Co je lepší než Krvavá hostina 2: Masakr? Přece třetí chod hororové série s názvem Krvavá hostina 3: Šťastný konec, ve které se vrací původní autorské a režijní obsazení. Ani tentokrát nepřijdete o gejzíry krve v nekonečných řežbách s mutanty. Lidožravá monstra jsou stále při chuti a těm co zbyli, jako třeba Biker Queen, Bartender nebo wrestler Lightning, se smůla lepí na paty. Je tomu tak ovšem jen do chvíle, kdy se zjeví záchrana v podobě tajemného karatisty mistrně ovládajícího svůj nůž. Ten evidentně dokáže ty bestie zkrotit. Děsivé scény, kterými je film nabitý, vás budou pronásledovat i ve snu. Krvavá hostina 3: Šťastný konec je nervydrásající podívaná s koncem s velkým K. (oficiální text distributora)

latvar

Hrozná to trilogie, ikdyž právě Štastný konec je nejvíce povedený, milovníci krvelačně nechutných scén si tu přijdou na své a to já bohužel (bohudík) nejsem 45%. ()

deckardx

Kdybych měl hodnotit seriózně tuhle píčovinu, tak to je jasnej odpad, jenže když se na to člověk podívá z druhé stránky, té zábavné, tak i největší hnidopich musí uznat, že to je tak debilní až je to místy vtipný. ()

sedm.1

Na úvod,druhý a třetí díl tvoří jeden celek,neboť prostě kde dvojka náhle skončila,tam trojka jednoduše pokračuje a celý ten masakr odsejpá dál a vlastně se od sebe ani vůbec ničím neliší.Styl,postavy,prostředí,vše zůstává při starém.Jinak nevědět předem,že tento film nepochází z TROMA stáje,bez váhání bych ho tam zařadil.Krvavá hostina totiž obsahuje naproto vše,čím se Troma vymiká a odlišuje od ostatních produkcí.Takže opravdu velká jatka v šíleně blábolovitém ději,který slouží jen jako doprovod k předvedení co nejvíce nejbizardnějších a nejbláznivějších scén,co lze pro film vymyslet a nacpat to do něj.Výkony herců jsou samozřejmě na úrovni parodie,holky nahoře bez je povinnost,primitivnost dialogů je zde naprosto nepostradatelným atributem a i přes všechny tyto trapnosti,nevkusnosti a tuposti jde stejně jako u většiny tromáckých filmů o skvělou zábavu,nářez a především pořádnou prdel.Autoři se i tady vůbec s ničím a nikým(ostatně stejně jako v předchozích dílech) nemažou,ať jde o děti,ženy,hlavní hrdiny či hrdinky,všichni jsou rozsekaný,rozemletý,sežraný,prostě tu nikdo nemá šanci přežít a jde vlastně jen o sled co nejšílenějších a nejkrvavějších úmrtí.Celé to má pak spád a šílené scény a masakry se tu střídají jak na běžícím páse.Škoda jen dost dlouhého úseku odehrávajícího se ve tmě,to se zde neustále se odehrávajícím jatkám docela dost ubližuje.Co musím ještě určitě vyzvednout,jsou splatter efekty,které mají vážně vysokou úroveň a určitě filmu hodně pomáhají.Nicméně je ale nutné podotknout,že jako celek je to strašně tupý a nablblý brak,kterému slovo seriózní je skutečně hodně vzdálený.Kdo má ale rád pravou,splatterovou,undergroundovou zábavu,nudit se stejně jako u předchozích Hostin určitě nebude. ()

bruceman7

Už dlooouho jsem podobně šílenou věc neviděl ((mimo předcházejících dílů). Rambo, znásilnění a muzikální epic end mě fakt dostal...7/10 ()

Holina odpad!

John Gulager je nemocný člověk. Ani první Krvavá hostina mě nijak nesebrala a druhou jsem raději vynechal a už ji nikdy neuvidím. Stejně jako jakýkoliv jiný film, tohoto rádoby umělce, který místo na režisérkou sesli patří do svěrací kazajky. Je zcela zřejmé, že tento nezařaditelný snímek má být myšlen s nadsázkou, ovšem to se jaksi nedaří prodat. Hektolitry krve, nebo vytlačení hlavy análním otvorem prostě nestačí. A nezachrání to ani rádoby vtipná tečka, kde je jemně naznačen náběh na čtvrtou epizodu. To je opravdu děsivé... ()

kery-

Můj první komentovaný film bez hodnocení..Stáhnul jsem to ještě než jsem zkoukl dvojku. Když jsem se ale potom na ní koukal, tak nastal error a už jsem se neodvážil k tomu abych si tohle pustil, takže jsem to zase smazal a pokud neutrpím ztrátu paměti, tak si to ani už nikdy nestáhnu..Jdu se pomodlit za lidi co si koupili DVD, a nedej bože celou trilogii.. ()

TERRORDROME

Trojka pokračuje tam kde dvojka skončila a naša banda šialencov sa snaží dostať z mesta plného monštier. Oproti dvojke je tu omnoho viac akcie, ale zasa aj omnoho menej nápaditých nechutností. V pamäti mi ostala napr. scéna keď príšera zožrala hlavu svojej obete a potom ju expresne z druhého konca vysrala. Taktiež jedno monštrum znásilní toho černocha ( ce dieru v kontajneri ) ktorý potom zmutuje do obludy s veľkými gulami. Najlepší vtip bol ten keď sa ten dedo snaží ošetriť ranu kug-fu borcovi menom Jean-Claude Segal tým že mu ju chce vypáliť pušným prachom - "to si sa naučil u mariňákov?" - "nie v Rambovi III"! - a následne výbuch Jean-Claudovy odtrhne celú ruku. Starý Clu Gulager vyzerá a aj v predošlých dieloch vyzeral že každú chvíľu vydýchne naposledy, ale ten bastard vytrvalo odmieta definitívne skapať. Bohužiaľ sa pán režisér snaží zrejme zakriť nevysoký rozpočet tým že nechá hrdinov neustále liezť nejakým podzemím a kanálami kde je úplná tma a už tak dosť hnusnú absenciu viditeľnosti čohokoľvek ešte podporí halucinačným blikaním vďaka ktorému je tento film pre epileptikov zrejme smrteľný ( ani pre zdravého diváka to nie je práve príjemné ). Na konci potom uvidíme takpovediac historickú udalosť a to keď hrdinovia dohryzú na smrť obludu! Finále s obrím robotom a mexickým Elvisom je presne to čomu odborníci zvyknú hovoriť WTF, ale bola to prča. ()

Prochy38

Hm hm hm... Víc koz, víc krve, víc vnitřností... méně zábavy, méně J. Wade.... už to nebylo ono.... ale nezatracuju... Celkově trilogie moc mile potešila. Stálo mi to za to :) :) :) ()

kukentipla

O čem to je? Děj (pokud se tak dá obsah tohoto filmu označit) navazuje pevně a nezjištně na konec dvojky.......... Co já NATO? Tentokrát se dočkáme trochu více přesunů a pobíhání. V podstatě jde o bezotyšnou kopii dvojky o pár litrů krvavější. Pozor Spoiler: Zivotní prostor Jenny Wade by se v tomto filmu dal spočítat na prstech amputované ruky. Odešlo sluníčko (Jenny Wade) , zapadla zábava. ()

Jožin odpad!

Úplne zbytočná, trápne natočená, mega úchylna záležitosť. Tvorcovia to určite nemajú v hlave v poriadku. Dopozeral som to iba z dôvodu, že sa možno dozviem odkiaľ sú príšery atď. Jednotka bolo tak kvalitné dielo, dvojka už bola úboha, ale toto, fuj, hnus, proste odpad. A ten koniec, achhh !!! ()

Med_Tw

Další ultraujetej nářez po Tokyo Gore Police...Objevil se Gulager se třetím pokračováním povedené série Feast ... opět zvrácené, úchylné, ale hlavně zábavné.... "To si se naučil u mariňáků ? ... v rambovi 3 :) ()

Gastovski

Největší shit ze všech hostin. Situace stejná jako ve dvojce - to je nezvládnutá režie, dementní (ne)herci a hodně brakovitý scénář. Avšak od úplného odpadu to zachraňuje jedna scéna, a to zastavování krvácení jako v Rambo III. Tak dlouho jsem se nenasmál:). ()