Jen přes její mrtvolu

Tá mrcha nedá pokoj!

Fantasy / Romantický / Komedie

USA, 2008, 95 min

• AngelAngie

Vysílala TV Nova... // Film, který si opravdu zaslouží tak akorát šoupnout do televize a aby u toho divák dělal dalších x věcí, hl. aby to nesledoval pečlivě. Hloupost.(28.11.2009)

• Tommassi3

"Prostě jsem na to šel pomalu !!" - "Pomalu ?? Pět let na jednu pusu ?? To není pomalu, to je rodina.." ;)(28.9.2014)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Prostředí 5/10/// +Paul Rudd, Lake Bell, druhá polovina filmu je lepší -slabá první polovina, celkem nevýrazný scénář/// Nebýt alespoň několika známých tváří mohl to být klidně film direct to TV. Protože dějově se jedná o slaboučký odvar všech romantických komedií s trochou toho mystična v podání mrtvé (živé) nevěsty. Mimochodem Eva Longoria Parker je děsně protivná baba. Se divím že si ji vůbec chtěl vzít. Zhruba po hodině už to začíná být zajímavější a mírně nadprůměrné. Takže výsledný dojem není až tak mizerný, jak se zdálo na začátku. Právě i proto je do televize tento film ideální./// Celkem 55%///(11.5.2011)

• mysiak

Paulovi Ruddovi tak prajem nejaký hit konečne...ale toto nie je ten prípad...každý mu to podlamuje kolená trápnym a maximálne omielaným humorom...a Eva Longoriu tu vôbec nevyzerá sexy...aj tak Paul Rudd si cool(19.2.2009)

Velice překvapivý začátek a vlastně i konec..Konečně po dlouhé době vtipná americká komedie..Eva Longoria Parker má můj obdiv..Krásná komedie, kterou stojí zato shlédnout.(8.5.2013)