Co je lepší než Krvavá hostina 2: Masakr? Přece třetí chod hororové série s názvem Krvavá hostina 3: Šťastný konec, ve které se vrací původní autorské a režijní obsazení. Ani tentokrát nepřijdete o gejzíry krve v nekonečných řežbách s mutanty. Lidožravá monstra jsou stále při chuti a těm co zbyli, jako třeba Biker Queen, Bartender nebo wrestler Lightning, se smůla lepí na paty. Je tomu tak ovšem jen do chvíle, kdy se zjeví záchrana v podobě tajemného karatisty mistrně ovládajícího svůj nůž. Ten evidentně dokáže ty bestie zkrotit. Děsivé scény, kterými je film nabitý, vás budou pronásledovat i ve snu. Krvavá hostina 3: Šťastný konec je nervydrásající podívaná s koncem s velkým K. (oficiální text distributora)

Chundys odpad!

Nebýt pitomého lezení kanálem, tak to alespoň jednu hvězdu má. Samozřejmě absolutně trapný konec s mega robotem a že by teď měli asi začít šukat teď hned.... Tohle už není ani kult :-/ ()

Vodny

Trojka je vlastně stejně špatná jako dvojka + je natolik absurdní, že jsem se na konci musel usmívat, když nastoupil ten Mexičan a začal zpívat tu svojí baladu. A co teprve ten velikánskej robot na konci? ()

Hapretor odpad!

Chcete se poblít, nebo se naštvat, nebo něco rozmlátit, nebo někoho zabít - třeba tvůrce tohoto filmu? Tak si toto pusťte a výsledek se dostaví velmi brzo. To garantuji. ()

MickeyStuma

Třetí a poslední snímek krvavé trilogie, u kterého slabší povahy zvrací a fanoušci jásají. Opět to začíná tam, kde předchozí druhý díl skončil a vše jde svojí smělou krvavou cestou dál, až do neskonalého finále, kde to vše zrekapituluje a ukončí mexický písničkář. Třídílný zářez do GRINDHOUSE. Opět kusy roztrhaných těl, stříkající krev všemi směry, vraždící monstrum, a neustálé hlášky, příběh zcela bez děje. Kdo to vydržel až do teď, tak už u filmu zvládne úplně všechno. ()

helloween93 odpad!

Stejně nechutná sračka jako druhý díl, zajímavé postavy umírají brzy a na scénu přichází postavy nové (např Jean Claude Segal nebo Prorok), které se ale moc dlouho neohřejí. Znásilnění negra jsem vidět nepotřeboval a scéna se stroboskopy mi vyloženě srala, protože to bylo tak chaotický a dementní, že to nejde ani slovy popsat...a samotný závěr tomu dal korunu... ()

Laca1313

Nejslabší a nejnudnější část trilogie. Nové postavy mě osobně rozhodně nezaujaly, spíš mi přišli docela i trapné. K tomu konci ani nemá cenu se vyjadřovat. Ale na druhou stranu tu furt byly nechutnosti a brutální scény a navíc to z mého hlediska rozhodně není odpadový film. PS: Asi nejvíc mi v celý trilogii chybělo alespoň nějaké vysvětlení,co jsou ti krvavý chcípáci zač,odkud přišlo apod. PS 2: Souhlasím s J*A*S*M, taky jsem v jednu chvíli přemýšlel, jestli mi neblbne přehrávání :D :D ()

Cryptkeeper

Takze...naprosto spatne udelana prisera znasilnuje zadek naprosto spatnemu heci...k tomu pridejte par mimozemskych plandajicich kouli a mame z toho skoro nekoukatelny snimek...co se da delat,vickrat uz nikdy. ()

hribisko

Nesmyslná chaotická křeč, "nápady" tlačené na silu, nezábavné, všechno už bylo v jedničce...dvojka a trojka svorně monstršit ()

Petulka88

Do třetice všeho masakrálního. Zatímco u jedničky jsem se dobře bavil a dvojka je totální kravina, tak Šťastný konec je přesně někde uprostřed. Ale přece jen je podobnější prvnímu dílu. Dokáže pobavit těmi nejšílenějšími nápady a nic pro ni není tabu. Ale i tak si autoři neodpustili pár nudnějších míst, které jsou až trapné. Ještě že jich není tolik jako v předchozím díle. Co je ale horší, vrací se i ,,matka" motorkářského gangu. A bohužel má docela tuhý kořínek. Bohužel proto, že je opravdu neuvěřitelně nesympatická. Naštěstí to vykompenzuje bojovník Jean Claude Segal nebo dementní (falešný) prorok. Když si připočtete další kvantum šíleností, typických pro tuto trilogii, vyjde Vám zábavná podívaná, u které se člověk parádně odreaguje. Ale myslím, že tři díly jsou tak akorát a že už by měli tvůrci přesunout svou pozornost přece jen jiným směrem. ()

Lumberjack

Ač jsem druhý díl ohodnotil velmi nízko, trojka se mi moc líbila... Super humor a občas i docela absurdní situace (odpálení ruky, znásilnění přes rouru) a když k tomu připočteme 2 polonahé děvy, tak výsledek 4* je zasloužený... ()

LabySo69

no..tak čistit a zároveň zastavovat krvácení údů střelným prachem nejspíš nebudu, mohl bych to posrat úplně stejně. ()

Hellknight12

Rozhodne najslabšia časť. Síce to celkom dobre funguje ako komédia ale nič viac. Je tu veľa postáv, ktoré sú tu len ako obeť a žiaden iný význam tu nemajú. Film môžem odporučiť ak si chcete dokončiť trilógiu ale inak nie. Celkové hodnotenie za mňa je 30%. ()

vozralec

O něco méně hluchých míst než ve dvojce. Často však nepřehledné scény. Vtipné momenty. Kytárista na konci potěšil. ()

beso74

Hmmm, to sme to dopadli, od vcelku osviežujúcej variácie príbehu o skupinke ľudí čeliacej neznámemu nebezpečenstvu kdesi uprostred ničoty, kde nie je nič dopredu isté a kde sa pobyt poniektorých postáv na scéne, predtým ako sa poberú do ríše tieňov, skracuje takmer na sekundy, sme sa dostali k prevarenej variácii, kde je dopredu jasné že každý nový superhrdina to tu má dopredu zrátané. Navyše, dej začína byť až nepríjemne chaotický, spočiatku fungujúci na báze telenovely a v prvých desiatich minutách približuje dej predošlej časti, pre tých čo to nevideli a pre tých, čo to už z hlavy dávno pustili, neskôr sa snažiaci čo najdôslednejšie vykradnúť čo sa len dá, veľmi často predošlé časti. Ako nič proti, ale táto séria mala ostať maximálne tak pri druhom dieli, aspoň by neostal pri jej dosledovaní ten trpký pocit Pyrrhovho víťazstva - dopozeral som to, ale ešte jeden taký diel a som zničený... A na margo distribútorov a ich sloganu, toto tu nie "nervydrásající podívaná s koncem s velkým K." ale veľká somarina na šesť či osem písmen, podľa chuti a slovníka, začínajúca na veľké K... ()

Amynka

Tak, bohužel třetí díl už je slaboučkej a až na pár vtipnejch scének(tentokrát ušetřili kočičku a použili černouška) je to o ničem,páč se většina odehrává ve tmě a ještě je to debilně natočený a je prd vidět-ty blikající světla mě vyloženě sr....!No ale úplnej závěr to trochu zachránil, takže na ty tři hvězdičky to ještě má...DIOS MIO:-))) ()

masekjc

Čisté pokračování aneb tam kde skončil 2. díl hned navazuje 3. díl. Bohužel pokračuje i ve všem špatném.. ()