Žraločí muž (TV film)

USA / Německo / Aruba, 2005, 92 min

• Pontius

:D(13.3.2012)

• maverick10

Tlustej "ajtak", kterej odehral dost levelu Counter Strika, aby sam zlikvidoval celou armadu vojaku . . . . je toho moc u ceho se potrhate smichy, inu tohle je snimek, ktery dokazuje, ze sen kazdeho, kdo by rad natocil film, neni tak vzdaleny. Kdyz to dakazal i pan Michael Oblowitz bez talentu a s pomatenymi smysli, proc by to nedokazal lepe prumerny clovek bez talentu?(1.9.2010)

• Wacoslav1

Mno ty pyzdo!!!!! Němčouři se s tím fakt neserou a navrch můžou machrovat, že tahle hovnocucákovina vznikla v koprodukci spolu s jů es ej a Arubou (?!) Really!? Tak tedy dobře skřížíme člověka a žraloka, co nám vznikne? Odpověď je snažší než se zdá žralokočlověkoodpad!0%(28.4.2014)

• SOLOM.

Film vytvořila společnost Nu Image což mluví samo osobě. Jedná se o televizní dílo, které se nikdy nedostalo na plátna kin a musím říct, že je to dobře. Filmové zpracování samotné příšery nebylo moc. Trikaři se moc nepředvedli a celá jejich práce vypadala dost lacině. Za celou dobu filmu jsme celou nestvůru viděli snad jednou nebo dvakrát. Jinak byly vidět jen zuby nebo žraločí hlava či ploutev. Co se týká prostředí natáčení, musím pochválit. Ostrov i okolí bylo nádherné. Dokonce mě překvapil i hudební podklad, který se měnil s dějem. Občas jsme mohli slyšet pomalou rytmickou hudbu, která v okamžiku útoku přešla na dynamickou, místy až tajemnou.(5.5.2010)

• hippyman

tohle už bohužel nebylo ani vtipný... to nejlepší na celým filmu je (když pominu fakt, že jsem ho přežil) plakát...odpad! [3. PFF Čakovická Be(´)čka](15.8.2010)