Bezstarostný sex

• Kanada Young People F***ing (více)

Sex může být pořádná fuška! Rozmarná komedie ukazuje čtyři páry a jednu trojici během bláznivé noci plné divokého sexu. V pěti příbězích sleduje sexuální kontakt od předehry až k doznívání. Všichni zúčastnění jsou vystaveni dlouhé řadě komplikací, než se konečně dostanou k vytoužené metě... (oficiální text distributora)

Aeon Craft

Film ako má byť. Zábavný, s myšlienkou, erotikou a nadsázkou. Zábavné aj na druhé pozretie. Scenárista a režisér, očividne sú trochu úchyláci, ale kto nie je? Určite sa oplatí pozrieť a nie o tom rozprávať... ()

Ondrish

Moderná erotická poviedková komédia o piatich pároch (v jednom prípade sa jedná o trio), ktorá celkom zábavnou formou ukazuje cez aké peripetie sa pohlavia musia prebojovať, aby sa dopracovali k vytúženej fuckovačke a uspokojeniu. Film, ktorý zaujme nielen sympatickými hercami ale aj celkom vydarenými dialógmi. ()

noggy

Myslím, že se z toho dalo vyždímat podstatně víc. Jak trapasů, tak komických situací, tak vhledu do partnerských vztahů. Takhle to bylo jen tak vtipné, že nic nepřekvapilo. Musela jsem si dávat pauzy protože jinak bych to asi nedokoukala.. nápad dobrý, provedení nuda. ()

beaverkiller odpad!

Naprostá hovadina o tom, jak 5 páru šuká a řeší různé problémy ve vztazích a v sexu. Naprosto debilní a dlouhé dialogy o ničem, děj žádný a vtipného sem taky nic nenašel. Jediné plus jsou docela hezké herečky. Docela by mě zajímalo, co za člověka tomuhle dá 4 hvězdy. Nejspíš bude mít koule ve svěráku. ()

VincentB.

Film je na oko dobrý. Ale vo svojej podstate je to odpad. Scenár je naozaj dobre napísaný. Dobrá je aj štruktúra filmu. A taktiež charakterové oblúky postáv. Problém mám s morálnym posolstvom. Sexualita je zložitá, to vie každý. Tento film ju podáva ako zložitú ale zároveň ju bagatelizuje na úroveň orgazmu. Ak je orgazmus iba vtedy môže byť láska. Proste škoda, že dobrý scenár bol trochu pubertálne podaný ale to sa odvíja asi od vyspelosti tvorcov. Hodnotenie 25%. ()