Golden Door

Zlatá brána

Falling Up

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2009, 100 min

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 4/10 Prostředí 6/10/// +velmi slušné obsazení, především Sarah Roemer a Joseph Cross, potěší Annette O´Toole, zaujme velmi civilní romantikou, má hodně hezkou hudbu -která bohužel zazní ojediněle, velmi pomalý rozjezd, málo je kladen důraz na humor/// Snad jsem ještě neviděl tak utahaný romantický film. Kdy ona se objeví snad až po deseti minutách a jejich láska se zrodí až někde v polovině filmu. Na druhou stranu filmu nelze ubírat zásluhy za to, že nám zprostředkoval tu nejvěrnější příběhovou linku a velmi uvěřitelnou romantiku na prostoru čítající něco přes hodinu a půl. Vše je velmi pravděpodobné. Hlavní postavy se chovají, tak jak by se choval kdokoliv z nás. Nic není přitažené za vlasy, nic není směšně nebo trapné. Něco jiného je nakolik to může být pro diváka atraktivní když nejpřesnější slovo pro tento film je "všední". Mě to ovšem oslovilo a proto dávám lepší tři. Navíc Sarah Roemer je fakt kouzelná./// Celkem 67%///(2.10.2010)

Příjemná podívaná při čaji o páté :-).... *** .(16.6.2010)

Príjemná romantická komédia,ktorá ničím neprekvapí ale ani neurazí.(9.1.2013)

Nemůžu říct, že bych se vyloženě nudil, ale je to celý takový nijaký bez pořádnýho nápadu nebo vtipu a hlavní postava v podání Josepha Crossa by potřebovala něčim ozvláštnit, ale na Sarah Roemer se dalo dobře koukat a Snoop Dogg si tu střihnul docela zábavnou roli línýho a vychcanýho vrátnýho.(25.4.2010)

Nebylo to zdaleka tak špatné, jak jsem očekávala. Čekala jsem nudný pokus o komedie, z kterého vyjde jen trapná slaďárna a v podstatě to tak bylo. Jenže když se tam někdo pokusil o vtip, trapně to nevyznělo a té slaďárny tam nebylo tolik. Takže nic, co vám sebere dech, ale myslím, že ty 3* si to zaslouží.(10.7.2010)