Na vlně světové posedlosti internetem se v roce 2001 svezla i průměrná americká rodina Bellingerových. Dospívající syn Colby v jejich domě tajně instaluje kamery, začne natáčet nejintimnější momenty z každodenního rodinného života a poté je „živě“ uvádí na netu. Bellingerovi se takřka přes noc stanou senzací, první skutečná reality show v přímém přenosu má obrovský ohlas a rodina, která chce nezdárného synáčka uškrtit, rychle pochopí, že kšeft je kšeft a že miliony nesmrdí. Kousavá satira o nenasytnosti, slávě a rozvratu rodinných hodnot u těch, kteří jsou infikováni internetovým virem zvaným úspěch, i o soudobé posedlosi pořady typu reality show, natočil režisér Eric Steven Stahl. Co myslíte - napodobuje život umění nebo je to naopak? (oficiální text distributora)

Stíba

Dobrý nápad ve slušném provedení ale působí tak nějak suše, odtažitě, a až na pár míst nikterak výrazně vtipně. ()

fool-mood

Komedie, která není zas tak vtipná, jak by chtěla být. Přesto se mi námět líbí. Reality show je velmi oblíbený žánr, každý rád sleduje, co se děje online v jiných rodinách, dejme tomu. Reakce na internetový fenomén. Nápad by tu byl, ale chvílemi jsem se nudila. ()

dawnie

Moje hodnocení je rozhodně hodně ovlivněný tím, že jsem se na film koukala ve skvělý sleepover náladě s kamarádkou ve tři ráno, takže naše záchvaty smíchu z Chupitovo "vaření" nebraly konce:) A myslím, že přesně za tímhle nenáročným účelem byla tahle blbinka se zajímavým námětem stvořená. ()

Myrddin

Celkem se mi to líbilo, dobrej nápad i zpracování a bylo to místy i dost vtipný, nesnášim reality-show, takže 4* ()

RajCZitko

Hooodně levná typicky lacině americká rádoby komedie. Námět je dle mě slušný, má myslím i velký potenciál, kterého ovšem tvůrci vůbec nevyužili. Ze scén, které mohly být fakt vtipné vzešli díky hrozným hereckým výkonům mamky a dcerky hrozně umělé a přibarvené situace, že ani divák u TV měl pocit, že z něj dělají blbce, natož co měli dělat ve filmu ti diváci na netu. Prostě dle mě hrozně nedomyšlené a odbyté. ()

hero_bk

První půlhodina dobrá, ale v okamžiku, kdy přišli na to, že jsou na internetu, tak to jde celý do kytek. Nejlepší, co bylo na tohle téma natočený, byla Truman show, a i té jsem dal 3*, a tohle bylo minimálně třikrát horší. 1* ()

LilyDeLarge

Neurazí, nenadchne. A vsadím se, že kdyby se námětu ujmul jinej režisér a změnilo se obsazení, tak tenhle film bude mít i vyšší hodnocení, protože nápad je to zajímavej! ()

Prubner

Základní nápad je dobrý, ale směr, kterým se děj v druhé půlce ubíral, mě dost zklamal. Z tohoto námětu šlo vytěžit víc. Taky překvapí množství trapných vtipů okolo souložení a fakt, že se k tomuhle propůjčil Beau Bridges. ()

Brano

Myšlienka filmu sa mi páčila, kedy syn začne vysielať na internet zábery z domu, pri ktorých zastihne svoju rodinu v chúlostivých situáciach. Ani herecký obsadené to nebolo najhoršie a prvá polovica filmu bola dokonca aj premenlivo zábavná. Lenže v tej druhej sa tlačilo na pílu až príliš a mnoho tých vtípkov vyznelo umelo a nesmial som sa už vôbec. Na jedno pozretie stačilo. ()

Kubula333

Docela jsem se na tuhle "komedii" tešil, ale zasmál jsem se jen parkrát a to možná tak do poloviny filmu než se o tom rodina dozvěděla, že jsou sledováni. Potom už to stálo za nic. ()