole: 'Máš dnes večer čas?' tajomná krásna sexi blondínka - všetko super až na nesympatického Ewana. Po 30 min. sa všetko začne rozpadať, prezrádzať podávať divákovi na podnose, tajomno vyšumí do vetra ako plyn z prasnutej trubky a celé to ide dole vodou bez dalších zvratov a vášnivých bozkov. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

david666

nevyužitý potenciál herců i námětu. Až po cca hodině se začne něco dít. Tvůrci se pak snaží vše dohnat, proto nečekejte nějaké prokreslení postav, děje apod. Určitě se však nejedná o akční film, či thriller - drama možná. ()

blackout

Nuda, predvitelnost, nuda predvidatelnost, nuda predvidatelnost. Zaver nuda, nuda, nuda. Asi jsem vytahl to nejpodstatnejsi ze vsech komentaru. Tak jeste pridam pekne babenky (ten film se hodnoti doslova sam) a jsem na konci velmi nudneho komentare, ktery si ale ten film zaslouzi. ()

veverysiak

Žiadne strhujúce divadlo, ale ako oddychovka ujde, podobných podvodníkov sme už videli neúrekom a boli aj horší, veľmi sa netreba pri pozeraní zamýšľať, lebo všetko odhalíte skôr, ako sa to objaví na obraze, mohli to osviežiť aspoň herci, ale ani tí nemali svoj deň, a len tak na okraj, ak niekto toto pokladá za erotický thriller, tak mi je ľúto jeho predstáv o erotike, takže 60%. ()

B3njamin

Za 50 dní natočit takovouto pecku? Neříká jak to bylo super, ale kdyby většina nových filmů měla takovouto úroveň byl bych moc spokojen. * * * ()

gpx

Ta piha na čele McGregora mě pořád rušila a nemoh jsem se pořádně soustředit na děj. Ale i tak celkem dobrej trhlijér odehrávající se ve světě, kde existují jen sexy ženský. ()

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)