Držitel nominace na Oscara Will Smith ztvárňuje hlavní roli Bena Thomase, muže, který se ocitl na křižovatce a hledá způsob, jak ulevit svému svědomí. Zjistí, že má moc změnit život sedmi cizích osob, které si zaslouží druhou šanci. Když se však do jedné z nich zamiluje, musí se rozhodnut, zda má odhalit své tajemství – i kdyby to znamenalo vzdát se nadobro svého plánu. Snímek Sedm životů od tvůrců filmu Štěstí na dosah je podmanivým tajemstvím plným emocí, okořeněným láskyplným milostným příběhem a smutným, ale inspirativním koncem. (HBO Europe)

Marqta

----"Why do I get the feeling you're doing me a really big favor?" "Because I get the feeling that you really deserve it."---- ()

Martin741

Tak Vilo Kovac /Enemy of the State, I am legend/ na 40-ku fak vali, nachystal neskutocne emocne nabity film. Spociatku dost nesurody pribeh zacne postupne davat velky zmysel, a to je uz co povedat. Hoci rejza Mukyno mi vela nehovori, tymto filmom sa predviedol : 89 % ()

kaposlav

POZOR!! Ak chcete mať z filmu 100% toho, čo ponúka, tak nečítajte pred pozeraním obsah, lebo potom z toho filmu nemáte drámu, ale len dokument o tom čo ste čítali (Ešte dobre, že obsahy pred pozretím čítam len zriedka). ..... Excelentný film. Od úvodu filmu som premýšľal nad počínaním Willa Smitha a postupne sa to rozuzlovalo až do nečakaného konca. Takto si predstavujem drámu. Prepracovaný scenár a výborne herecké výkony. 5* ()

shyster

Po shlédnutí Sedm životů je to jasné. Will Smith zahraje všechno, utáhne celý film a je to prostě kabrňák. Vedle něho jsou všichni jen průměrný statisti. Od 20 minuty filmy budete vědět, jak to dopadne a že vás to bude citově vydírat, ale pokud přistoupíte na Smithovu hru, budete zlatě odměněni. Tedy pokud po závěrečném vyvrcholení vypnete TV nebo odejdete z kina. Protože to co se děje pak, je ledová sprcha a zprominutím sračka. 70% ()

dezorz

Sedemkrat meraj a raz rez - povedali si tvorcovia gycoveho filmu 'Stastie na dosah' a tak cely ich novy film je vidno len meranie, meranie a meranie. Klady su tie, ze sa v emociach presytenom filme takto vyhli gycu. Zapory - na kvalitny art im nestacilo pravitko. ()

Gaskin

hádám, že jsme se dostali do dob, kdy i herci mají svá klišé - al pacino vždy povede silné monology, stallone bude hrát hrdiny chytré jako průměrný americký prezident.. a bohužel, will smith bude romanticky posmutnělý muž zhrzelý svou minulostí, jenž se budeme dozvídat v pěti až deseti flashbacích během filmu, ačkoliv ji budeme tušit už od prvního. zamiluje se, zlomí nám všem srdíčka, naplní nějaký ten šlechetný účel.. a tak dále a tak dále. Jedna hvězdička za Rosarii - co by si film bez tak zvláštně krásné ženy počal. Všechno ostatní už je poněkud otravné. Raději se vymluvte a pošlete na to do kina s vaší přítelkyní vaší rychlovarnou konvici - ta by se měla strefit do předpokládaného iq diváka. ()

Tomik12345

Asi bych se mohl shodnout s výše uvedenými komentáři, že to je prostě jen snímek, který hraje na city a nepřináší prakticky nic zajímavého. Na mě ale film dokonale zapůsobil a vychutnával jsem si ho až do konce. A ten konec byl pro mě velmi dojemný, to mi věřte. Navíc když se tu sejde skvělý Will Smith s neméně zajímavou a půvabnou Rosario Dawson, nemůžu jinak než 4 *. ()

Petoss1

Film stvorený na plač. Tak a je to. Možno by aj mne slzička vyšla von, keby som už dobrú polhodinu nevedel ako to skončí. Škoda. Ale to neznamená, že to nieje dobrý snímok. Možno viac než dobrý, no dovolím si tvrdiť, že táto téma už bola použitá viackrát. Nič nové. Čo sa mi najviac páčilo bol herecký výkon Woodyho Harrelsona, ktorého mi bolo tak ľuto a dostal veľmi málo priestoru. A tie jeho oči, fííha. 80% ()

bourec

Od začátku silnej,lidskej i dojemnej snímek o vyrovnání se s vinou a smrtí sedmi lidí při autonehodě.Byl jsem zcela přesvědčenej o co Willovi jde a jak film dopadne.Jenže konec mě trochu zklamal.Trochu se mi vkrádá na mysl,jestli nepomohl hlavně sobě,když už nedokázal žít s tim co udělal.60%. ()

O´Neill

Dech beroucí záležitost se super hercem v hlavní roli. Sedm životu je něco co tady už hodně dlouho nebylo. Opravdu perfektně zpracované drama, se skvělou hudbou a perfektnímy hereckými výkony. Nečekal jsem že mě to až takhle zanese do dění a do atmosféry, poprvdě jsem nečekal že mě tento film nějak osloví, ale opaka se stává pravdou. Opravdu super snímek. ()

Aelita

Rovnice tohoto filmu je 1 - 7 - 1 + 7 = čisté svědomí. Oběť hodná křesťanských světců, odměnou které je pokračování života v novém těle. Film, který se skládá po střípcích v obraz světa, kde platí zákon zachování energie. Nevím, jestli se mi tento obraz zamlouvá, jsem spíše kritická ze svého omezeného pohledu člověka. Ale mám na to právo – vždyť ty pocity je nuceno žít mé vědomí bez možnosti jiné volby. ()

joker.george

Hned od úvodu mi bylo jasné, kam snímek směřuje, jak vygraduje, ale také jsem očekával, že mě nějak emočně zasáhne. Navíc je snímek až příliš obyčejný, v tom horším slova smyslu, bez kousku osobnosti nebo kouzla, čímž rozhodně nechtěl být. Takže jediná pozitivní věc byly výkony Smithe, Dawson a Harrelsona. ()

Streeper

Nevěděla jsem co si o tomhle filmu mám myslet. Líbilo se mi, že vysvětlení proč to Will Smith dělá je vlastně na samotném konci filmu a konec je na tom všem to nejdojemnější a velmi smutný, ale zbytek filmu je až moc utahaný a tím pádem i nudný, což je škoda vzhledem k zajímavému ději. ()

exitak

O čem to jako bylo? Na to, že to mělo 2 hodiny mám moc otázek co by mě zajímaly a nebyla o nich řeč. Cele to od začátku průhledně útočí na city, ty různá moudra během, úvodní scéna, celý koncept... Snaží se to být něčím víc ale pro mě není. Klasický americký doják pro masy... Nemám rád když mi někdo vnucuje city tak primitivním způsobem. Navíc to je plné nesmyslů, jako třeba že srdce zparalyzované jedem od medůzy bude najednou plně funkční :) ()

cubajz

snímek, o kterém jsem věděl, že bude prvoplánově útočit na city, mě dokázal překvapit svou počáteční tajemností a zdánlivou nelogičností hrdinova jednání - všechno to "vybalí" až pěkně na konci (i když někomu kdo si o filmu zjistil alespoň nějaké info předem to dojde už zhruba v půlce) a i přes mou odtažitost k podobným dojákům musím říct, že tento byl celkem sympatický. ()

Kid a Nemo Smithovi

Kid a Nemo Smithovi