Jen přes její mrtvolu

Over Her Dead Body

Tá mrcha nedá pokoj!

Fantasy / Romantický / Komedie

USA, 2008, 95 min

Noaco...je mi jedno,že jsem pravděpodobně z těch necelých třech tisíc lidí jedna z mála,která dala 5*.Ale mě se prostě líbí nejen příběh a pointa tohoto filmu ale i krásné herecké výkony a úsměvy Paula Rudda mě dostávají do kolen..(24.6.2012)

• ajuska

Vlastně mám tyhle filmy svým způsobem docela ráda - je to dobrá kulisa ke cvičení nebo usínání, ale to rozhodně nic nemění na jejich podprůměrnosti. Další z nekonečné řady nenápaditých, klišovitých, herecky nikterak výjimečných snímků, které sice neurazí, ale druhý den si na ně nevzpomenete, protože je to zkrátka pořád na jedno brdo.(11.11.2008)

• Momo_desu

Nemastné neslané ale za to na jedno večerné pozretie znesiteľné... ničím film neprekvapí a ani vás nepripúta ku gauču, ale tak sú aj horšie filmy..(31.3.2012)

• blackrain

Eva Longorgia Parkerová měla vážně pech a pak se ještě musela vrátit na zem. Čekala jsem od toho něco úplně jiného a dostala jen nezajímavý slepenec, který si říká romantická komedie.(20.10.2008)

• sahe

Kravinka :-D Eva Longoria by to mohla více rozehrát, bylo to na ducha trošku málo.... takže sice kravina, ale nudná.... místy to bylo až moc přehnaný....(27.11.2009)