Jeff (Seann William Scott) je velmi svérázný mladík. Je mu skoro 30 a je finančně závislý na své rodině. Snaží se vymlouvat na nejrůznější postižení – poruchu soustředění, Tourettův syndrom, problémy s rovnováhou. Dnes má Jeff smolný den. Zpacká pracovní pohovor, málem ho přejede auto a potopí jachtu svého nevlastního otce. Ale také potká Lynn, tu nejkrásnější dívku, jakou kdy viděl. Jenže Lynn je už zadaná… (oficiální text distributora)

Iwus.ka

Džefík má tak trochu problém. Nejen, že na co sáhne to posere, ale neustále nově vznikající další a další fóbie mu taky život zrovna nezlehčují. Tohle se stát mně, raději se odprásknu. Ale jinak velmi zábavné sledovat, jak se pere s životem i se sebou samým. Vcelku příjemné komediální drama. ()

3n3my

U mňa určite viac dráma ako komédia. Viackrát som sa pousmial, no film aj zarmúti a celkovo sa mi táto kombinácia aj príbeh pozdávali. Inak slušný výkon Scotta a aj preto pre mňa lepších 70%. ()

Jirgen

Neuklízet si v pokoji, neplatit účty, téměř za nic nebýt zodpovědný a ztrácet rovnováhu jen při pohledu na značku New balance, to je Seann William Scott v tomhle průměrném dramatu, určitě nenadchne ale ani nenudí. Je to příjemně prožitých 90 min. v tak trochu jiné roli v které jsme Stiflera :) ještě neviděli. ()

Doudis19

Zoufale nevtipný film, kde "Stifler" dává slovu nuda nový rozměr. I přes velice střídmou stopáž je tahle óda na hloupost naprostou ztrátou času. ()

ecceHOMMO

Netypická rola pre Scotta, ale inak zaujímavé, humorom nedotiahnuté, akosi po svojom plynúce, bez toho aby vás to ohúrilo. Film ako na hojdačke: chvíľu nudí, inokedy vťahuje do deja. Pocity z filmu- nezaraditeľné. ()

MiCM

Někdo by mohl řict nic moc, někdo by mohl říct, že si tolik odnesl jen z málokterých filmů.. Přesně ten typ filmu kde obecné hodnocení nemá žádnou vypovídací hodnotu. Velice inspirativní film.. ()

PanFilmov

No slabota čo sa týka komédie ani raz som sa poriadne nezasmial zopár scén tam bolo vtipných ale nič extra, tomuto hercovi viac pristane úloha Stifflera v prcičkách to treba uznať, ale čo sa drámy týka tak to už je na inej úrovni, pekný a hlavne zaujímavý skutočný životný príbeh mladíka- úspešného abstinenta, ktorému sťažuje jeho mierna retardácia predieranie sa životom, zažíva kopu nepríjemností ale nakoniec sa to celkom dobre skončí, až na tú lásku:((Takéto príbehy s POLOhappy endom mám rád. ()

sahe

Zajímavý film, zajímavé pojetí a Seann tam hrál opravdu jinak než-li v těch stupidních teen komediích, ale zároveň tam byl opět sám sebou... ()

Mihail123

Seann William Scott si konečne zahral v celkom normálnom filme, ktorý je niečo medzi komédiou a drámou, ale v konečnom výsledku je akosi nedotiahnutý. ()

Timak

Hodně zvláštní počin ... nevím jak to hodnotit. Seann dokazuje, že umí hrát i solidnější věci, než Stiflera, co má krásnou mámu. Ale jinak ted film mě moc neoslovil. Nevím, je to prostě hrozně divný. Po shlédnutí se budete asi cítit podobně jako já - prostě dívně =) ()

MencaCZ

Pro mě výborný snímek ( William Scott zde potvrzuje, že je skutečně dobrý herec). Jedná se o depresivní komedii života (ano depresivní komedii) zkrátka to, co si na některé z nás život přichystal a s čím se musíme vyrovnávat, protože zdaleka ne všichni jsou dokonalí. Já si tenhle film zkrátka zamiloval ! ()

ddf76

Konecne nejaka poradna role Seanna Willimama Scotta, ktery umi hrat i vaznejsi role. Prekvapilo me, ze zalozeno na skutecnym pribehu. ()

Hapretor

Na filmu mě zaujal hlavně název. Film není až tak zábavný, zábavný je spíše to, jak jsem se dokázal identifikovat s hlavní postavou. (mimochodem je to hezky zahrané) ()

Olík

Turettovsky dysgrafický outsider před lacinou kamerou vedenou nezkušeným režisérem Gumpovsky rekapituluje své životní patálie. Fajn, Seann William Scott se po Stiflerových zádech vyškrábal na úroveň, kdy je schopný sám utáhnout snímek s dramatičtější linkou, ale to by ten snímek nejprve musel stát za to. Na to abyste se pustili do kombinace Forresta Gumpa a Steva Stiflera (a že to není úplně špatný nápad) musíte mít od boha (nebo maminky) naděleno o kapánek více, než průměrný student filmové školy v Písku, anebo odkrouceno podstatně více, než Tod Harrison Williams. ()

merigieren

retardovaný chlapík a jeho historky o tom jak se mu nic nedaří, a má holku která jen využívá starší pány. Nakonec se mu splní sen v třídírně. Vtipy vtipné nejsou a jinak to povídání moc nebaví... ()

BOURQUE

Z hľadiska životopisného filmu slabší priemer a z hľadiska réžie taktiež. S. W. Scott sa na rolu Jeffa hodí, a to, že by sa nesnažil, sa povedať nedá. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

Fulham

Na začátek musím říct že je to zajímavý film. Ikdyž podle mě by u tohoto filmu napsána komedie být nemusela, ale to není vůbec podstatné... ale strýček Popcorn pobavil... Po skončení filmu jsem se rozhodoval jaké dám hodnocení a jak jsem si to všechno tak zrekapituloval, tak jsem si říkal že dám tak 3*. Jenže pak jsem si uvědomil, že tento film je něčím zvláštní. Prostě jsem si v jednu chvíli říkal že ho vypnu je to nuda, ale na druhou stranu to mělo neco do sebe a prostě to nešlo vypnout... pořád jsem čekal jak to dopadne... nakonec jsem uvážil, že film si ty 4* u mě zaslouží. ()