Když se plachý účetní dostane mezi newyorskou smetánku, která se baví v erotickém klubu, netuší, co ho čeká. Žena, do níž se zamiloval, zmizí a s ní i 20 milionů dolarů…  „Máte dnes večer čas?“ Je to snadná otázka, ale když na ni Jonathan McQuarry odpoví, jeho život se navždy změní. Osamělý plachý účetní doposud žil jen pro svou práci, ale když ho jeho nový přítel, právník Wyatt, uvede do tajemného erotického klubu, Jonathan se ocitá ve světě newyorské smetánky, o jehož existenci doposud neměl tušení. A také potkává krásnou tajemnou cizinku, kterou považuje za ženu jeho snů. Jenže počáteční štěstí se mění v hrůzu, když se stane hlavním podezřelým při vyšetřování jejího zmizení a loupeže dvaceti milionů dolarů. V hlavních rolích amerického thrilleru režiséra Marcela Langeneggera hrají Hugh Jackman, Ewan McGregor a Michelle Williamsová. (oficiální text distributora)

rozbris

Nebylo to zas tak nejhorší jak to tady hodnotí ostatní. Rozhodně bych "The List" seznam čísel dívek chtěl. Maggie Q uau pěkná, škoda jen že se objevila jen na malou chvíli. ()

Lencha

McGregor je v tomhle snímku mimořádně hnusný (s výjimkou konce filmu), Jackmanovi to tu moc sluší. Koukatelný film, ale s naprosto odhadnutelným závěrem. ()

Rudinsky

Vôbec nechápem niektoré nízke hodnotenia - na režisérsky debut pomerne dobre zvládnuté - skôr mám výhrady v niektorých momentoch k použitiu hudby, ktorá však zase v iných funguje skvelo a podtrhuje atmosféru. Zápletka je pomerne solídna, ale dala sa spracovať citlivejšie, a v závere omnoho vypointovanejšie a dravšie. Ale to je už chyba neskúseného režiséra, a ja som ochotný mu to prepáčiť. Film zabíja stopáž, rozvlečený záver a tak trošku strnulý McGregor, ktorý je známy svojou sínusoidnou hereckou filmografiou. Napriek tomu mu tie drsné praktiky verím, rovnako aj Jackmanovi, ktorý ho mierne zatieňuje. Tú love story mu ale neverím, ale to je tiež chyba režiséra...Ak to mám ale objektívne zosumarizovať, tak sa jedná o celkom solídny film, ktorý má svoje silnejšie, a slabšie stránky, ale ako chlap (you know why), ale aj ako napätý (čiastočne) divák sa prikloním k štyrom hviezdičkam. Videl som aj omnoho, omnoho horšie filmy, ktoré zožali viac slávy, ako tento skromný, televízno kamerový thrilerík. Niekedy zabije režisér scenár, a niekedy scenár režiséra... Zrejme však závisí od vkusu a tak sa neodvážim odporúčať - len na vlastné riziko. ()

Frakira

první půlka se ještě dala, potom už to začínalo být průměrné a ten konec byl vážně dost podprůměrný.... ()

MareT.

Tím, že tam hrají známé hvězdy, mi dává film najevo, že by to mělo i stát za to. Bohužel nic takového se nekoná, je nabubřelé nic, kde nefunguje ani napětí ani moment překvapení. Závěr byl veskrze nuda a šeď... ()

Holina

Aha tak to bylo nezáživné. A pardon, když někdo ve filmu vytáhne pistoli z kapsy neznamená to, že se jedná o film akční. ()

Hanys_

Herci příjemní, podvody a podrazy taky místy podařené, jen ten konec mi nějak nevoní. Nebýt prostě toho doslova trapného finále v parku tak je to bez debat za víc..5/10 ()

kolemjdouc

ty tři jsou pro odvážného nahatýho Ewana.Za tu odvahu.Jinak ty vilné pohledy ,které ve snímku vrhal každý na každého ,byly až protivné.Nejsem puritán ,ale čeho je moc toho je někdy příliš.Ztráta času ()

tterez

Ten Jake umí bejt ale parchant! Ten příběh by se dal ještě o dost víc zamotat a vygradovat, ale nebylo to nejhorší. A nevím proč, ale trochu mi to připomnělo film Hra s nevěrou. ()

sona123

Závěr zkazil mnohé, takže musím jít o hvězdičku míň. Zajímavá kamera, hudba hodně účelová a tlačící na pilu. Herci žádný excelentní výkon nepodávají, což platí zejména o Michelle Williams. Scénáristicky také dost zlé. A přitom se film dobře rozbíhá - zakřiknutý úředníček má možnost si vyhodit z kopýtka, pozná slečnu, do které se zamiluje - a najednou slečna zmizí a on zjistí, že to všechno byla bouda a on hraje v této hře hlavní roli. Potud samozřejmě žádný originál, ale taky docela dobře odvedená práce. Ale pak už to jde z kopce. Nicméně na nedělní podvečer určitě dobré. ()

Ant_Antony

dobře se na to kouká - a prosím, půjčte mi ten telefon na týden nebo alespoň kontakty... :o))) Bohužel celkově jsme tuto látku viděli už stokrát jinak převařenou a konec i s "nečekanými", prvoplánovými, zvraty odhadne každý trochu "sečtělý" divák... Tři hvězdy za tři hlavní představitele... ()

Matros

Průměrný thriller se zajímavým obsazením, který mě ze začátku dost bavil. Postupem času mě bavit přestával a konec mě vyloženě naštval. Je mi docela záhadou, jak může jakýsi neznámý člověk do svého prvního (a zatím posledního) filmu nalákat jména jako McGregor, Jackman a další, když už při čtení scénáře si museli říct, že ten film tak trochu smrdí. ()

Gore

Nudnej začátek se přehoupne ještě v nudnější thriller na stokrát ohraný téma. Kecám milionkrát ohraný téma. McGregor si začíná vybírat horší a horší filmy. ()

muoaner

Zasloužené 3* za oddychovou záležitost se skvělým McGregor a Jackmanem. Spíše ta 3* je za nádhernou Maggie Q a přehlídku dalších lehce či vůbec oděných dam :D. ()

jerenymo

NO ze začátku se mi to zdálo jako docela dobré.... dobrá zápletka, dobrý zvraty atd,ale přece jenom sme tohle už několikrát viděli,ale i přesto se mi to zdálo dobrý, potom ale přišla poslední třetina filmu, která byla tak průhledná že sem nevěděl jestli to mám přetočit nebo doufat že se mýlím.....zvolil sem druhou variantu,ale bohužel sem se mýlil.....fakt to bylo tak kýčovitý a průhledný jak sem myslel. ()

Pavelos

Celkem průměrná podívaná s dobrým hereckým obsazením. Škoda že ve filmu nemohli předvést mnohem více.. Nejvíce mě pobavila scéna když Ewan a Hugh sedí v zasedací místnosti na stole, oblečený v kvádrech a hulej Jointa:-)) Jo a ještě výborný nápad naprosto nezávislé sex seznamky:-) ()

masiko

Co tam proboha dělají Hugh s Ewanem?! Na druhou stranu ale díky bohu za ně, protože dělají tento velmi podprůměrný thriller koukatelným, takže jak mizerné to je mi došlo až ve chvíli, kdy konec klepal na dveře. Rozhodně nikdy znovu. ()

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)