To, že v den svatby zemřela, ještě neznamená, že dovolí snoubenci, aby se zamiloval do jiné. Kate a Henry se měli brát, v den svatby však Kate zemřela. Zabila ji ledová socha anděla. O rok později podlehne stále ještě truchlící Henry naléhání své sestry Chloe a neochotně souhlasí, že navštíví okultistku Ashley, která by mu prý mohla pomoci spojit se s Kate. Duch jeho zesnulé snoubenky by mu totiž jistě řekl, že má znovu začít žít. Henry netuší, že Chloe dala Ashley deník, který si Kate psala, aby mohla působivě demonstrovat své schopnosti. Navzdory Henryho počáteční skepsi je výsledek mnohem lepší, než Chloe čekala. Henry a Ashley se totiž do sebe zamilují. Problém tím však zdaleka není vyřešen. Ze záhrobí se vrátí Kate, přesvědčená, že jejím úkolem je chránit Henryho. Potíž je v tom, že ji nikdo kromě Ashley nevidí, a tak jí nezbývá než ji přesvědčit, aby Henryho opustila. Ashley se po počátečním šoku sice vzpamatuje a odolává všem Katiným snahám, potom však Henry odhalí podvod s deníkem a opustí ji. Radost Kate však netrvá dlouho. Setká se s duchem sochaře, který také zemřel, a po rozhovoru s ním pochopí, že jí vlastně jde o to, aby byl Henry šťastný. A tak se pokusí dát ho s Ashley zase dohromady. Má šanci udělat Henryho šťastným, aby současně nebyl nikdo nešťastný? (TV Nova)

VanBradley89

Vzhledem k tomu, že to dávali na nově cinemě. A že až do ukázky 5 minut před začátkem jsem o tom nikdy neslyšel, to nebylo špatný. Já na to původně ani koukat nechtěl, jenže než jsem odvalil svojí tlustou prdel od televize bylo už za mnou deset minut a přišlo mi to sympatický. Takže jsem se rozčuměl a zdárně to dal až do očekávaného konce. Dost jsem se nasmál. Příjemný překvapení. ()

Merenre

mám rád když je někdo ychtyl a ví o tom... toto je kokotina, která to o sobě naprosto dokonale ví, a tím je roztomila a zábavná. ()

Elissabet

Celkem nudná, nezajímavá oddechovka. Žánr romantická komedie mi nidky asi nebude jasný...romantické to sice bylo ale zase ne tak moc, a o komedii bych tady radši nic neříkala. Ale řeknu vám že ten Paul Rudd je fakt celkem dřevo. Jako není úplně nejhorší, ale proboha ať jde hrát zase někam jinam. Eva Longoria je sice hezká modelka, ale jako herečka není nic moc, a Lake Bell a ty její grimasy my byly absoltně nesympatické. Jo a nejlepší a nejvtipnější postava: Jason Biggs as. Gay Negay. Mohlo to být i lepší a zábavnější, téma na film je to dobré, ale bylo pojato bohužel špatně. ()

Brabíček

celkem slušná komedie,,, já sem se nachlámal, že mě ještě ted bolí břicho, pravda je to kravina ale o to víc se smějete ()

dochvvv

Oddychovka na sobotní odpoledne u které se nemusí přemýšlet. Téma sice obehrané, ale má to šmrnc díky Lake Bell. Slušný průměr 55% Škoda že to "Jim" gay nedal dohromady s Lake Bell.... určitě by jim to spolu slušelo a malinko bych mu záviděl. ()

mine.slayer

Dík každé komedii u které se zasměju, romantické komedie mě nebaví, ale tady je pěkně ukázáno jaké jsou některé holky slepice a to mě pobavilo hodně!! ()

KuceraJohny

Obyčejný a trochu i nudný film, který není vůbec zajímavý. Děj je v podstatě hrozně předvídatelný a žádný z herců není nijak sympatický ani nijak herecky nevyniká. Paul Rudd, který je mi ze všech nejblíž je tu jen ňouma, jenž se hrozně jednoduše zamiluje. Lake Bell mi je tedy vyloženě nesympatická a do hlavní role bych ji určitě nevybral. Eva Longoria by se možná i do své role hodila, ale postava je blbě vymyšlená takže kromě pár vtipnějších scén z toho nakonec nic není. Jason Biggs zde hraje taky úplně zbytečnou postavu a celkově je zbytečnost si tenhle film pouštět, nic vám to nedá ani vás to nijak nepobaví. Celý příběh čerpá ze zajímavého tématu, ve kterém se lidem zjevují duchové. Ale oproti filmům jako jsou Duch a nebo Město duchů to zde moc nefrčí. Na druhou stranu film nijak neurazí a pokud vás tyhle typy komedií berou klidně si to puste žádná katastrofa to není. ()

Vaso

Váhám mezi 2 a 3, žádný zázrak, ale na druhou stranu docela pohodová oddychovka na zatažené nedělní dopoledne - takže asi 50% ()

PinkieCat

Jupííí!!! Americká romantická komedie, na kterou se dá dívat! Mně se líbila moc, několikrát jsem se i upřímně zasmála... Prostě pohodovka na příjemné nedělní dopoledne u televize s čajem a sušenkami. Paul Rudd je velký sympaťák, oblíbila jsem si ho už v Přátelích a tady boduje úplně stejně. ()

sun.eagle

Nevtipná a zoufale utahaná "komedie". Vykrádá kde se dá, klišé střídá klišé. Nefunguje tu vůbec nic, od nefungujících gagů a nevtipných dialogů, přes trapného Biggse po nulovou chemii mezi postavami. Druhá * za mou oblíbenkyni Lake Bell. ()