Žraločí muž (TV film)

Žraločí muž

Horor / Akční / Sci-Fi

USA / Německo / Aruba, 2005, 92 min

• topr harley

Jen taková poznámka, plakát je úplně mimo.(26.10.2011)

• corpsy

A vyzeralo to na zábavné béčko so šialeným vedcom ( Combs ), ktorý stvorí ešte šialenejšie monštrum. Akcia, krv, napätie. Opak je pravdou. Tie spomínané ingrediencie tu síce sú, ale spracovanie...(20.5.2016)

• MM_Ramone

Šialený vedec doktor King sa utiahol na neznámy ostrov v západnom pacifiku. Vybudoval si tam supermoderné laboratória a najal malú súkromnú armádu. Tam sa mohol nerušene venovať svojim zvráteným pokusom. Za pomoci premeny kmeňových buniek stvoril zo svojho umierajúceho syna monštrum. Mutáciou ľudskej a žraločej DNA urobil z neho vraždiacu beštiu. Stvoril "Žraločieho muža". Keď bol s týmto projektom takmer už hotoví, pozval si na ostrov svojich bývalých kolegov a ich partnerky, aby sa im pomstil za to, že nemali pochopenie pre jeho experimenty. Vrcholom jeho snahy je to, aby jeho zmutovaný syn priviedol na svet potomka. *(1.12.2015)

Zajímavý nápad, napínavé, krvavých scén víc než dost.(9.10.2012)

• Tommassi3

"To je dovolená !! Vlasy mám zničené, oblečení mám zničené a hlavně.. Nechci umřít !!" ;)(18.7.2015)