poster

Zápisník smrti: Poslední jméno

 • Japonsko

  Desu nôto: The last name

 • anglický

  Death Note: The Last Name

Dobrodružný / Krimi / Drama / Mysteriózní

Japonsko / USA, 2006, 141 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kikuka
  ****

  ..hoci oba filmy maju odo mna po styri hviezdicky, the last name ma zaujal viac..kompaktnostou, gradaciou, zaverom..a fakt klobuk dolu pred fujawarom (light) a matsuyamom (L)..(2.4.2007)

 • Tsuki
  ****

  Společně s prvním filmem tvoří druhý film celek, proto dávám stejné hodnocení jako prvnímu, i když je pravda, že teprve v druhém díle dochází k nějaké "akci" a první díl se zdá být spíš jakýmsi úvodem. Líbily se mi však oba dva díly, i přes to, že na mangu nemají (ilustrace Takeshiho Obaty jsou zkrátka nenahraditelné). Hudba (Kenji Kawai) je také ucházející. ~(4,4)~(16.1.2009)

 • Jacinda
  ****

  opět geniální dabing, skvěle sestříháno. takovýhle konec bych si představovala i v seriálu a ne tu šílenost s Mellem a Neem. Konec L je stejně bolestný, ale přesto dávám filmu celkově přednost před seriálem(25.1.2013)

 • Viktooorka
  ****

  Oproti jedničce se děj zbytečně vleče a přehnaně kombinuje (uvidím, jestli tak i kombinuje seriál). Přesto celý film čekáte a těšíte se, zda bude napsáno slibované poslední jméno a komu bude patřit. I já jsem nervozitou žužlala své umělé nehty :o) Nevěřila jsem vlastním očím, jak dva mladící Japonského původu dokáží být tak chytří a hlavně mazaní. Jejich boj na život a na smrt mě nepřestával bavit, i když můj čumáček Ryuk neměl tolik prostoru. Naštěstí druhý díl si vzal příklad z dané číslovky a na scénu přišel anděl smrti č.2 :o) Rozum mi říká, uber hvězdičku, můj anděl smrti protestuje. Koho jsem asi poslechla? :o))(25.5.2010)

 • predators
  *****

  ...zvítězí dobro nad zlem? A když ano, tak za jakou cenu? A je vždy konat dobro správné? ....ale za jakou cenu? Nebudu rozebírat nic z pokračování Zápisníku smrti, zato Vám prozradím POSLEDNÍ JMÉNO...:-)Ne, nebojte, to neudělám. Jen Vám poradím jedno...na tohle se podívejte, je to absolutní nářez!!! Nic víc netřeba dodávat...90%(15.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace