Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

jojinecko

1,5*/5 ...Bradley Cooper mal okrem Zlatej Maliny za najhorší herecký výkon (zaslúžene!) vyhrať aj cenu Najotrávenejší výkon roka, úplne vidno ako ho to celé nebaví:) Inak film ako taký vyžaduje veľkú dávku frustračnej tolerancie... ()

Roman.Ticka

Čekala jsem podobně příjemnou záležitost ve stylu Návrh, ale už scéna v autě dala jasně najevo, kudy cesta (ne)vede. Ač je Sandra pořád kus a daří se jí úspěšně stírat věkový rozdíl s partnery nad 10 i více let, aniž by vypadala trapně, (na věku jistě nezáleží, ale jde o určité sladění) přesto tak zpackaný úděsný scénář nemohla zachránit ani její stále perfektní vizáž, ani účast mého oblíbeného Bradleyho. Vlastně jsem od snímku dál už nic nečekala, jen mě zajímalo, kam se nasměruje jejich rande naslepo, jakou roli mu přišili. Naštěstí to s nimi dopadlo jak mělo, ale přesto mě kromě pohlavně nezařaditelného Churche nejvíc iritovalo oblíbené stávkování pro nic a za všecko, typicky po americky, což se už daří kopírovat i u nás, jako vše co stojí za ho... ()

rikitiki

Čekala jsem totální průšvih o bláznivé stalkerce, ale místo toho je to jen lehce přepísknutá mírná zábava o slečně, která už vážně potřebuje zakotvit a zoufale se přimkne k muži (přístavu), který o ni nestojí. Není to žádné veledílo, ale zahřeje souzněním duší, které, stejně jako zmíněná slečna, nemají pevný bod, a tak putují od senzace k senzaci, aniž by si příliš uvědomovaly, že to, co hledají, už mají. Totiž svoji vzájemnost a souznění. Bohužel, tenhle motiv nebyl dostatečně využitý.______ Těšila jsem se na nějaké prozření skupinky lovců senzací, že konečně pochopí, jak jejich povrchní směřování je jen zástěrkou touhy po něčem hlubším, ale toho jsem se nedočkala. Zůstalo jen u náznaků. Mainstreamový film se nejspíš zalekl vážnějšího tónu. Taky není ničím podložené, proč skupina poutníků za ničím najednou tak vzývá a podporuje Mary, která jen sledovala svůj blud o lásce. Kdyby ta holka byla aspoň milá i k ostatním, ale ona je jen sebestředná. Proto se nedá uvěřit, že by se o ní vůbec někdo zajímal. ()

HellFire

Je s podivem, že v jednom roce ze sebe dokáže Sandra udělat totální krávu (ano mluvím o tomhle filmu) a na druhou stranu úžasnou herečku v The Blind Side. Nechápu. ()

eraserhead666

Není nad to, když si film pustíte v tu pravou chvíli. Už během pár okamžiků filmu jsem si v duchu prostě řekl: "Sandra je stejně dobrá herečka." A myslím opravdu dobrá. Protože i v poměrně nevyváženém a nakonec stejně americky sterilním filmu to utáhne úplně sama. Navíc jsem se ke svému překvapení několikrát od plic nahlas zasmál, protože to opravdu bylo humorné. Navíc, Sandra je prostě festovní baba. Hrozně mě potěšil ten (v podstatě až nečekaný) závěr. Další plus k dobru. A já jsem ještě k tomu kozačkový fetišista a po této stránce byl můj chtíč ukojen přímo královsky. Ty kozačky byly prostě super. ()

ARI50

Nemám Sandru rád je nezábavná jako v tomhle případu nuda, i když se najde slabá vyjímka tady to není prava. ()

Handle

Přesně u těhlech typů filmů nemám rád "pány kritiky". Slečna zamilovaná opravdu není žádné umělecké dílo, není to film, který se zapíše do dějin, není převratný ani oscarový, ale pro mě je to prostě snímek, který má vtip, myšlenku i emoce. A můžou mi za to ostatní klidně říct, že nerozumím filmu. A můžou mi vlést na záda i Zlaté maliny, které si Sandra opravdu ani náhodou nezasloužila - nechci tím, říct, že předvedla nějaký bůh ví jaký výkon, ale svojí roli zahrála tak, jak si vyžadovala a má prostě to správné charisma. Film má fakt vtipné scény, ale poukázal i na mnohé pravdy, kterých si né každý divák všimne, jakožto krásné metafory s křížovkami, účel médií (proto tak nesnáším zprávy), zůstat sám sebou atd... Takže mně se to líbilo... a moc! Opět podcenněný film. Nevím, co ostatní čekali, ale já jsem čekal přesně takovouhle oddychovku. PS. Já tyhlety americké konce (dost možná kýčovité) prostě miluju! :) ()

Tommassi3

"Bože, kde mám začít ?? Ty, konečně už přestaň s tím samoopalováním !! Vypadáš jak cracker !! Vypadáš jako brambora, vypadáš jako scvrklá broskev !! A ty, Geraldo.. Už shoď konečně tu paruku !! Vypadáš jak pornohvězda v důchodu.." ;) A Sandra Bullock vypadá jako opravdu velmi vzácná slepice !! Každý už si to jistě zažil, takové rande s cvokem, takže všichni víme, že takové historky nejvíc baví, když se dějí někomu jinému než nám.. Navíc jsem na tom dost podobně jako Mary, když mám taky hlavu plnou "naprosto zbytečných informací".. Jen s nimi nikoho neprudím !! ;) A tak nakonec musím se přiznat, že tahle malinová Slečna zamilovaná mě bavila mnohem víc, než jsem po té kritice, která se kolem filmu nezkušených tvůrců v čele s režisérem Philem Traillem strhla, a tak zkrátka ty úvahy, které se nabízely, totiž jak mohla dnes už oscarová Sandra v jeden rok natočit dva tak kvalitativně nesrovnatelné snímky, vzaly za své.. Sandra, a hlavně pak Bradley, tomu sice místy hodně šlape na krk a přehrává jako smyslů zbavená, ale stejně dokáže zaujmout i rozesmát, když ani právě ty dialogy vůbec nevypadají špatně, byť to celé působí dost sitcomovým dojmem.. Bradley Cooper si to zjevně užívá, film neztrácí tempo, a ačkoliv ten soundtrack jindy výtečného Chrisse Becka mě chvílemi vyloženě otravoval, celkově tuhle jednohubku prostě nemůžu považovat za žádný průser.. ()

Avalon820

Blbina. Ale krásná, vtipná a chvílemi dokonce originální! Nesnáším anticeny, ať už jsou jakékoliv, ale jestli toto měl být nejhorší ženský herecký výkon v roce, pak musím říct, že jsme měli naprosto skvělý rok. Krom toho - příběh nezadané "křížovkářky"... No jestli toto není nápadité, tak už nevim. Sandra si tu pravou malinu měla nechat, třeba by je konečně přestali rozdávat. ()

MoiJe

Komedia postavena na tom, ze Sandra vela rozprava a divne beha. Ale pri konkretnych dvoch vtipkoch som sa smiala tak, ze... sup do priemernej skatulky. ()

moviesfan

Bullock je sice herecké eso, ale tady jsem ji její roli nevěřil. Neseděla mi v ní a ani mě nikterak nebavila. Díky aspoň za sympaťáka Coopera, ale to je tak vše. ()

Marsik

Do třetice komedie v tento den, ale rozhodně nemohu říct "Do třetice všeho dobrého". Protože toto byl opravdu špatný a nudný film. Nedivím se, že Sandra dostala za roli Zlatou malinu. Byl to prostě hrozný film, u kterého jsem se neuvěřitelně nudil a modlil se, ať už to skončí. Za snahu a úctu k Sandře dávám jednu hvězdičku a druhou kvůli Bradleymu. Ovšem jsou to vymodlené 2 hvězdičky. 30% ()

Kryton

Tohle nemysleli tvůrci a Sandra vážně?! Blbější než pravá blondýnka a to ještě vynásobeno milionem. Ta jedna hvězda byla snad i z milosti a taky kvůli Bradley Cooperovi. Tomuhle se opravdu vyhněte obloukem!!! ()

Fabrinka

Za vlasy pritiahnutá fanatická Sandra Bullock a ďalšia úloha do pestrej škály jej filmových rolí.Tento film bol akýmsi hľadaním, od romantiky to malo na míle ďaleko,a jediné,načom som sa zasmiala bola doslova "šibnutosť" Sandry.Jej ksichty niekedy fakt nemali chybu...ibaže film, rozhodne nezaujal. ()

Rosana

Sandy mi bylo trochu líto, na roli geniální, pro život nepoužitelné, sexy kočky se moc nehodila. I když se film tváří, že má myšlenku a poslání, tak jí spíš nemá. Ale nuda to nebyla :) ()

mysiak

Tak Sandra Bullock si za toto nezaslúžila Zlatú Malinu, síce liezla dosť na nervy..ale nie na "výkon" hodný tejto ceny...ale All About Steve je taká tuctová komédia, v ktorej sa nedopatrením ukázal Bradley "Hangover" Cooper, ktorý bol len témou filmu, ale nevyužitou...ale exceloval tu Thomas Haden Church, ktorý tento podpriemerný snímok vytiahol z bahna nezaujímavej komédie... ()