Dramatický snímek ze života obyčejných lidí. Film vypráví o třech sourozencích a jejich životních problémech. Morrie (Matthew Perry) žije svůj stereotypní život s manželkou zdánlivě bez problémů, Jay (Ben Foster) je psychicky labilní a Ida (Ginnifer Goodwin) se snaží najít sebe sama. Všichni tři se snaží najít ve svých životech štěstí a zjišťují jak důležitá je pro ně rodina... (KooNY)

murakamigirl

Občas som mala tik vyletieť .. čo najďalej z hniezda avšak (viac ako) pár momentov by sa oplatilo zapamätať i na dlhšie ako deň. ()

Terva

...Ať se na to díváte jak chcete, život stojí za hovno.... Morrie ( Matthew Perry ), Jay ( Ben Foster ) a Aida ( Ginnifer Goodwin ) tři sourozenci se sejdou po několika letech a divák sleduje jejich životní problémy, vztahy a city. Během filmu jsou nám postupně dávkovány formou zajímavých dialogů ( nedopovězené věty ) a činů ( započatá slova ). Vše nakonec vede jedním směrem. Rozesmála mě scéna, kdy Morrieho žena Betty ( Lauren Graham ) odchází z domova ke své kamarádce sousedce do vedlejšího baráku a bere si s sebou auto. Je to pohodička filmeček, který nám trochu kazila " nevhodná " hudba Ahrina Mishana. ()

Pishin

Skvela oddychovka, ktera je idealni pro sychrave unavene odpoledne. Kdy nikam nespechate a tim padem vam nebude vadit pomalejsi tempo. Ale i tak velice mily, prirozeny a snimek o jedne rodine, ktera si zase k sobe najde cestu. Musim vyzdvihnout prijemne herecke vykony M. Perryho a Bena Fostera. ()

Riddick77

Těžko stravitelná věc s velmi dobrým Perrym (ovšem úděsný dabing), která sice navodí dojem, že Váš život je vlastně docela v pohodě, nicméně navodí dosti otázek o konání jedinců v tomto dílku, kdy mi občas zůstával rozum stát. Možná neobyčejný film o "obyčejných" věcech, které jsme už ale mockrát viděli někde jinde. Celkově to je dramatický průměr, který nenadchne, ale ani neurazí. 5/10. ()

Makky

Obyčajný príbeh o troche šialenosti v každom z nás. Príbeh o všedných problémoch nevýnimočných ľudí, hľadajúci korene starostí a riešenia strastí. Vďaka veľmi milému záveru a z vďačnosti ku géniovi, ktorý sa postaral o casting tohto snímku, pridávam štvrtú hviezdu. ()

anniehall

3,5* Kurz asertivity v pětaosmdesáti minutách a malé poselství o lidské výjímečnosti k tomu. Co víc bychom si mohli přát? Snad jen svižnější tempo a výsledek by pak byl na výbornou. ()

Tygrys

Birds of America si určitě své fanoušky najde, a ne málo. Já sice mám filmy tohoto typu rád, ale tito tři sourozenci - podivíni mě nějak zvlášť neoslovili. Pokaždé když se objevila scéna, o které jsem si pomyslel, že film nakopne správným směrem se hned vzápětí objevila taková, co film srazila opět do podprůměru. Souhlasím s Jankem, jen ten Igby byl výborný :) 2,5* ()

Gee.Rocks

Výtečné herecké obsazení a příběh tak nějak ze života. Při sledování tohoto filmu člověk nemá pocit, že se musí někomu vyrovnávat. Nějaké silné osobnosti a podobně. Nejvíc mě překvapila Ginnifer Goodwin - byla úžasná! ()

WoWoW

Skvělé téma pro film, ale natočené to bylo tak špatně. Připadalo mi, že to trvá věčnost místo 89 minut a hlavně neustále jsem koukal za jak dlouho bude konec, prostě nuda. ()

pakobylka

Možná mírně potrhlé, ale především opravdové, emotivní, osvobozující a velice láskyplné - i když chvílemi to tak nevypadá ... :-)) ()

J0hny5

Na film jsem se celkem těšil, hrají v něm moji dva oblibení herci a naopak moje neoblíbenkyně Hilary S. v nesympatické roli, což sedlo. Film celkem příjemně plynul a má co nabídnout. Během filmu jsem to viděl na 4 hvězdičky, ale trošku mě zklamal závěr tak váhám. Celkově celkem zajímavý film o životě "zvláštní" rodinky. Bylo to dobrý, až asi na dvě situace, které mi přišly trošku trapné. Je to na hraně průměru, ale 4 nakonec dám s odřenýma ušima. 70% ()

pufina

V mnoha ohledech zajímavý film a při tom i tak jednoduchý. Jde vidět, že je film částečně postaven na dobrých hereckých výkonech, kombinace Perry, Foster, Goodwin, Graham a Swank byla jednoznačně výborná. A závěrečné hovno tomu dodalo korunu, brilantní! ()

Juto

Tento príbeh o dysfunkčnej rodine. Zatiaľ čo filmy o dysfunkčných rodinách sa v dnešnej dobe stávajú nadbytočnými (hoci ma neunavili). ,,Vyletieť z hniezda" pôsobí osviežujúco. Je to vtipný, miestami až smiešne poburujúci, srdečný, rozmarný, poetický a humánny malý film. 6/10 ()

papaJA21

Dalo se z toho vymáčknout mnohem víc. Základní zápletka není špatná, ale celé je to to takové rozmělněné do jednotlivých epizodek. Jakoby tvůrci nevěděli jestli chtějí točit opravdové drama o neshodách v rodině, nebo velkou legraci. No není to ani jedno. ()