poster

Jen přes její mrtvolu

 • USA

  Over Her Dead Body

 • Slovensko

  Tá mrcha nedá pokoj!

Fantasy / Romantický / Komedie

USA, 2008, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Neffy
  **

  Stačí vidět jednou - puštěné v televizi jako kulisa. Další romantický film, který víte dopředu jak dopadne.(7.4.2013)

 • Kothy
  **

  Ne příliš dobrá komedie s Evou Longoriou. Vlastně si to ani už moc nepamatuju, jen vím, že byla otravná...(2.3.2016)

 • Shit
  **

  Nudná kravina, která čóruje všechno možný z podobných filmů jako Just like heaven a nebo Duch, jenže bohužel to na diváka vypouští tak uboze a nudně, že jsou části, kde je to složitý dokoukat do konce, krom toho ani jedna z hlavních postav se mi nelíbila, obě ty holky jsou takový divný a člověk si je ani nějak moc neoblíbí a co se týká Paula Rudda, tak sice ho můžu potěšit, že tady už neni tak strašně mega trapnej jako v 10ti přikázáních, ale to bohužel neznamená, že trapnej neni vůbec, krom toho to zrovna sympaťak taky neni, takže jedinej zábavnej je tam prcičkář Jason Biggs, ale je tam málo a taky to neni nic extra. Fakt děsná slátanina(19.6.2008)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Prostředí 5/10/// +Paul Rudd, Lake Bell, druhá polovina filmu je lepší -slabá první polovina, celkem nevýrazný scénář/// Nebýt alespoň několika známých tváří mohl to být klidně film direct to TV. Protože dějově se jedná o slaboučký odvar všech romantických komedií s trochou toho mystična v podání mrtvé (živé) nevěsty. Mimochodem Eva Longoria Parker je děsně protivná baba. Se divím že si ji vůbec chtěl vzít. Zhruba po hodině už to začíná být zajímavější a mírně nadprůměrné. Takže výsledný dojem není až tak mizerný, jak se zdálo na začátku. Právě i proto je do televize tento film ideální./// Celkem 55%///(11.5.2011)

 • heyda
  **

  Normální romantická komedie, která výrazně nepřekvapí, ale ani neurazí. Eva Longoria hraje super. Příběh je jasný a v zásadě kopíruje motivy z jiných romantických filmů a dává jim trochu svěžejší kabát, ale záměr je jasný. Trochu pobavit lidi a především vydělat hodně peněz. No ale co, já jsem přijel unavený a zapadl jsem do postele a tenhle film si docela užil. 4/10(27.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace