Zrovna ve chvíli, kdy dva nerozluční kamarádi - rozvedený Charlie (John Travolta) a starý mládenec Dan (Robin Williams) - obdrží skvělou obchodní nabídku, jim osud převrátí život naruby. Dostávají totiž nečekaně na starost sedmiletá dvojčata. Snaha dvou bezradných mužů postarat se dva týdny o děti s nimiž si nevědí rady vede nejen od katastrofy ke katastrofě a od průšvihu k průšvihu, ale i ke zcela novému poznání toho, co je v životě nejpodstatnější. V milé komedii k popukání se v neméně komických vedlejších rolích objeví Seth Green, Kelly Prestonová a Matt Dillon. (oficiální text distributora)

NickSloterSG

Příjemná rodiná komedie, která ničím neurazí a občas příjemně překvapí zajímavými nápady. Přemýšlel jsem mezi třemi a čtyřmi * a nakonec jsem dal čtyři, díky příjemné společnosti, ve které jsem tuto komedii sledoval. S kamarády či rodinou se právě tyto typy filmů sledují mnohem příjemněji. :) Když se mě to časem rozleží v hlavě, tak třeba změním hodnocení, ale zatím určitě ne. ()

akiro

Musím dát 4*. Proč? Není to bůhvíjaký film, ale svůj účel splnil. Jako komedie je to výborné a při pasáži kde si postavy vyměnili tabletky jsem se skoro poch..l smíchy. Odreagoval jsem se, odpočinul jsem si a šel jsem spát výborně naladěn. Přesně tohle od takových filmů čekám a má očekávání byla naplněna ()

ladymarmelad

Ty jo tak tenhle film celkem zaujal. Nejdřív jsem myslela že to bude kravina ale nakonec se mi to líbilo a byla sem příjemně překvapená. Hlavně mám ráda herce Johna Travoltu a Setha Greena. Je to vtipný,zajímavý a hlavně je to třeba i na večer pro rodinu.Tak že myslim že se jim tenhle film povedl. =) ()

krivulak

Napadá mě jenom jediný komentář: "Meh!". Koukal jsem se na to na dlouhé cestě, nebylo to špatné, ale aby mě to strhlo do děje? To bohužel nehrozilo. Fádní děj - dva staří mládenci vedou firmu, všechno v cajku, když najednou přijde žena se dvěma dětma a oznámí, že jsou jednoho z nich a že se o ně musí teď hned starat, protože jde do basy. Meh, meh, meh... Celý film zachraňuje pouze Robin Williams, který podal svůj standardní úžasný výkon, Travolta mu taktéž zdatně sekundoval. Moje pocity kupodivu zachránila dvakrát recyklovaná scéna s prášky, to byla snad jediná chvíle, která mě donutila se usmát. Přihlouplá komedie na zkouknutí v neděli po obědě, kdy je člověk tak líný, že se ani nechce natáhnout pro ovladač, aby to přepnul. 55% ()

serbero

Veľmi slaby film, John Travolta bol dosť trapny a v kombinacii s Robinom Wiliamsom to nebola šťastna volba. Scénar bol debilný a rozkuskovany, keď si človek povedal , že už to začne spoznali sme všetky hlavné postavy aj zapletku, tak urobia strih a ... a ako keby som pozeral iný film. Mam rád filmy od obidvoch hercov , ale tu to nefungovalo. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac