Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

• USA High School Musical 3: Senior Year (více)

„Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ nám ukazuje studentské „mazáky“ Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Třetí film navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny. (oficiální text distributora)

H4ku11

Dej a herecké výkony nikdy neboli základom týchto muzikálov, ale tentokrát najhoršia hudba zo všetkých troch dielov. ()

Pawlisman

Ztuha jsem již odzačátku hledal na filmu alespoň nějaká positiva. Bylo zřejmé, že tento film bude totální s.... Avšak,chystal jsem se na něj s positivní náladou a že něco pěkného a povedeného se najít musí. Bohužel se mi to nepodařilo. Herecké výkony, scénář (který ať se na mě nikdo nezlobí, ale jsem si zcela jist, že bych obdobný sepsal za 14 dní), muzika, výprava. Vše hrůzostrašné. Ano, hodnocení odpad by zasloužilo. Avšak pravdou je, že ačkoliv jsem byl velice unaven a čekal, že usnu, tak jsem na spánek neměl povětšinou ani pomyšlení. Každých 10 minut jsem se pravda děsil další pěvecké vložky. Totálně příšerná a oddechová věc, která však jako celek - na vás skutečně zapůsobí lehce příjemně (ač si to člověk nerad přizná), ale v této škaredé předvánoční době to skutečně funguje. Tato hovadinka. Proto alespoň kompromisní - 3,5/10 ()

Anakinekcz

je neuvěřitelné že High School Musical dospěl až ke třetímu pokračováni s názvem High School Musical 3: Senior Year.Doufejme že řežisér Kenny Ortega se bude řídit pravidlem třikrát a dost a již dál nás nebude staršit pokračováním High School Musical 4,5,6 atd. ()

maty39

Hudební část je naprosto strašná (mám radši úplně jiný druh hudby, technicky to asi bude OK). Zbytek se dal přežít. Své diváky si to najde. ()

arcticsky

Oproti jedničce i dvojce jsou zde o něco lepší písničky a propracovanější choreografie tanečních scén. I přes plytkost děje je to pro mne přijatelná zábava.... ()

lardko

Skvělý herci , scény i písně. Mám strašně rád komedie a muzikály a všechny díli muzikálu ze střední mi přišli dost vtipné. Tenhle díl mi podle mě přišel nejlepší a nejzajímavější , ale pět hvězdiček tomuhle filmu nedám , protože několik scén mi přišlo dost nezajímavých , které mohli z filmu klidně vystřihnout , ale i tak sem se strašně u tohohle filmu bavil. Mám rád Zaca Efrona a Vanessu Hudgens a když byli spolu tak mi to přišlo jako dost skvělý , oba dva dobře hrajou i zpívají. : Po dalším shlédnuti jsem dal další hvězdu. ()

Lilloos

Ne, přechod na stříbrná plátna se nepovedl, HSM na to prostě nemá potenciál. Až kýčovitá velkolepost pohltila všechny roztomile se tvářící/hrající aktéry mimo Zaca, kterému to fakt sekne a navíc podává skvělý výkon. Hromady sentimentu by nevadily, kdyby se kvůli nim z každé druhé písničky nestala fádní balada. Hudba se mi celkově moc nelíbila, je asi nejhorší ze všech dílů trilogie, ale choreografové se pro změnu vyřádili až až. ()

Rehooo

Musím uznat, že jsem se trochu bál jak se to všechno uplácá. Po ne zcela (pro mě) povedeném druhém dílu. Uznávám však, že se jim rozloučení s HSM povedlona jedničku. Musí se to však brát z nadhledem a okem toho "teen" diváka. Pak teprve člověk pochopí o čem, že to vlastně je;-) A ne to srovnávat s top filmy kinematografie. ()

77Ivana

Musím přimhouřit obě oči, dát si sluchátka na uši, abych moc toho neslyšela a vcítit se do dvanáctiletých puberťaček a pak to je za ty 3*. ()

Darth Vader

No musím to hodnotit jako pubertální američanka se sklonem k obezitě a vyvolané anorexii: Po přečtení "rozhovoru" v Bravíčku s Efronem, tak jsem natěšená jak sáňky na alpské sjezdovky.. Zac vykreslen jako dokonalý sportovec-automechanik-romantik-zpěváček i ctihodný žák střední školy... a mé pubertální srdce kříčí bolestí, že takového najít nemůžu... slovo ne v této pohádce neexistuje.. takže Zac zvládá odpor ke gravitaci s nadhledem a skáče do košů jak pérko:)... je to rozhodně tak zábavný kýč od Pastels barbín:D.. já se však skvěle bavila:D........ takhle je to super..já bych to nehodnotil hůř jak Troškovic filmy:D ()

Bozvav

Horší než jednička, lepší než dvojka. Hezká výprava, milé, byť nereálné. Pořád lepší hrát v muzikálu, než furt čučet do mobilu. Za mne tři v rámci žánru. ()

Elyon

Ale jo, dalo se na to koukat. Možná proto, že jsem se na to dívala se svou devítiletou sestřenicí, která k tomu měla dost dobrý komentáře a hlášky. Jinak docela nuda, jenom pár pěkných písniček (Now or never) jenže to je asi tak všechno. 30%. ()

vojo

V rámci svojej práce som tento film videl asi viac krát než fanúšikovia tejto série. O cukríkovom deji a postavách sa nemá ani zmysel baviť.Film za nulu. Nuž zostáva hudba a tanec. A tieto dve zložky v rámci žánru stúpajú od priemeru až k dokonalosti. Za tri výborné čísla dávam teda tri hviezdičky. ()

Radek.SCH

Ne až taková sra*ka jakou popisují zdejší komentáře. Je to neskutečně umělé, povrchní a kýčovité, místy ne-příliš-inteligentní (=skoro dementní), ale pořád se na to dalo "koukat". (Stačilo si přetáčet zpívací/taneční scény a hned to bylo o půlhodinu kratší utrpení :-) P.S. Netuší někdo, proč se basketbalový tým v češtině překládal jako Tygři, když i mi (němčinářovi) bylo jasné, že Wildcats jsou Divkoké kočky? To si český distributor myslel, že by to pro ty dvanáctileté divačky bylo těžko-představitelné-zvíře?? - 40% ()

Pokračování, kam se podíváš – 2. část

Pokračování, kam se podíváš – 2. část