Jeff (Seann William Scott) je velmi svérázný mladík. Je mu skoro 30 a je finančně závislý na své rodině. Snaží se vymlouvat na nejrůznější postižení – poruchu soustředění, Tourettův syndrom, problémy s rovnováhou. Dnes má Jeff smolný den. Zpacká pracovní pohovor, málem ho přejede auto a potopí jachtu svého nevlastního otce. Ale také potká Lynn, tu nejkrásnější dívku, jakou kdy viděl. Jenže Lynn je už zadaná… (oficiální text distributora)

TylerGage

film ,který bych nemusel vidět znova... nudný příběh,který mě vůbec ,ale vůbec nezaujal.. stěží 2* + 1* za Hlavního hrdinu... ten film už nechci vidět.. a vůbec komedie/drama???? ta komedie tam nebyla vlastně skoro vůbec... ()

kluzo

Ne, že by ve filmu nebyly vtipné momenty, ale mnohem více je to drama. Scott je fakt dobrý herec, protože v té roli nepůsobí vůbec divně. ()

Armin82

SWS nemá moc filmů, který by stály za řeč. Tenhle taky ne. Je to bída a nuda plných zoufalých žblebtů. Aspoň, že ta Gretchen je taková roztomilá 40% ()

mimozakon

Pomalá dramatická komédia. Tá kombinácia sa mi nikdy nepozdávala. Do toho ešte príbeh podľa skutočnosti, čo väčšinou na filmoch nemám rád (česť výnimkám). Ale film je inač celkom do pohody. ()

xenopus

Ničím nezajímavý film, který nezachrání ani slušně, i když nikterak výjimečně, hrající S. W. Scott. Docela banální zápletka o ovlivnění života mladého muže mladou slečnou, která má také svoje problémy... ale aspoň se na ně nevymlouvá. Docela mě štvou filmy, které se snaží vyvolat divákovy emoce kvůli hlavní postavě retardovaného člověka, který je okolí na obtíž, a protože on za svoji retardaci nemůže, je třeba ji litovat. Navíc když někdo takový skutečně žije, je příběh o to uvěřitelnější, že... vlezdoprdelkovatost... Celý příběh ale končí trochu jinak než ve filmu Václav (http://www.csfd.cz/film/230528-vaclav), a to je dobře, protože jeho jsem chtěl skoro vraždit, zatímco Jeffovi jsem na konci fandil. Filmařsky je ale Můj život idiota více než průměrný - komedie to moc nebyla a drama taky ne. ()

biergof

Drama? Já jsem se za poslední roky takle nezasmál! Smekám kobouk před Stiflerem, on umí zahrát, umí! Film je hodně drsná variace na účetního Fantoziho a rozhodně nění pro každého. Ale když se vám smůla lepí na koudela a vy to přejdete a ohlédnete se za sebe, dost se zasmějete. Asi proto jsem se u filmu tak bavil, hnědá čára na prostěradle nebo když si chce pujčit dolar od bývalého spolužáka už mě zase chytá záchvat, dám si prášek pustim si to znova. Vynikající!!! ()

Mes-siah

Ako píše fullrose16: Není to ani skvelá komedia ani dráma. Je to také nič. Rozhodne tu chýba vtip a kreativita v scenári. Nepocítil som nejaké radikálne postupenie hlavnej postavy, tak ako by som čakal na priemerný film. Ta viac menej stagnovala. Jedine čo to všetko záchranilo bol fakt, že je to natočené podľa skutočnej udalosti. Tým sa veľa veci ospravedlňuje. Aspoň ja som tomu uveril. ()

pekas

Celou dobu jsem čekal, zda se v tom filmu stane něco normálního. Zdá se, že scénárista a lidé kolem museli toto "dílo" tvořit pod permanentním vlivem něčeho omamného. Bohužel já, jako divák jsem pod vlivem ničeho omamného nebyl, tak asi proto jsem tento film ani trochu nepochopil. Naopak mi připadal hloupý, nevtipný a hlavně strašně ukecaný! V průběhu filmu se ve mně praly dva názory - první říkal, dej tomu šanci, třeba se to probere, druhý vypni tu blbost. První zvítězil, ale druhý měl pravdu. ()

HarlanWade

Stručně řečeno volný remake Forresta Gumpa, Muže na měsíci + několika dalších žánrově hodnotných děl. S tím rozdílem, že tam, kde to mělo být vtipné, jsem se nezasmál a tam, kde to mělo být vážné zase naopak jo. Seann William Scott není zrovna ideální volbou pro charakterní herectví a bude daleko lepší, když zůstane u povrchních hollywoodských teenageráren ve stylu Prci, prci, prcičky. Nudná záležitost, kterou nezachrání ani Gretchen Mol. ()

Saljack

Tento film jsem asi nepochopil. Asi to bylo myšleno jako komedie, ale za celý film jsem se ani nepousmál. Ale musím uznat, že to byl skvělý herecký výkon Seanna Williama Scotta. To je také jediné proč jsem film dokoukal. ()

mgerlich

Film, který mohl být velmi dobrý, jen nevím proč, ale nefunguje v něm naprosto nic. Humor, dramatické části, napětí mezi postavami ... Ale konkrétně nemůžu přijít na to proč, všechno je zdánlivě správně, herci sedí ke svým postavám a najde se pár skvělých momentů, ale zůstává pro mě příkladem toho "jak se to dělat nemá" nebo "jak se dá zazdít potenciálně zajímavý film". Přesto, že zasluhuje 2*, za originalitu dám 3* (spíš protože nevím, co by se muselo změnit k tomu aby film fungoval :-) ()

lacerta

Je to škoda - určitě to mohlo být lepší. Nápad zajímavej, ale ve finále nuda. Tři hvězdy spíš za zjištění, že Stiffler může být i celkem seriózní. ()

TdP

Dosť zvláštne, no v hlavnej postave som spoznal seba. :D Akurát bez tých psychických problémov. Prvá hodina filmu je však dosť fádna a osobne ma príliš nezaujala. Priemer. ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie o životě jednoho poflakovače. Našlo se tu pár zřeštěných situací, které mě pobavily, nicméně je zde vidět, že hlavně ke konci už filmu trochu dochází dech a začíná být nudný. Rozhodně se filmu ale nedá upřít jakási zvláštní tragikomická atmosféra, která mě alespoň na pár okamžiků dokázala pohltit. ()

smazilek

je mi to líto, že film mě vůbec nebavil a nakonec jsem ho ani nedodívala. Pro Scota to musela být určitě hodně zajímavá role, ale pro mě jako pro diváka je to blbost. ()

elvis172

Na komédiu mi príliš neprišiel. Úsmevných scén tam bolo naozaj poriedko. Dej bol príliš lineárny bez akýchkoľvek výkyvov. Zaujal snáď iba Seann William Scott ktorý mi do takejto úlohy akosi nesedel ale na prekvapenie sa jej zhostil výnimočne dobre. Filmy podľa skutočného príbehu mam rád aj keď tento bude asi výnimkou.(asi určite) ()

Z.Orbit

Hrozná nuda, vubec nic se neděje a celou tu hodinu a pul sem myslel ze u toho umřu. 1 hvězdička za výkon Williama Scotta. ()