Ocas ještěrky

Wingless

Tail of Lizard

(neoficiální název)

Česko, 2009, 90 min

Zadumaný film, kterému nechybí atmosféra ani dobré nápady, ale postrádá silný příběh.(7.1.2009)

• Tetsuo

Kdy už bude konec českým chcípáckým filmům?(26.1.2009)

• rikitiki

Hrůzným trojlístkem tohoto filmu je: špatný zvuk, takže občas není rozumět, co kdo říká. Což vhodně doplňuje další děsivou skutečnost - totiž, že filmu schází jakýkoliv děj, je to jen sled scének bez pointy, takže není jasné kdo co a proč dělá. Třetím vrcholem tohoto prapodivného dílka je, že polovinu filmu tvoří záběry mlčenlivých, prázdných pohledů. Občas směřovaných do blba, což je dost pochopitelné, protože chudáci herci se v tom museli taky pěkně plácat. /4. 7. 12./(4.7.2012)

Budiž art, řekl Ivo Trajkov a stvořil Ocas ještěrky. I stalo se, že se film nemnoha lidem líbil, mnoho ho hanělo a ti pravdu měli, pak Lachtan přišel a zřel, že film je dobrý a pravdu měl, neb hle, humorů rozličných on v něm viděl, stále však chápaje, že individuů obdobných mnoho nebude, že jen minimum lidu smáti se bude tam, kde on, neb tvůrci to ani po způsobu tomto nezamýšleli, že nevadilo mu, kterak by si film lepší kameru zasloužil, že více slušela by mu ... Tohle fakt není pro každého, nevím, proč se mi to tak líbilo, ale líbilo, to je jediné důležité, atmosféra snad byla funkční, snad i herci, ale nikdy se nebudu divit, kdyby to někdo cítil zcela naopak, kulhavé čtyři hvězdy.(27.11.2013)

No tak nevim, no... zejmena konec me zklamal, ale jinak to uslo, pribeh sice slabsi ale dobry Svehlik, hlaskujici Gabriel a zigul-cabrio to docela vytahly(10.7.2009)