Jen přes její mrtvolu

Over Her Dead Body

Tá mrcha nedá pokoj!

Fantasy / Romantický / Komedie

USA, 2008, 95 min

Zcela klasická romantická komedie, která nemůže urazit ani přímo navnadit na "šťavnatý" večer, ale může pobavit a navodit zcela poklidnou a pohodovou atmosféru. Hlavnímu hrdinovi v den svatební nešťastnou náhodou zahyne snoubenka a místo aby se dostala do místa věčného odpočinku, je poslána zpět na zem, aby vykonala ještě jednu věc, o které ale nemá tušení. A přesně podle pravidel žánru je jasné, že se nebude chtít smířit s tím, že její "bývalý" má možnost začít si něco s jinou dívkou. Bude dělat vše pro to, aby vztahu zabránila, aby se ke konci .... ale to už přece každý ví, co bude následovat. Přeji příjemné pokoukáníčko. Hudba: David Kitay(4.1.2009)

• Hejtmy

Tušil jsem do čeho jdu, takže mě nekvalita filmu nepřekvapila, ale přece jenom to bylo hodně špatný. Vtipnej mi nepřišel ani jeden moment, což je na komedii hodně špatný, a herci byli docela nesympatičtí, jak je poslední dobou při pátečních večerech na Nově zvykem. Jediná scéna, která za něco stála, byla vznášející se a podivným hlasem hovořící Eva Longoria. V nějakým hororu by se tahle scéna asi uchytila, bohužel tady působila jako mrož na Sahaře, ale přece jen za ni tu jednu hvězdu dám. 10%(28.11.2009)

• Jacinda

nic moc(27.11.2009)

Nenadchne, neurazí, nezarazí, nepotěší, není originální, ale pobaví. Trochu mi to připomínalo film "Duch", jen v trocu komičtější situaci. Paní Solisová ale neměla chybu, až mi jí bylo líto, fešandy(9.6.2010)

• Djkoma

Obyčejně obyčejné s hvězdičkami druhé možná třetí cenové:). Bez jediného překvapení avšak naprosto neškodné na páteční večer.(27.11.2009)

• - Keď ráno zvoní Ashley (Lake Bell) budík, po tom, čo ju Kate (Eva Longoria) celú noc držala hore, hlásateľ oznamuje, že je 7:00, pritom na budíku vidíme, že je 6:00. (vander19)

• - Všetky spoločné fotografie Henryho (Paul Rudd) a Kate (Eva Longoria) sú falošné. Ich tváre boli k telám pridané digitálne. (vander19)

• - Film se natáčel v Altadeně a v Pasadeněa v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)