Bezstarostný sex

• Kanada Young People F***ing (více)

Sex může být pořádná fuška! Rozmarná komedie ukazuje čtyři páry a jednu trojici během bláznivé noci plné divokého sexu. V pěti příbězích sleduje sexuální kontakt od předehry až k doznívání. Všichni zúčastnění jsou vystaveni dlouhé řadě komplikací, než se konečně dostanou k vytoužené metě... (oficiální text distributora)

tom88

Veľmi slabý priemer, skoro žiadny dej (vlastne žiadny), ničím výnimoční herci. Scény pomerne nudné, málo vtipu, priemerná réžia a teraz keď nad tým tak spätne premýšľam, tak znižujem hodnotenie na 2*. Myslím, že to bude aj úplne stačiť. 47% ()

dr.fish

Šukání je o ničem, chlapi si vypijou....50% Jako krátkometrážní by to možná bylo lepší, ale na celovečer to je fakt málo. ()

vadic

Docela 'hluboká sonda' do několika ložnic obývaných rozdílnými páry, trojicemi a zárověň zábavně-naučná příručka. Námět YPF se bohužel nemohl vyhnout občasné trapnosti, umělosti, ale jak napsal už kOCOUR, tak to bohužel je i v reálu. Mohlo to dopadnout hodně špatně, ale Gero z toho vybruslil velmi galantně a stvořil hodně zábavný 'assterpiece'. Happy birthday, baby :)) ()

Doudis19

Sympatická vztahovka, která i přes název rozhodně nepatří do škatulky teenage komedií. Ačkoli v ní sex hraje významnou roli, jde především o různé polohy vztahů k němu vedoucích. Film překvapí svou decentností co do zobrazení samotného aktu, ale i trefně nastaveným zrcadlem ve kterém se pozná každý sexuálně zaujatý divák. ()

Mrkvič

Docela příjemná oddychovka. Na každém páru je něco, co diváka zaujme. Každý pár projde určitou změnou a navíc dojde i na hodně absurdních či vtipných scén. Na svou délku a na to, že se film věnuje pouze vztahům a sexu, tak je hodně pestrý. ()

ecceHOMMO

Vzťahy a sex.....téma zaujala prevedenie ani nie.....( akurát z dvojice kamarátov, som mal napokon príjemný pocit....) **/*** ()

Tomasso001

Pohodová komedie, která úžasným způsobem rozebírá sex a vztahy v různých etapách života mladých lidí. Musim uznat, že celkem povedeně:-) ()

Bobik9

Tak určitě se nejedná o žádné filmové převratné veledílo. Nicméně je to relativně oroginální, chvilkami vtipné a má to Dioru Baird a její výbavu. Callum Blue taky potěšil a celé to rychle uteklo. Zřejmě to nebude žádný film, který ve mně zanechá stopu, ovšem bylo to upřímné a pohodové. ()

Brandon

Sex a kolik se dá při tom nakecat. Očekávání vypatlané americké komedie se nakonec naštěstí nenaplnilo, bylo to docela zábavné a ne úplně hloupé. Po druhé už to ale určitě nemusím. ()

Master19

Několik míst je opravdu zářez do živého (za to ty hvězdičky), ale celkově vzato - zvolený formát se příliš nepovedl. Nevím přesně, komu je tento film primárně určen a ani mě taková cílová skupina nenapadá. Slabé tři hvězdičky. ()

Guzo

Pro mě dost originální komedie, kde sledujeme několik párů (či nepárů :) v určitých fázích sexu. Obvyklá neduha filmů, kde se takhle střídají jednotlivé scény, spočívá v tom, že některý z příběhů prostě nezapadne mezi ty ostatní a potom je na obtíž. Tady se to naštěstí neděje, nějak jsem si nenašel oblíbenou dvojici, ale ani neoblíbenou. Rozhodně film doporučuju zhlédnout s partnerem/partnerkou, jedná se o hodně zajímavý dílko, možná by to chtělo u všech příběhů jen lepší závěr. ()

Pedross800

Nekecá se moc a nebo dost? Sexu je tak akorát, perverze je úsměvná...."Happy birthday, baby" :-)).... seňoritky kouzelný, moc se nejde do hloubky a kdo se tu v něčem nevidí asi je sexem nepolíbený. A za mě best kamarádskej sex...."Ale nám jde jenom vo šukec." :-)) ()

phata

Nic moc jsem od toho nečekal, ale nakonec se z toho vyklubala docela zábavná konverzačka s pár nahejma lidma a tu a tam zrnkem legrace. Ode mě 80%. ()

BuryGol

Jakoby povídková komedie o pěti dvojících (teda jedný trojici) a jejich sexuálním životě. Vtipný, žhavý, perverzní, vážný i lehkomyslný. Neni to něco ve stylu Prciček, tohle je prostě svý. Ideální stopáž, spousta srandy a hezký baby. Na nudnej podvečer výbornej snímek. ()

Hollohlaway

Překvapivě vtipná záležitost plná hezkých holek, humoru, a situací které zná každý z nás. Především scény s párem mě donutily k výbuchům smíchu. ()