V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

Thomm

Minority Report 2.0. I když vykrádačky filmů přímo nesnáším, tady musím udělat výjimku a dát lepší hodnocení než obvykle. Jsou to spíš ***, ale už dlouhou dobu mě tak nepotěšil konec filmu, jako právě v Repo Men. Díky němu a skvělému Whitakerovi, který svým výkonem (a nejen výkonem) drtí Lawa, si film u mě zaslouží nadprůměrné hodnocení. ()

dickadonna

V polovině film začne trošku ztrácet dech, ale rozhodně to vynahrazuje naprosto výtečnej závěr, kde nejdramatičtější scéna s naprosto úžasně vybranou hudbou (ostatně jako v celym filmu) se vám vypálí do mozku ještě na hodně dlouho. ()

Illy

Řemeslně dobře natočené, herci výborní, krvavé a poslední třetina filmu je jízda. Palec hore!! ()

Kratoc

Tak trošku jiný Minority Report aneb exekuce dovedená až ad absurdum. A nebo ne? Dovedu si představit, že něco takového se zrealizuje a z toho mrazí. Oceňuji skvělou hudbu a i když Jude Law hraje docela dobře, tak Forest Wihtaker ho dle mého zastiňuje. Jelikož jsem neviděl předchozí filmy na podobné téma, tak jsem si film celkově docela užil. Vize blízké budoucnosti je zpracována velmi realisticky. ()

Const.ex

UNRATED VERSION: Stačilo málo a dal bych i pět "krvavých" hvězd. Už hodně dlouho jsem nikde neviděl takové vizuální cítění násilných scén - samozřejmě podložených skvělým výběrem hudebního doprovodu ;-D ()

Wancohoff

pamatam si len jednu EXCELENTNU scenu..a to tá v chodbe, ked zacne hrat pesnicka, a on ich vsetkych masakruje nožami. x-krat som si ju pustil, a x-krat som mal zimomriavky. ()

JM87

Pokud chceš film, kterej není moc náročnej, nemusíš u něj přemejšlet a má logický díry, tak zkus repo mena. Fajn scifi na sobotní večer s bandou přátel. Jinak nic extra. ()

bolan

Pro člověka, kterému nevadí americké blbiny plné klišé asi slušná zábavka na sobotní nudný večer, ale já na tohle koukat nemůžu. Mě to přišlo hrozně pitomý a v půlce jsem to musel vypnout. ()

PhillM.

Extra cynické, extra brutální a to nejlepší nakonec. Ale... Ač jsem velkým fandou Foresta, tak mám pocit, že tahle role mu příliš nesedla. Law je však i se svou ulízanou hlavou skvělý. Lepší čtyři. ()

kujon

Hodně váhám mezi 3 a 4*, asi si to zřejmě ještě nějakou chvíli nechám v hlavě uležet. Tak či tak, byla to kvalitní béčková podíváná, který splnila vše co jsem od ní očekával. ()

Standic1

Jude Law v roli chladného výběrčího? No ANO a jde mu to!... škoda, že se z něj musel v druhé půlce stát opět hodný hoch, který pomáhá starým babičkám přes přechod. I tak na mě Repo Men udělal dojem a film jsem si naprosto užil. ()

cskomando

Tento film dokáže šokovat hlavně stím domnívaným happy endem, to se povedlo ! Výborné nápady až do posledního puntíku dějově zpracované... a pak náhle zjistíte, že vás ten film pěkne och*al :D ()

Money_too

Solidní sci-fi s výborným hereckým triem Law-Whitaker-Schreiber ... Bohužel však film neoplývá žádným dramatickým zvratem děje, prakticky se dá říct, že téměř o žádný děj nejde. Snaha o propojení Matrixe, Já robot a jiných žánrových pecek je až moc okatá. První půlka filmu perfektní, ale později se z toho stává nudná věc, kterou zachraní jen fight mezi ,,kravaťákama" a Judem Law. Ještě, že se jedna o Rko, protože kdyby to mělo být PG-13, hodnocení by bylo tak na 45%... P.S. soundtrack dokonalej... ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)