Shaft (2019) odpad!

Toľko černochov na kope to človeka až napne, všetko zle.

Snowden (2016)

Zradcovská sviňa, ktorej, by som zadarmo rozpáral brucho a obesil na jeho vlastných črevach, americký prepadak.

Moonlight (2016)

Z tej čierňavy mi prichádzalo zle, otravná záležitosť, umelo vytvorený Oscar, len aby negri boli spokojní.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

No to by bola sranda, keby všetci odmietli mať zbrane, všetci by sa len hádali a hádali, až by sa uhádali k smrti.

Popelka (2015)

Jasne rozprávka, ale napina ma na bľutie, ked do rýdze belošskej rozprávky vtrepu černocha, ktorý tam bol ako super kokot. Na OH na 100 m šprint je samý černoch, ja tam chcem aj belocha, aj ked nato nemá.

Bláznovo zlato (2008)

Bláznovo zlato, čo som to len vlastne chcel, tá skleróza ma ničí a už viem, jeden ožratý blázon vyjde v noci z krčmy a posmelený poriadne alkoholom si urobí skratku cez cintorín a tak si to šinie od hrobu ku hrobu, až nakoniec spadne do pripraveného vykopaného hrobu a zaspí. Ale o dve hodniny si to ďalší ožran šinie skratkou cez cintorín a potácajúc sa dorazí k vykopanej jame odkiaľ počuje krik prebratého ožratého blázna, že vraj " zima mi je, zima" a ten ešte stále ožratý blázon mu zhora skričí, bodaj by ti nebola zima, keď si sa odkopal.Stále neviem, čo som to vlastne chcel povedať, zato môže tá diera, áno tá veľká ozonová diera a už viem, Mačacie zlato áno mačacie, mačacie áno presne o tom som chcel,lebo ja ráno vstávam prirodze okolo deviatej a to asi vedia tie malé mačacie potvorky, lebo vtedy sa začnú zliezať od všetkých susedov a čakajú v záhrade, kedy ja, ich dobrý pánešek nakrmí.Samozrejem, že si zanadávam, keď celú noc mraučali ako ich preťahovali kocúrovia a mne prerušovali krásne sny z Acapulca, ale čo narobím, vylejem dva litre mlieka do veľkej misy, pozbieram zbytky jedál aj tie, ktoré by zbytkami ešte nemuseli byť a vyjdem von sadnem do veľkého dreveného dubového kresla, pozorujem tie mačičky ako sa zadarmo krmia, no na oplátku sa mi obtierajú okolo nôh pradú a vo svojej mačacine mi hovoria, že som dobrý pánešek a zajtra prídu zas, zamrkajú na mňa, podliezajú ploty a už ich niet. A ja stále neviem, čo som to vlastne chcel. Zato môže asi Janko Becher, s ktorým som toľko pil na zdravie až sme z toho pochoreli, ale vraj raz za život je to zdravé, alebo dvakrát? to už presne neviem.A stále neviem, čo som to vlastne chcel, aha film, ale už si nespomínam.

Zázraky z nebe (2016)

Nie som ateista, ale je až trápne ako kresťania chcú nejaký zázrak, ktorý by bol ich.Je úplne samozrejme, že je tu niečo nepredstaviteľne väčšieho, čo sa nedá ani napísať a ani vysloviť a už vôbec nás s tým porovnávať.

Noc je ještě mladá (2011)

Vcelku veľmi dobrý film asi o tom, čo dokáže urobiť chlap, aby zbalil super babu a tak ukradne Mercedes a bisťu ono mu to vyjde až ju pretiahne a super kamaráta, ktorý sa nechá kvoli nemu aj znásilniť Ja mám tiež Mercedes, ktorý som si kúpil a jazdim s ním po meste veľmi pomaly so spusteným okienkom, čo keby nejaká super kosť naskočila do auta brutálme ma znásilnila až by mi uši odstávali a ono furt nič. Ale predsa len, sústavne ma otravuje nejaká bezdomovkyňa s jednym zubom, slepá na jedno oko, zhrbená, sivá s kanalovou vôňou, vraj mladý pánko dajte aspoň 10 eur pre mojich 12 hladujúcich detí, ktoré nemôžu sem prísť, lebo odhladu nevládzu ani chodiť, nuž verte neverte.

Pátá vlna (2016)

Naše deti odložili luky a šípy aj s Winetuom a chopili sa útočných pušiek a granatov.Výsledkom je neskutočná sprostosť. Aby som sa ukľudnil, zašiel som do svojej stajne, párkrát si vystrelil z luku, nasadol na svojho araba a tryskom sme precválali priľahlé pole, len mi chýbala sestra Winnetua Nšoči.