Bezstarostný sex

• Kanada Young People F***ing (více)

Sex může být pořádná fuška! Rozmarná komedie ukazuje čtyři páry a jednu trojici během bláznivé noci plné divokého sexu. V pěti příbězích sleduje sexuální kontakt od předehry až k doznívání. Všichni zúčastnění jsou vystaveni dlouhé řadě komplikací, než se konečně dostanou k vytoužené metě... (oficiální text distributora)

imaginer21

Epizoda Přátelé měla dost co do sebe, ostatní šly mimo mě. Asi jiný vkus, nebo musím dost dozrát. O něco lepší jak americký "Po sexu". A Carly Pope je fakt kus... ()

johnnie78

Nakonec se mi ten film celkem líbil, ale zvláště ze začátku to byla přehlídka vyložené trapnosti. Tak debilní dialogy, jaké bez uzardění pronášeli hercy a herečky, se fakt nenajdou ani v pornech. Hlavně takhle snad nikdo před, během a po sexu nemluví, ne? Doufám. Jakmile ale začali píchat, šlo to celkem kvalitativně nahoru. Bod plus za velmi hezký holky, každá z nich fakt fuckable :-) ()

zigy

Pět párů a každý jiný, ale jedno mají společné, tuhle noc si chtějí užít! a my vše prožíváme s nimi...i když je to trochu vytržené z kontextu a nic o těch lidech jinak nevíme, díky zajímavému tématu je tenhle film prostě vzrušující a místy docela vtipný. ()

Ponocnej

Docela dobra podivana nektere ty pribehy fakt takove skoro az ze zivota. Nicmene pokud jste se zrovna vcera rozesli tak tento film nedoporucuji. ()

Bearder

Musím tleskat, tohle mě opravdu rozesmálo a to v tom smyslu že takhle to opravdu funguje. Takhle opravdu probíhají ty noční konverzace ať už ex nebo nový pár nebo zajetý co si začne být nudný... tleskám protože takovou zábavu sem dnes opravdu potřeboval. ()

SpeedyL

Na rozdíl od legendárních Sexuálních praktik pozemšťanů se tento film zaměřil přímo na fázi před, během a po pohlavním aktu... Každý z 5ti párů má nějaký ten "deviantní bonus", díky kterému má příběh vcelku vtipnou kostru, ale jinak je mi film jako celek přijde "bez šťávy". 65% a plus za originalitu. ()

joywork

Koukat se na to dalo, ale a tak vtipné, abych to nazval komedií to zas nebylo. Úsměvné lechtivé historky- to ano, pár vtipných replik na téma sex v různých variacích, tak jak se to dnes přibližně odehrává.... ()

Muffin017

Problém stereotypu v dlouhodobým vztahu, poznávací kůra po prvním rande, bezstarostný sex mezi kámoši v nouzi, zakázaná touha mezi ex a nějaký ty perverzní choutky.. to vše rozděleno na klasický fáze - nějaký ty kecy pro začátek, předehra, sex, orgasmus a nějaký ty kecy po tom = funguje to tak jak má. Originální snímek, který sice chvilkama nudí, ale o to víc reálně vypovídá o tématu.. 75% (: P.S. nejvíc mě bavili Chris a Gaylord ;) ()

P@\/EL

Tuto netradičně pojatou komedii popisující šukání na 5 různých způsobů posouvají v ději hlavně dialogy, tu a tam vyšperkované nějakou tou zabijáckou hláškou. Příběhy samotné se mi docela líbily, jelikož dokázaly svým průběhem a menšími zvraty v ději mnohdy kvalitně pobavit. Největším lákadlem a tahounem na tomhle filmu je ovšem všudypřítomný sex plný nejrůznějších trapasů a veselých příhod. Bez něj by celá ta konverzačka samozřejmě stála za prd. ()

dodanek

Bylo to takové příjemné, nenáročné, místy poučné, ale bez nějaké výraznější pointy. Prostě lepší průměr.... ale když nad tím tak zpětně přemýšlím, pokud si chcete z lepšího průměru vybrat jeden film, na který se podíváte, a nevadí vám trocha perverzního humoru, je YPF film pro vás. ()