Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

Martiiiiinka

xDxDxD... Směju se ještě teď... Už si ani nevzpomínám, kdy naposledy jsem viděla film, který mě bavil tak vydatně, že snad nedošlo k momentu, kdy bych se nesmála. Koneckonců, v hlavní roli suchý britský humor tak černý, že víc už to snad ani nejde. Film je napěchovaný gagy od začátku do konce, nesklouzává (pravda, až na některé výjimky) ke trapnostem a přes svou nekonečnou absurditu se snad nenajde nikdo, koho by nepobavil... ()

Dana1926

Tohle bylo vážně dost ujeté, ale úžasně jsem se bavila. Skvělí herci, „Všechno je tak kurevsky zelený “ britský humor opět vítězí. ()

metztlimoon

Čierny humor môžem, anglický humor musím. Čo nemusím, sú akékoľvek pilulky (okrem Paralenu, ktorým teraz kŕmim svoju najnovšiu chorobu;)), aj keď tá putovná flaštička "vália" stála za to. Tá reálna absurdita celého filmu ma naozaj pobavila. No môže byť zlý film, ktorý začne takými originálnymi titulkami a o pár minút vetou: "They brought the wrong coffin."?? ()

TheMe

Skvělá věc! Ze začátku je to takové mírně rozpačité, ale pak se film rozjede, rozjede se i smích a ten na setrvačnost a vzpomínky jede ještě dlouho po skončení filmu. Někdy se modlím, aby film po hodině a půl skončil. Tady mě to vyloženě mrzelo, protože to byla královská ukázka černého (a nejen toho) humoru!! ()

john986

tohle mela byt komedie? a vtipna? tu jednu hvezdu davam jen za Valium, jinak bych se nezasmal ani jednou, jen bych to do titulek protrpel... cernej humor mam normalne rad, ale tohle byl humor? ()

brasek

Trocha podarená komédia, ale nič výnimočné na môj vkus... pomaly sa rozbieha, ale nakoniec vyhráva britský humor. Snímok na jedno pozretie, ktorý mierne pobaví. ()

tomino28

Hodně povedená britská černá komedie s halucinogenním "Valiem" v hlavní roli. Jedna vtipná scénka střídá druhou a díky přiměřené stopáži se nudit rozhodně nebudete. ()

blekekeke

Tak přesně takhle to má být, ani chvilka, kdy by se divák nudil a k tomu kopa slušného černého humoru. Povedený ... ()

LencaN

Zbožňuju to :) Nevěřila bych, že mi takový černý humor sedne, ale stalo se. A to i přes to, že mě úvodní titulky celkem vystrašily a bála jsem se, že to bude až příliš morbidní. Místy přisprostlý nenápadný filmeček, který ale nikdy nezklame a vždycky pobaví. Znám to už možná nazpaměť, ale vtipné je to stále. V jednoduchosti je krása. Stačí nevrlý děda, vyděračský liliput, jedna lahvička 'valia', nějací snoubenci, prostředí pohřbu a na pár lapálií je zaděláno. ()

Flamik

Taková ta slátanina všech špatných věcí, které se můžou stát na pohřbu. Naštěstí těch co se nikdy nestanou, ale tendle film si z toho dělá srandu - co kdyby. Celkem se u toho dá bavit a zhlédnutí je na pohodu. ()

Merenre

Zajímavá fraška o tom, co se všechno může strhnout během jediného pohřbu. Dobré herecké obsazení a nevtíravý humor, kterému se sice asi moc nezasmějete, ale budete se příjemně usmívat. Není to nic kvůli čemu bych se přerazil, abych to běžel doporučit všem známým, ale není to rozhodně ztráta času. ()

ondrach

Jako první jsem viděl americkou verzi z roku 2010 a dostatek kvalitního humoru mě donutil dát maximum hvězd. Díky tomu, že je to přesná kopie této britské verze jsem děj věděl dopředu a nesmál se tolik, co poprvé. To však neznamená, že tato verze je horší, proto hodnotím stejně. ()

Johanita

Tak dobře jsem se u komedie dlouho nezasmála. Ani po druhém, ani po třetím shlédnutí :) A ta britská Angličtina...! ()

987Castiel

Je pravda, že snáď žiadny vtip tu nie je prevratný a originálny, ale napriek tomu som zábavnejšiu komédiu nevidel dlhé mesiace a to anglický humor nepatrí medzi môj najobľúbenejší. Väčšinu hercov som videl po prvýkrát, čo tiež pridáva na pôžitku z filmu. Ak sa vám nechce premýšľať a sústrediť na dej, vrelo odporúčam. PS: Everything is so fucking green! ()