Bezstarostný sex

• Kanada Young People F***ing (více)

Sex může být pořádná fuška! Rozmarná komedie ukazuje čtyři páry a jednu trojici během bláznivé noci plné divokého sexu. V pěti příbězích sleduje sexuální kontakt od předehry až k doznívání. Všichni zúčastnění jsou vystaveni dlouhé řadě komplikací, než se konečně dostanou k vytoužené metě... (oficiální text distributora)

Elegnor

Sem tam fakt legrační situace, ale celý mi to přijde trochu zahnaný do extrému, jen aby to vypadalo zajímavě, přičemž je to stejně jen taková obyčejná podívaná.. ()

Hank

Taková příjemná blbina o tom se děje před sexem, při a po něm s několika trefnými životními pravdami a výroky. ()

dzberry

Průměr. Ale rajcovní. Krásné baby, několik fuckt docela vtipných momentů. Nedoporučuju samostatné koukání, je pravděpodobné, že k tomu budete potřebovat svou drahou polovičku... ()

habertek

Příjemný film...příběhy několika párů, u kterých se schylovalo k sexu a které byli poté rozděleny na etapy 1. Úvod, 2. Předehra, 3. Soulož, 4. Přestávka, 5. Vyvrcholení a 6. Vystřízlivění. Každý pár úplně odlišný...ex pár, kamarádi, partneři, první rande a spolubydlící "do trojky"...Já se příjemně bavil a rád se na tenhle film podívám zase někdy znovu!:) ()

lmc

Svěží a inteligentní snímek, který vás po celou dobu baví a i když ve vás zřejmě nic nezanechá, stráveného času rozhodně nebudete litovat. Opasek s vibrátorem naprosto kraluje! Jen tak dál pane Gero... ()

kenny79

Příběh 4. rozdílných párů toužících po sexu. Vše ale nedopadne tak jak si aktéři představovali. Ve filmu je i celkem dost komických momentů. ()

AndrewNewman

Vystihlo to podstatu istých vecí, ktoré sú so sexom speté, či už sa nám to páči alebo nie. Keď si dlhoročný kamaráti zašukajú, už to medzi nimi nikdy nebude také ako predtým, trojka vzťah nikdy nespojí práve naopak, sexuálne hračky niekedy pomôžu, sex dvoch ex je dobrý, pretože jeden vie čo ten druhý má rád ale pri "vytriezvení" sa obaja cítia trápne, a áno nezabudnime na k*rvu, ktorá si proste chce zašukať a jeden jej nestačil....Miestami vtipne a svieže, miestami nudné a obohrané. Slušná oddychovka so skoro happyendom. ()

Frag

Perfektní výběr typických párů, které spolu můžou mít sex, opravdu jsou tam situace přesně ze života. Některé na mě byly sice až moc ujeté (ale možná taky z něčího života :)), nicméně ty jsou zase o to vtipnější. Jen mi nějak nešla do hlavy ta fáze povídání mezi sexem a orgasmem. Jinak ale opravdu inteligentní a svěží komedie a věřím, že opravdu každý se v tom najde! Univerzální film na to, abyste si ho pustili s partnerem, pokud se ocitnete v jedné z těchto pěti situací :) ()

david666

Za humornou slupkou se skrývá dost životních pravd o sexu. Zapomeňte na filmy a la Prcičky - tohle je dospělá verze, která pobaví i poučí. ()

Horác

Docela příjemná konverzačka. Ano, skutečně více konverzačka, než šuk.čka. Místy zaujme, místy pobaví. Neslušné téma, slušný film:) ()

veverysiak

Ohromne zaujímavo spracovaná téma sexu, typizovane zvolené páry až triá, ľahký humor, situácie, ktoré každý z nás veľmi dobre pozná a okúňa sa vyložiť ich tomu druhému, príjemné herecké výkony a veľmi milé a rozkošné kôrky, takže 75%. ()

Ellush

Takové komediální porno... Žádnou hloubku v tom nehledejte, ale je to nečekaně skvělá zábava. Je to přesně takový ten typ komedie, u které vás nepřepadávají výbuchy smíchu nad záměrně údernými hláškami, spíš se po dobu celého snímku tak ironicky a pobaveně pochechtáváte. Vážně příjemné překvapení. ()

MFZB

V pohode filmík, zaujímavý, vcelku vtipný. Taká oddychovka na utorkové populudnie. Dobre sa to pozeralo celkom, fajné ženské a aj ten štýl akým bol spracovaný film sa dal. Jediné čo mi išlo na nervy, tak to bola asi hudba, tá bola otrasná... ()

Chase

Sedíte si takhle sami v pohodlnym křesílku v přítmí baru po dlouhym dnu v práci, cítíte se vážně nevážně, přemítáte o životě, když v tom si přisednou dva kanaďani. "Ahoj já jsem Aaron, já jsem Martin, jak se vede, co ženský?" "Nic moc, co u vás chlapi" "No..." A začnou vám 90 minut vyprávět o pár známejch z doslechu. Chvíli se budete chechtat, chvíli jenom uculovat, chvíli závidět pak zařvete na celou hospodu "No to si děláš pr...." a smějete se jako blázni, abyste po chvíli jen smutně koukali do poloprázdný sklenice s pocitem, jo tohle znám, to neni žádná sranda, ale i tak to stojí za to. Kluci pak odejdou, vy sedíte dál v pohodlnym křesílku, cítíte se příjemně vážně nevážně a přemítáte o životě. ()

Pjotrik

Docela mi tam chyběl alespoň jeden normální pár, kterému se sex povedl bez rozpaků a trapasů. Blížila se tomu dvojice exmilenců, ale ten chlapík se choval opravdu podivně a nerozhodně a všechno za něj musela dělat partnerka. Trojice spolubydlících byla taková zbytečně ujetá a tomu masturbujícímu bláznovi bylo věnováno zbytečně moc času, takže jsem přetáčel. Zajímavý je slušňácký překlad originálního názvu, ono už kdyby se to jmenovalo "Bezstarostná jízda", tak by to znělo odvážněji (ale takový filmík už máme). Carly Pope bych taky chtěl za kamarádku...80% ()

Honzad007

ŠUK ŠUK! Silně ohraničený, na nic si nehrající, plynoucí k naprostému jádru věci.. k SEXU! Občas fajn hlášky, sympatické polonahé "slečny" a výborně vystavěné dvojice pěti párů, jejichž rozdílnost tak nabízí široké spektrum výběru vlastních favoritů. Žádný skvost, ale film plný sexu, film o sexu, film se sexem... a o to tu jde! ()