poster

Bolt - pes pro každý případ

 • USA

  Bolt

 • Slovensko

  Blesk

 • Slovensko

  Bolt

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2008, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  ****

  Bolt je awesome, křeček je beyond awesome a celej tenhle film je... něco ve stylu totally awesome. Nejlepší animák poslední doby.(24.1.2009)

 • TheMaker
  ***

  Roztomilá pohádka pro děti, co by chtěli pejska. Bohužel mě po pár dnech vyšuměla z hlavy. Ale bavil jsem se u ní dobře. Na jedno zkouknutí úplně stačí. Až pak někdy pojede v TV, tak se na ní rád podívám znova. Křeček byl stejně nejslepší :-)(12.5.2010)

 • xxmartinxx
  ****

  Bolta jsem podceňoval, což byla chyba. Je sice pravda, že koncept je naprosto opotřebovaný, morální poučení očividné a celkově se z příběhu nic nového nedozvíte, ale já osobně si ho užil snad i víc než takové Vzhůru do oblak či Wall-eho. Nehraje si totiž navíc než je a dává nám jen a jen devadesát minut příjemné a nenáročné zábavy plné příjemných vtipů a hrdinů. Je to perfektní film na večer pro každého. A když ho tak berete, nemůže zklamat.(13.12.2009)

 • Skejpr
  ***

  Strašně nedotažený, povrchní a líbivý animák, který navnadí na bondovskou akci a znalecké citace akčních velkofilmů, aby nadále nechal plácat psa v i na dětské poměry značně pitomém a do jisté míry nelogickém balastu. Vše navíc ubíjí krajně nevyrovnaný vizuál, z něhož vyloženě trčí "low poly" objekty (auta, lidé a vlastně i některá zvířata, nebo podivně renderované prostředí). Bolt vypadá na obrázcích paradoxně lépe, než v pohybu. A ani to nemá pořádné finále. Jediným skutečným kladem je totálně hláškující křeček a fakt, že to odsýpá a nestihne to vyloženě nudit... V konkurenci snímků od Pixaru nebo Dreamworks každopádně neobstojí jak dějově, tak technicky a to i v porovnání s výrazně staršími snímky...(20.4.2010)

 • Houdini
  ***

  Oscar 1 nominace: Nejlepší animovaný film(30.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace