V ulicích New Yorku začíná řádit sériový vrah, který u obětí zanechává básně popisující jeho hrůzné činy. Případ dostávají na starost dva ostřílení detektivové (Robert De Niro a Al Pacino), přičemž se ukazuje, že hříšník se může skrývat i v řadách policie. (Satan)

jarmik

Nebudu lhát, já to nečekal. Podle hodnocení jsem taky nečekal, že dostanu solidní nářez. Rozhodně jsem ale čekal své oblíbené herce a taky je dostal! ()

chalp

Zabudnite na Uwe Bolla, Eda Wooda a podobnú smotánku, prichádza úplne nová vlna režisérskej neschopnosti v podobe Jona Avneta.Režisér, ktorý nedokáže z takto vymakanej zostavy vyťažiť minimálne priemer je v mojich očiach o priečku nižšie ako vyššie spomínaní.Hnus, pol hviezdy za Al Pacina a pol za De Nira.Dúfam, že tento neschopák už nikdy nič nenatočí, nie....prajem mu to. ()

Gore

Průměrná tuctová kriminálka. De Niro a Pacino chtěli spolu po Heat zas spolupracovat a čekali na vhodnou látku, ale žádná nepřicházela, tak šáhli aspoň po tomhle. Oba podávaj standardně skvělý výkony a místami je vidět, že je opětovná spolupráce spolu náramně bavila, ale to je málo, když scénář je spíchnutej horkou jehlou a od začátku je naprosto jasná pointa. Tři hvězdy jen za za ústřední dvojici a zpackaný vyhlídky. Při sledování jsem měl místami pocit jakoby tímhle filmem oba uzavírali svou kolekci policejních a gangsterských rolí. Možná se mi to jen zdálo, nebo tam opravdu byli takový náznaky. ()

BigMarthy

Co dodat...Težce se mi mluví...Nicméně záverečná scéna mi připomíná Kobru 11 (jak trapné) , zápletka byla skutečně mimořádně předvídatelná, když film nezachraní De Niro a ani Pacino, tak kdo? Skutečný propadák, sice nerad přiznávám, ale Al v této roli byl neskutečne prkenný o ostaních hercích ani nemluvě. Ztráta času a elektřiny, takových filmů shlédnete přes den v televizích několik. ()

Strike

Al Pacino a Robert de Niro jsou bez debat mí nejoblíbenější herci a když jsem viděl výtečný trailer na tenhle film tak jsem se dost těšil. Bohužel jsem byl zklamán - Al i Bobby jsou stále perfektní a maj stále obrovské charisma, i když jsou, nebudem si nic nalhávat, trochu sešlí. Hlavním nedostatkem je t , což zmiňují v podstatě všichni, scénář. Potenciál má, ale v této podobě je to velmi zmatené. Trochu bych se zastal Avneta, který myslím, se snažil režií ještě trochu to zachránit.Doufám, že obě herecké legendy mají ,,loučící" pecku ještě před sebou... ()

Ramone11

Ach jooo- pro mně velké zklamání. Velice jsem se těšil na moje dva nejoblíbenější herce a dopadlo to díky scénáři a režii takto katastrofálně. ***hvězdičky za klasicky výborný výkon De Nira a Pacina, kdyby tam nehráli, tak bych film ohodnotil *hvězdičkou. Škoda, velká škoda. ..Ale aspoň De Niro oplatil zastřelení Pacinovi, v Heat to bylo naopak nemýlim-li se:) ()

Elgin

Mohlo to byt daleko lepsie, ale potencial tychto dvoch majstrov hereckeho umenia Denira a Pacina zostal nevyuzity. Je to velka skoda pretoze takto je to ibe priemerny kriminalny film, ktory nam naozaj neprinasa nic prevratneho a snazi sa nahnat ludi do kin na zname mena. Standartny krimi film bez vaznejsej zapletky a ak by neboli ucinkovali tyto herci, urcite by sa prepadol tento pocin do zabudnutia. V medziach priemeru ho drzia na pol plynu hrajuci herci. 55% ()

ViktorEl

Pre mňa najslabší Al Pacinov aj De Nirov film, aký som od nich videl. Priveľmi zdĺhavý a nudný film, ktorý je svojim dejom dosť otravný, lebo takého filmy tu už boli ,, milión´´ Keď sa spoja dve veľké hviezdy, tak človek očakáva, že to bude výborný film, s výbornými hereckými výkonmi, ale ani jedno ani druhé. Žiadna atmosféra, žiadne napätie, proste nič čo by mal dobrý krimi - thriller obsahovať. Nedám mu odpad, lebo to si nezaslúži, ale na viac ako na dve hviezdičky to film nie je. Dve hviezdičky: Pacino - De Niro. Ale film nula. 35% ()

PDcz

3*** body To koukáte jak jsme se teď rozjeli, co? Jeden film stíhá druhý. Jednou dobrý, jednou horší, někdy (jako v tomto případě) hezký průměr. Věděli jsme pouze o obsazení, jinak zase čistý papír. [X] Minus 1* bod Tomu byste nevěřili, dokoukali jsme film a Jíťa praví: "Bylo to moc dlouhé." Vždyť to mělo slabší časový průměr.. pouhých 100 minut. Jelikož to ale Jíťe přišlo utahané a moc se tam mluvilo (a přiznejme, že ne vždy jsme pochopili o čem) strháváme bod. [X] Minus 1* bod Ale proč ten druhý? Protože jsem v půlce věděl kdo to dělá. Jak? Myslíte, že by od začátku prozradili kdo to je? To přeci nejde, musí tam být zvrat, který nečekáme. [X] Zítra nastupuju do nového zaměstnání, nejsem sice nervózní, ale tohle je odpočinkový film. Tak proto. ()

amarth

Výborné herecké výkony! Nenudil jsem se ani chvilku...pokud někdo vidí díry ve scénáři u mne jej předčila tato silná dvojka... ()

Rokle

Když si představíte jak si šli tihle dva po krku ve více jak 10 let starém hitu Nelítostný souboj a porovnáte s tímto, tak je to taky umění vytvořit něco tak děsně nudného a zbytečného. ()

strikeman

Je smutné, že se takové dvě herecké veličiny musely sejít v podprůměrném krimi bez šťávy a invence. Nejhorší snímek s Pacinem a Nirem na jednom plátně. ()

mourinho

No, žádná sláva. Je vidět, že pokud nemáte k dispozici opravdu dobrý scénář, nezmůžou s tím nic ani sebelepší herci. Hvězdná dvojice Pacino - De Niro tak snímek defakto jen drží v tříhvězdičkovém hodnocení, což při vzpomínce na fenomenální HEAT můžeme nazvat průserem. ()

Faila

Nečekaný zvrat byl z logiky věci od počátku čekaný, jinak by smysl celého filmu vyzněl do ztracena. Detektivka, ve které je od začátku znám útočník, není v takovémto zpracování úplně pochopitelná. Odhalování úmyslů hlavního aktéra ale mělo svou hloubku a sílu a když k tomu přičtu perfektní herecké výkony, jedná se nanejvýš o lehce nadprůměrný, ale spíše průměrný film. ()

guri

Kriminalna drama s "prekvapivym" zvratom na konci ("prekvapivy" = uplne inak ako to vyzera cely film... Ake "inovativne"!). Uplne zle to nebolo, ale vzhladom na kombinaciu De Niro / Pacino sa dalo ziskat ovela viac. Druhykrat to vidiet teda nemusim. Skoda. ()

Robert De Niro ve Varech

Robert De Niro ve Varech