Co je lepší než Krvavá hostina 2: Masakr? Přece třetí chod hororové série s názvem Krvavá hostina 3: Šťastný konec, ve které se vrací původní autorské a režijní obsazení. Ani tentokrát nepřijdete o gejzíry krve v nekonečných řežbách s mutanty. Lidožravá monstra jsou stále při chuti a těm co zbyli, jako třeba Biker Queen, Bartender nebo wrestler Lightning, se smůla lepí na paty. Je tomu tak ovšem jen do chvíle, kdy se zjeví záchrana v podobě tajemného karatisty mistrně ovládajícího svůj nůž. Ten evidentně dokáže ty bestie zkrotit. Děsivé scény, kterými je film nabitý, vás budou pronásledovat i ve snu. Krvavá hostina 3: Šťastný konec je nervydrásající podívaná s koncem s velkým K. (oficiální text distributora)

Dubro

Možno by sa mal niekto z priateľov pána Jána Gulagera spamätať a vybaviť mu minimálne polročný liečebný pobyt. Nadmerné užívanie návykových omamných látok robí s človekom divy. Stačí si pozrieť tento film. ()

Pirabin

Bože, vysvětlete mi jak se po prvním skvělým filmu tenhle režisér dostal, až sem...půlku film, ani nic není vidět, protože jsou v nějakým blbým kanále. (Mám za to, že je to režisérův sklep) ()

Giggo odpad!

To jako vážně? :-) Nevím jestli se všichni sjeli, když to natáčeli nebo si natáčeli jak to vypadá když se sjedou :-) I studenti na základce točej lepší věci :) ()

rakovnik

Nudné, nenápadité, nepřehledné, zbytečné pokračování. Až na písničku od mariachi na konci mě film nijak nenapnul, nezaujmul, prostě ve mně nezanechal žádné emoce, pocity. Občas mi ale přemírou krve připoměl filmy Quentina Tarantina, ovšem s téměř nulovým scénářem, zato méně ukecané. ()

cariada

Tak tohle navazuje přesně tam kde skončila dvojka, tak že úplně stejné,jen snad pár poznámek, za prvé menší stopáž a za druhé hodně děje v kanále ve tmě, kdy bliká světlo jak na diskotéce, tak že místy toho není moc vidět. Jinak zábava od začátku do konce, viz třeba "a ted budeme šukat" a rozšlápne je robot. (to jsem už fakt nehápal) či , když ho tam bere mutant do zadku,či sežere holce hlavu a v zápětí jí vysere,či hlášky jako,"musíš bojovat" "právě mě ukousli ruku" " to rozchodíš". Kdo má rád hodně krve ,náhý ženský, brutální nechutný scény a vše podané v černém humoru ten se bude bavit. ()

Fallen_One odpad!

Střihově naprosto nepřehledná konina vařící z úspěšné jedničky a propadáku dvojky, na který se ještě dalo koukat. Černá komedie? Ne! Parodie? Nepovedená! Snaha o to být co nejvíc cool? Jistěže. Ach jo... ()

Madlenka26 odpad!

větší s prominutím pičovinu jsem v životě neviděla. Právem si zaslouží první místo v nejhorším filmu na světě!!!!! Už to v životě nechci vidět a ani slyšet!!! ()

Nivenx

Na sérii Krvavé hostiny je vidět, že nezkušený režisér John Gulager to zkrátka nějak obzvlášt' nezvládá a točí to tak, aby bylo hodně červené barvičky a bude doufat, že to vyjde dobře. Až na to, že tohle byla vážně katastrofa. 25% ()

SeanLSD odpad!

Kým 2 bola iba odporná ale so zábavnými momentami, toto je už iba absolútne nepozerateľné. Nielen preto, že sa polovica odohrá v tme a epileptickom blikaní... Akože hororové prekvapovanie, ktoré bolo v 1 zábavné a v 2 ešte dokázalo prekvapiť, tu má v popise práce už iba byť samoúčelným, a čoho je veľa... hlavne ak je využité už iba tak, že prináša nové postavy (pričom najväčšie prekvapenie = spoiler, by bolo, keby prežila niektorá z nich) a využité sú len kvôli situáciám typu (spoiler): pripravíme postavu o obidve ruky a ako jedinú ústupovú cestu necháme rebrík, to sa diváci teda bohovsky pobavia, aké máme nápady! Kde v iných hororoch postavy zomierajú príliš ľahko, tu zostávajú až príliš nažive. ()

ecceHOMMO

V dvoch dieloch domynovali obludy....v tomto sa k slovu dostávajú aj ľudia-zabijáci.....Absurdnosti, gýče ala Jean -Claude Segal, či "kovboj na džípe"....ale inak v celku masaker....zábavný....ešte, že to je z produkcie Extreme inak neviem jak by som to zobral......ale záver bol chutný...a extrém na plné gule....( a musím uznať že táto seria má naozaj dobré spravené konce, čo vo filmoch tejto kategórie nebýva zvykom......) ()

SantaKlaus

no bylo tam par dobrých momentů ale musim dat max 1* .... kdo jsi ? ... před několika lety jsem byl syn svých rodičů .... předevčírem jen další oběť ... včera jsem se znovu narodil ... a dnes jsem ......... Jean-Claude Segal xD ... to mě zničilo :-D :-D ... ()

Lachtaan

Ta typická vyvražďovací série, které jsem kdysi žral po milionových kusech. První dva díly byly skutečně nacpané scénami, ze kterých se na jednu stranu převracel žaludek, na tu druhou jste si s radostí užívali samotné poslání onoho filmu. Trojka je už bohužel tím nuceným zakončením, u kterého se přiznám, že jsem jej asi tehdy ani nedokoukal. Dodnes ale věřím tomu, že jsem vůbec ale vůbec o nic nepřišel. ()

Beky odpad!

To samé co dvojka!! Jednou větou: Přetočte na konec, poslechněte mexikáckej song a vyserte se na ten film, vidět ho nepotřebujete!! ()

Bobik9 odpad!

Jednička - docela slušná. Dvojka - dalo se na to koukat. Ale trojka?! Ať už byla mylšena vážně nebo nebyla, jakože doufám, že spíš nebyla, tak se jednalo o nejdebilěnjší film, co jsem kdy viděl snad. Bylo to nechutné, nevkusné, nudné a nevtipné. S nejhoršími herci, jací tam mohli být. Po druhém dílu to vypadalo, že bdue kvalita sestupná, ale od druhého dílu je tohle sešut jako prase! ()

demented

Fakt neviem, čo si o tom mám myslieť. Hovadina to je, o tom niet najmenších pochýb. Ale toto už hraničí s...naozaj neviem čím :) Jeden z najbizarnejších filmov, aké som kedy videl. Mimochodom, neverím, že v jednotke popri Gulagerovi nemal prsty ešte niekto iný. Jeho pravé "kvality" vyplávali na povrch práve v týchto dvoch sequeloch. Len mi stále nejde do hlavy, ako mu niekto mohol dobrovoľne dať na toto prachy. ()

drake31

Na jednotku to nemá ale zato lepšie ako druhý diel. Šialená jazda plná krvi, humoru. Takisto nové postavy boli dosť dobré hlavne Jean Claude Seagal. A ten koniec ... padol som smiechom ()

Danny F.

Děj se drží podle jakýchsi pravidel a příběh je střízlivější. Úvodní scénka s hlavou je dost nechutná, přesto se tomu musíme zasmát tak jako celému filmu. Slabota. 35% ()

Wade

Jednička měla litry krve a akci,dvojka vsadila na humor. Šťastný konec měl trochu od každýho,ale místo toho aby byl nejlepším dílem je ten nejhorší. 48% ()

blackJag

Totální úlet... Se spoustou vaty (přitom považte tu stopáž). Je to na hraně ochotničiny, ale ta nepředvídatelnost je jednoznačně osvěžující. 50% ()