Golden Door

Zlatá brána

Falling Up

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2009, 100 min

Taka popoluska obratene, ktora celkom rychlo ubehne ale nic nevycnieva z radu ani neoplyva originalitou, ale ako podotkol Shit Sarah Roemer a Snoop Dogg su fajn.(27.2.2011)

Jako bych to už někdy viděl.50%.(6.11.2010)

Nemůžu říct, že bych se vyloženě nudil, ale je to celý takový nijaký bez pořádnýho nápadu nebo vtipu a hlavní postava v podání Josepha Crossa by potřebovala něčim ozvláštnit, ale na Sarah Roemer se dalo dobře koukat a Snoop Dogg si tu střihnul docela zábavnou roli línýho a vychcanýho vrátnýho.(25.4.2010)

• dopitak

Typ komedie, kde vás scénář několikrát donutí říct si, "Proč?". Klasické romantické béčko, i když v programu kanálu Film+ spíše nadstandardní záležitost. Oživování psa a několik dalších momentů si snad ale budete ještě pár dní pamatovat.(1.3.2010)

Nebylo to zdaleka tak špatné, jak jsem očekávala. Čekala jsem nudný pokus o komedie, z kterého vyjde jen trapná slaďárna a v podstatě to tak bylo. Jenže když se tam někdo pokusil o vtip, trapně to nevyznělo a té slaďárny tam nebylo tolik. Takže nic, co vám sebere dech, ale myslím, že ty 3* si to zaslouží.(10.7.2010)