Zrovna ve chvíli, kdy dva nerozluční kamarádi - rozvedený Charlie (John Travolta) a starý mládenec Dan (Robin Williams) - obdrží skvělou obchodní nabídku, jim osud převrátí život naruby. Dostávají totiž nečekaně na starost sedmiletá dvojčata. Snaha dvou bezradných mužů postarat se dva týdny o děti s nimiž si nevědí rady vede nejen od katastrofy ke katastrofě a od průšvihu k průšvihu, ale i ke zcela novému poznání toho, co je v životě nejpodstatnější. V milé komedii k popukání se v neméně komických vedlejších rolích objeví Seth Green, Kelly Prestonová a Matt Dillon. (oficiální text distributora)

Jaroslaf

Velice teatrální podívaná. Neustále tam někdo křičí, protáčejí se oči, robin se extrémně pitvoří, tak jako to on dělá když hraje v něčem co mu nesedne a na travoltu se kouká hnusně. pokud chcete vyvolat migrénu, tento film je dobrá volba. ()

xxSmoldaxx

Opravdu "krutě" rodinná podívaná, která neurazí, nepotěší , neohromí a hlavně nepřekvapí. 2* za casting, nic víc. 50% ()

Morico

Totálně předvídatelná, dokola omílaná a nevtipná stupidita. Abych byl objektivní, pár scén k zasmání je, ale vážně jen pár. ()

vtelenie odpad!

mozno tomu filmu krivdim, ale po 10 minutach (pretrpenych) som musel stlacit eject, mozno som spravil chybu, ale je to velmi malo pravdepodobne, nesmierna sracka. ()

KosiR_ksr

Žádný geniální film nečekejte. Jde spíš o jednodušší komedii ideální pro nenáročné odreagování. Skoro průměrný film (50%). Povyšuje jej ovšem jeho herecké obsazení a slušný humor, který (většinou) není zbytečně laciný a hlavně není vulgární nebo fekální (což se dnes už jen málo vidí). Takže se přikloním ke 3 hvězdičkám. ()

HouseMK

Tyhle starý p(t)áky (Travoltu a Williamse) mám celkem rád, ale jejich spojení v bláznivé a přehnané komedii nebylo nejšťastnější. A nepomohli ani děcka, zvířátka a Japonci. ()

mala_kea

Ničím nerušená rodinná podívána, která sice nepatří do "cool" hláškoých komedií, ale svoji "debilitou" působí vlemi vtipně a nápaditě. Nečekejte žádné fuckování, nahé dívky ani nelogické scény, ale čekejte příjemnou oddychovku, která při jednom zkouknutí rozhodně neuškodí. Za Setha přidávám hvězdu, neboť jeho scéna s gorilou je nezapomenutelná. ()

huko

Místy trapný, ale občas mě to rozesmálo nahlas a to si zaslouží hvězdičku navíc, protože kolik filmů v poslední době tohle dokázalo? Hodně málo! ()

Olík

Komedie o tom, že každý táta je svým způsobem superhrdina. Starý páky John Travolta a Robin Williams, pracovní partneři a zároveň nejlepší přátele – na krku sedmiletá dvojčata a za dveřmi největší obchod jejich života. Není to komedie roku možná ani měsíce ne, vtipky jsou očekávatelné a primitivní, ale hlavní hrdinové jsou sympaťáci a i přes jednoduchost humoru jsem se mnohokrát upřímně zasmál. Dalšími klady jsou celkem vtipná camea (především Long a Shepard) a hlavně vedlejší role Setha Greena, která přináší další záplavu přesně mířeného nenáročného humoru. ()

Heroine

Mám velice špatné zkušenosti s takovýmto druhem komedií. Konkrétně, většinou je ani nedokoukám do konce. Tentokrát mi tu ale něco sedlo, takže se to i dokoukat dalo. Travolta byl vcelku dobrý, na Williamse si nikterak nepotrpím. Spíš mne ale pobavili vedlejší postavy, jako Long a Dillon na dětském táboře, nebo můj oblíbenec Seth Green jako nepoučitelný idiot a fanoušek karaoke. Vcelku slušná zábava. ()

Kopi1

Skvělý Travolta s Williamsem ukazují, že pořád umí bavit. U tohoto filmu je děj sice od začátku předvídatelný, ale té zábavy je tu dost a dost, takže se nudit nebudete. Hezky si odpočinete a při některých scénách se těžko přestanete smát. Lepší tři hvězdy. ()

Brody01

Robin Williams sa mi do komédií vôbec nehodí, film mal predvídateľný dej a okrem záveru v ZOO nebol veľmi vtipný, nebolo to ale také hrozné, že by sa to nedalo dopozerať... ()

Rathalos

Tak tuto komediu mam rad,vzdy ma potesi v telke,Robin Williams a John Travolta spolu tvoria podarenu dvojicu,pobavil som sa na nich...:-) ()

Skleni

priznávam ako prvé, to že tento film je hlúposť. Nieje nijak inteligentný a koncom pripomínajúcim popolušku, alebo príbehom otrepaným v toľkých filmoch že to nieje ani možné, sa ale celkom snažil. Myslím tým humorné scény s pomiešaním tabletiek alebo koncom v ZOO. To som sa nasmial ako už dávno nie. A okrem toho je tu môj obľúbený herec. I keď so zrelým vekom no s nadhľadom to Robin zvládol. 78% ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac