Jen přes její mrtvolu

Over Her Dead Body

Tá mrcha nedá pokoj!

Fantasy / Romantický / Komedie

USA, 2008, 95 min

Vlastně mě tak nějak zamrzel začátek..těšila jsem se na Evu a najednou buch. Potom jsem ji už nedokázala vnímat tak nějak skutečně, takže jsem se smířila s neméně skvělou Lake Bell, která tady ale moc fantastická nebyla..hehe. Příběh nijak zajímavý, ale na nudné odpoledne je to dostačující. Průměrný průměr.(28.3.2011)

50%(24.10.2009)

• bassator

Asi dvakrát jsem skutečně z plna hrdla zasmál, ale to bylo vše... - 9. 6. 2010 - 25%(9.6.2010)

• Chrustyn

Nepříliš povedená romantická komedie se zajímavým nápadem ale nepříliš originálním zpracováním plným křečovitých vtipů a pitvořících herců.(11.7.2010)

• mysiak

Paulovi Ruddovi tak prajem nejaký hit konečne...ale toto nie je ten prípad...každý mu to podlamuje kolená trápnym a maximálne omielaným humorom...a Eva Longoriu tu vôbec nevyzerá sexy...aj tak Paul Rudd si cool(19.2.2009)

• - Film se natáčel v Altadeně a v Pasadeněa v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Film se měl původně jmenovat "How I Met My New Boyfriend's Dead Fiancee" (Jak jsem potkala mrtvou snoubenku svého nového kluka) nebo "Ghost Bitch" (Duch - mrcha). (HappySmile)

• - Všetky spoločné fotografie Henryho (Paul Rudd) a Kate (Eva Longoria) sú falošné. Ich tváre boli k telám pridané digitálne. (vander19)