Jen přes její mrtvolu

Tá mrcha nedá pokoj!

Fantasy / Romantický / Komedie

USA, 2008, 95 min

• Tommassi3

"Prostě jsem na to šel pomalu !!" - "Pomalu ?? Pět let na jednu pusu ?? To není pomalu, to je rodina.." ;)(28.9.2014)

50%, typická romantická komedie(26.7.2008)

• moviesfan

Příjemná komedie, ve které hrají krásná Eva, zprcičkovaný Jason Biggs a další. Zajímavá myšlenka filmu, ale zázrak nečekejte. A srandu k popukání taky ne. Maximálně vyplodíte nějaký ten úsměv na tváři. Jako oddychovka je tento film ideální. Hodnocení: 35%(19.5.2008)

• Stanislaus

Nic jsem od toho nečekal a nic jsme nedostal, takže jsem spokojený a dávám solidní 2* za ELP a za zaplácnutí prázdného večera.(28.11.2009)

Kate se má vdávat, ale smůla. V den své svatby na ni spadne ledová socha anděla a zabije ji. To však ještě netuší, že o svého snoubence bude muset soupeřit i po smrti s jinou ženou-médiem, která jako jediná ji vidí. Obě ženy se nemůžou vystát a navzájem se jedna druhé chce jakýmkoliv způsobem zbavit, ale je tu ještě truchlící snoubenec, který se bude muset rozhodnout, s kterou bude chtít žít. Jenže nesmíme zapomenout, že Kate je duch a s duchem dost dobře nejde mít partnerský vztah. Trojlístek Eva Longoria Parker, Lake Bell a Paul Rudd slušně funguje a hlavně je zábavný a milý jako tenhle celý film. Longoria si zase jednou ze seriálu odskočila do filmu, aby se přesvědčila, že je schopná zahrát i něco jiného než "zoufalou manželku". Film zřetelně vykrádá jiné duchařské filmy, ale sem tam přidá i nějaké svoje nápady. Potěší přítomnost roztržitého Jasona Biggse, který ze sebe dělá gaye. Připočtěme si snadno odhadnutelný konec a vyjde nám z toho komedie, která spolehlivě zabije nudu.(27.11.2009)

• - Film se měl původně jmenovat "How I Met My New Boyfriend's Dead Fiancee" (Jak jsem potkala mrtvou snoubenku svého nového kluka) nebo "Ghost Bitch" (Duch - mrcha). (HappySmile)

• - Film se natáčel v Altadeně a v Pasadeněa v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Keď ráno zvoní Ashley (Lake Bell) budík, po tom, čo ju Kate (Eva Longoria) celú noc držala hore, hlásateľ oznamuje, že je 7:00, pritom na budíku vidíme, že je 6:00. (vander19)