Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

• USA High School Musical 3: Senior Year (více)

„Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ nám ukazuje studentské „mazáky“ Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Třetí film navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny. (oficiální text distributora)

Mahoney.

Tieto muzikálne filmy vo mne vyvolávajú túžbu, že občas by som sa aj ja chcela v živote zastaviť a začať spievať pesničku ktorá sa mi k danej situácii hodí. ()

hazaba

Kupodivu mírně vzestupná tendence, co se kvality týče, není u filmových sérií až tak obvyklá (většinou je první díl nejlepší a další jdou do kytek, nebo se úroveň drží). V tomhle případě se tedy jedná o jednu z mála výjimek a člověk je docela rád. Děj je sice pořád chudý, ale už se tu najde trochu výraznější náznak "morality", a hlavně hudební čísla jsou propracovanější, herci čím dál víc přirozenější a i zpěv je vypilovanější. Co na tom, že melodie jsou skoro stejné - to se stává i u některých slavných hudebních skupin... Pro mě průměr, který neurazí. ()

char_t

Rozpočet "už-ne-jen-tv" filmu je znát, trojka není tak zmatená a hloupá jako dvojka... A navíc to už je opravdu muzikál a ne jen dětský film s písničkami. ()

boul

Smradlavé hovínko v podání nejlepšího herce na světě Efrona, kterej nechal bráchu Biebra doma.. Tolik chyb a totálních kravin jsem dlouho neviděl a ty předchozí díly? ne nechci.. tyhle filmy spalte a radši ať se teenagers dívaj na Toma a Jerryho, to není tak stupidní... ()

towstit

predchadzajuce dieli tohoto "skvostu" ma minuli velkym oblukom. Na tento diel som dostal pozvanie do kina, tak som si povedal, vyskusame. Na moje prekvapenie to nebola totalna sracka ako som ocakaval. Ano Efron je slizky, nechutny, vsetci v skole su tak neuveritelne uzasny, mily, krasny, ze to vlastne ani nemoze byt pravda, ale ako zabita hodinka a pol sa to dalo v pohode zvladnut. Musim vyzdvihnut tanecne a spevacke cisla, ktora az na vynimky boli viac ako dobre. Sice si to viac nikdy nepustim, a na dalsi diel, ak nahodou bude, urcite nepojdem, ale poslat tento film do odpadu len preto ze tam hra Efron je viac ako trapne. ()

Bart16

Tak v první řadě se musím přiznat,že předešlý díly se mi vůbec nelíbily.A na tohle jsem se díval jen kvůli mladej(pánové,vy mi jistě rozumíte...) Postavy a celkově děj je stejně primitivní a trapný,jako v předešlých dílech.Jedná se v podstatě o takový mix 90210,Pomády a Dawson Creek.Ale mám-li být objektivní,tak musím přiznat,že se najdou i aspekty,který z filmu dělají stravitelnou podívanou.Tak především hudební stránka,myslím tím,jak písničky,které se dají docela poslouchat|(a to při tom poslouchám hip hop a rock!!) a taneční kreace patří k tomu nejlepšímu,co se dalo v poslední době vidět.Zkrátka HSM je fenomém dnešní doby pro dnešní náctileté,co čtou Bravo atd. ()

Šípek

Do třetice všeho dobrého a zlého. Ano, přiznejme si to, ten cukrkandl z toho místy doslova teče, přesto se nezdráhám dát tentokrát celé čtyři hvězdičky. Maturitní ročník je důstojným a propracovaným završením geniálního nápadu podat problémy amerických teenagerů formou muzikálu. Kladní i záporní hrdinové za ta školní léta vyzráli rozumově, pěvecky, tanečně a snad i herecky. O to víc mám pocit, že zde snad víc než kde jinde platí v nejlepším přestat. Originalita nápadu dějství prvního a vyzrálost právě odcházejících hlavních představitelů dějství třetího se jistě nebude opakovat. ()

waska

Výborná hudba, ale jinak je to pitomost. Producenti a asi ani nikdo ze štábu neviděl současné dění na středních školách. Sundejte si růžové brýle pánové. Ty dvě hvězdičky jsou opravdu jen za tu hudbu a chreografii. ()

Psycho.R

Strašně nesnášim Efrona, který se cpe všude kde může bez jediné herecké pozice. Kdyby však film nešel do kin, mohl být o poznání lepší. ()

Gezi94

Celou dobu jsem si v kině říkala,proč jsem se nechala přemluvit k tomu,abych na to šla? Napomádovaný Ken Zac Efron se svoji dokonalou Gabriellou a s dokonalou partou kamarádu mě silně iritoval. Bylo to sladké jak cukrová vata (grr) Jedna hvězda za některé dobré songy a taneční čísla a také za nechtěný humor. ()

dudo0606

Ssíce si uvedomujem aká je to blbosť, ale aj napriek tomu sa mi to páčilo. Neviem prečo ale ľuďom sa niekedy jednoducho aj blbosti páčia. ()

Jonatána

Nemůžu hodnotit, protože jsem to přepla před Výměnou manželek a viděla jsem tudíž asi pět minut. Ovšem i tom i stačilo na to, abych věděla že tohle fakt ne. Předpokládám, že ten americký hoch, který hovořil na konci, našel dívku, která vše obrátila vzhůru nohama a jeho životu dala smysl, či co tot tam plácal, byl Zac Effron. Ten dabing byl tragický a ty kecy ještě horší. takže bych dala jednu hvězdu, ale nebylo by to fér, když jsem to neviděla. Třeba to byl výborný film se skvělými písněmi, dějem a hereckými výkony, jen ten konec to všechno podělal :-D. Takže hodnocení si odpoustím,ale komentář ne, ()

rublik05

Tak jsem úspěšně dorazil až k maturitě, přežil jsem to ve zdraví, za což děkuji jak tvůrcům, tak i samotným hercům. Za sebe mohu konstatovat, že Muzikál ze střední 3 je jednoznačně nejpovedenější díl trilogie. Snímek už téměř vůbec nepůsobí amatérsky, herci dospěli, takže už i docela slušně hrají, taneční choreografie jsou na velmi vysoké úrovni, povedla se zachovat i fajn atmosféra a snesitelné tempo. Takže jo, sice jsme stále někde v průměru, nicméně konečně se za zhlédnutí nemusím stydět. 5/10. ()

Tythan

I když to bylo docela slabý, tak alespoň to bylo lepší než dvojka. Hezká hudba, jak by taky ne, když byla ukradená, odkud jen mohla, ale to jsem se snažila přejít, takže za: dobré :-) ()

nenulinka

Dokonalé dětičky zpívají přeslazené písničky o svých neštastných srdíčcích. Film na motivy příběhu Království na růžovém obláčku. ()

AnyLae

Opravdu zážitek... nad kterým zapláče každý příznivce hodnotných muzikálů... znova si říkám, kam ten svět spěje... buď jde dnešní mládež na příšerný a nepřesvědčivý horor, kde krev stříká horem dole a nebo na pitomoučký rádoby muzikál, sladký jak... Říkám jediné, 3x a DOST! ()

Pokračování, kam se podíváš – 2. část

Pokračování, kam se podíváš – 2. část