Jen přes její mrtvolu

Tá mrcha nedá pokoj!

Fantasy / Romantický / Komedie

USA, 2008, 95 min

• Smok

Solídna vykrádačka snáď celej rady duchárskych komédií, ale Paul Rudd je ok a sem tam sa dokonca na tomto filme dá aj pousmiať. Takže ako oddychovka sa to dá...(28.11.2009)

• Jacinda

nic moc(27.11.2009)

• bassator

Asi dvakrát jsem skutečně z plna hrdla zasmál, ale to bylo vše... - 9. 6. 2010 - 25%(9.6.2010)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Prostředí 5/10/// +Paul Rudd, Lake Bell, druhá polovina filmu je lepší -slabá první polovina, celkem nevýrazný scénář/// Nebýt alespoň několika známých tváří mohl to být klidně film direct to TV. Protože dějově se jedná o slaboučký odvar všech romantických komedií s trochou toho mystična v podání mrtvé (živé) nevěsty. Mimochodem Eva Longoria Parker je děsně protivná baba. Se divím že si ji vůbec chtěl vzít. Zhruba po hodině už to začíná být zajímavější a mírně nadprůměrné. Takže výsledný dojem není až tak mizerný, jak se zdálo na začátku. Právě i proto je do televize tento film ideální./// Celkem 55%///(11.5.2011)

• Neffy

Stačí vidět jednou - puštěné v televizi jako kulisa. Další romantický film, který víte dopředu jak dopadne.(7.4.2013)