Mike a jeho přítelkyně Sheryl se vydávají z Virginie do státního parku Lake Kimbrabow v Západní Virginii, kde chtějí kempovat v lesích a užít si turistiku. Zeptají se na cestu místního hlídače a ten jim poradí, aby jeli po Donner Trail nebo Willow Creek Bridge. Pak ale Mike potká na křižovatce místní obyvatelku Idu Foresterovou, která jim řekne, že v Timber Falls je překrásná krajina a nádherné vodopády a dvojice se rozhodne tam jet. Narazí na potížisty Brodyho, Darrylaa Lonnieho a Sheryl přesvědčí Mikea, aby se zbavil nábojů, které má v revolveru. Utáboří se, ráno je však Sheryl při koupání v nedalekém jezeře unesena. Zoufalý Mike ji hledá a nachází rodinu vyšinutých náboženských fanatiků, kteří jejich prostřednictvím chtějí zplodit dítě. (oficiální text distributora)

Bleis

Pre mňa veľmi príjemné prekvapenie a v hororovom subžánry "Hixploitation" je to moja súčasná jednotka. Myslím si, že prekonáva aj takú legendu žánru ako je film Wrong Turn a to z toho dôvodu, že film uspokojí aj náročnejšieho diváka, ktorý očakáva od hororu aj niečo viac, ako len priamočiaru vyvražďovačku. Odporúčam. ()

alphatown

Pár si vyrazí na tůru a narazí na rodinu psychopatických křesťanů.Děj nelogický,hlavní hrdinové se v určitých situacích chovají bláznivěji než ti druzí,jediný požitek ve filmu je když divák vidí konečně rozmetaný mozek a sejmutou hlavu z těch dementů.No samotný závěr dělá nakonec dementa ze samotného režiséra,který nás uráží kýčem,který jsem doufal že nenastane,ale nastal.Kdo chce vidět dementní křesťany spravedlivě zmasakrované tak ať se podívá,ale milovník kvalitních příběhů si na své nepříjde. ()

Mazma

Jak sakra někdo, kdo má rozřízlou ruku a dlaň, nohu vyndanou z pasti na medvědy, zbičované záda, vypálenou hvězdu na těle, dvě bodnutí menším nožem, probodnutí břicha skoro skrz celé tělo a ještě několikrát zmlácen přežít? Ale když vynechám tenhle fakt, tak to byl povedený horor. ()

weelska

Telefony bez signálu, ztraceni v lese a všude kolem jeden divnej člověk vedle druhýho. Kolikrát to tu už bylo - a hlavně - kolikrát to tu ještě bude? A ano, hádáte správně, ani pod vlivem okolností se ta dvojice hlavních hrdinů nenechá zastrašit a nekopne do vrtule. Jako víkendová oddechovka možná, ale žádná velká bašta. Neurazí, ale nenasytí. ()

Number1

Film nebyl špatně natočen, ale při sledování nelogických a absurdních věcí, které se ve filmu vyskytují, mi naskakuje husí kůže a filmovému snímku to ubírá na realitě. ()

Kaylar

Film jsem si užila, jelikož jsem dostala to, co jsem očekávala. Mladý pár odjíždí do lůna přírody za relaxací a turistikou. Zde se postupně setkává s partou místních nepříliš přátelsky naladěných mladíků, strážcem státního parku a domorodou obyvatelkou podezřele bazírující na svátosti manželské. Po několika očekávatelných extempore se bezmocná dvojice ocitá v komunitě úchylných náboženských fanatiků, kteří s nimi mají dosti nestandardní úmysly... a dál už se dívejte sami, kdož máte v oblibě trochu toho mučení, skvělou atmosféru a subžánr hororu zvaný exploitation. ()

kopy123

JEDEN Z TĚCH MÁLA HORORŮ, CO SI PO ZHLÉDNUTÍ MŮŽETE ŘÍCT, ŽE ZA TEN ČAS TO STÁLO. ZAJÍMAVÝ NÁMĚT, KTERÝ MĚ CELKEM ZAUJAL, SICE PŘEDVÍDATELNÝ, ALE I TAK, DOPLNĚNÝ CELKEM DOBRÝMI HERECKÝMI VÝKONY. JO A TÉ POBOŽNÉ BÁBĚ BYCH RÁD VZKÁZAL, ŽE I ADOPCE,POPŘ. ÚNOS JE ZPŮSOB. NEMUSÍ PROTO S CLYDEM UNÁŠET MANŽELSKÉ PÁRY A NUTIT JE POD POHRŮŽKOU ZMRZAČENÍ DO ZPLOZENÍ POTOMKA. A POTOM SI NEBOHÉ DÍTKO ZAVAŘIT DO SKLENICE OD OKUREK A VYSTAVIT NA VITRÍNU JAKO NĚJAKOU ZVRÁCENOU MEDAILI. ()

Fibonacci

po tomto zhliadnutí vyvstáva už len otázka, kto tu bol viac jebnutý. či sektári z klanu judášových, alebo ten mladý pár z čelade nevzdelaných... ale jak počitam tak počitam, tak najviac jebnuty som tu bol asi ja, že som to pozrel... ()