Žraločí muž (TV film)

Žraločí muž

Horor / Akční / Sci-Fi

USA / Německo / Aruba, 2005, 92 min

• Wacoslav1

Mno ty pyzdo!!!!! Němčouři se s tím fakt neserou a navrch můžou machrovat, že tahle hovnocucákovina vznikla v koprodukci spolu s jů es ej a Arubou (?!) Really!? Tak tedy dobře skřížíme člověka a žraloka, co nám vznikne? Odpověď je snažší než se zdá žralokočlověkoodpad!0%(28.4.2014)

• 666teen

Au, au, au tak tohle fakt bolelo...Tohle DVD je dobrý tak akorát jako tácek pod pivo. Vlastně ani na to ne, protože blbě saje.(26.4.2007)

• Tommassi3

"To je dovolená !! Vlasy mám zničené, oblečení mám zničené a hlavně.. Nechci umřít !!" ;)(18.7.2015)

• corpsy

A vyzeralo to na zábavné béčko so šialeným vedcom ( Combs ), ktorý stvorí ešte šialenejšie monštrum. Akcia, krv, napätie. Opak je pravdou. Tie spomínané ingrediencie tu síce sú, ale spracovanie...(20.5.2016)

• maverick10

Tlustej "ajtak", kterej odehral dost levelu Counter Strika, aby sam zlikvidoval celou armadu vojaku . . . . je toho moc u ceho se potrhate smichy, inu tohle je snimek, ktery dokazuje, ze sen kazdeho, kdo by rad natocil film, neni tak vzdaleny. Kdyz to dakazal i pan Michael Oblowitz bez talentu a s pomatenymi smysli, proc by to nedokazal lepe prumerny clovek bez talentu?(1.9.2010)