Mike a jeho přítelkyně Sheryl se vydávají z Virginie do státního parku Lake Kimbrabow v Západní Virginii, kde chtějí kempovat v lesích a užít si turistiku. Zeptají se na cestu místního hlídače a ten jim poradí, aby jeli po Donner Trail nebo Willow Creek Bridge. Pak ale Mike potká na křižovatce místní obyvatelku Idu Foresterovou, která jim řekne, že v Timber Falls je překrásná krajina a nádherné vodopády a dvojice se rozhodne tam jet. Narazí na potížisty Brodyho, Darrylaa Lonnieho a Sheryl přesvědčí Mikea, aby se zbavil nábojů, které má v revolveru. Utáboří se, ráno je však Sheryl při koupání v nedalekém jezeře unesena. Zoufalý Mike ji hledá a nachází rodinu vyšinutých náboženských fanatiků, kteří jejich prostřednictvím chtějí zplodit dítě. (oficiální text distributora)

mazadlo

Jeden z mála amerických thrilerů/hororů který nakope zadek náboženství a fanatikům. Mám to takhle rád. Navíc výlet do přírody , slušné herecké výkony a galerie mučení a smrti. Já nevím co víc si přát. :D ()

Martin_W

Solidní vyvražďovačka připomínající originální Texaský Masakr Motorovou Pilou. Stejně jako v již zmiňovaném filmu zde čeká menší rodinka úchyláků, kteří zde ale zabíjejí z jiného důvodu, než v Texas Chainsaw Massacre. Najdeme zde i zrůdičku, která hodně připománá Thomase Hewitta. Pár slabších lekaček, podařený soundtrack, dobří herci.. Hororové béčko jako vyšité. 69% ()

Gumrice

No tak nevím, pocity mám šílený.. co ty scénáristi ještě nevymyslí, je to zvrhlý a ten konec byl ubohej. To je můj názor. ()

Matros

Zklamání. Neinvenční záležitost, která se v druhé půli dost táhne. Vážně škoda, první půlhodina neni špatná. ()

bolan

Klasická ukázka filmu který odrazuje koukat se na horrory. Vše co bylo ve filmu k vidění všichni už viděli x-krát ve stovkách podobných filmů. Absolutně bez jakékoli invence. ()

Illy

Průměrný, slušně natočený snímek který nepřekvapí. Být američan, nevyjíždím z města a pokud uvidím někoho zdegenerovaného, nebo fanaticky věřícího, beru nohy na ramena!:_) ()

RomeroIsGod

Horory s buranama jsou pro mě jako balzám na duši. Takže máme klasické schéma páreček z města versus pošahaná, nábožensky založená, rodinka s kriploidním synkem.SPOILER - No a panímáma chce dítě, který nemůže mít. Takže je načase ukázat těm rozmazlencům z města, jak se dělaj děti. Ale hlavní postava je tvrďák , a tak s rodinkou na závěr pěkně vyjebe a slečnu si ochrání. Žádný přehnaný scény nás nečekaj, i když párkrát už to vypadá, že si to slečna pěkně odskáče. Příjemně to uběhne, a ačkoli jsou to samá klišé, tak mě to bavilo - ať už atmosférou nebo prostředím. ()

embecka

Pri tomto filme sa dá hrať hra - kto lepšie uhádne, ako bude nasledovať scenár. Ak sa vám v tejto hre darí dobre, znamená to, že tento film nemá na lepšie hodnotenie, ako sú dve hviezdy. ()

Silviaxx

Na počudovanie veľmi príjemná záležitosť! Timber Falls sú ukážkou toho, že občas keď je človek úplne odstrihnutý od civilizácie niekde uprostred lesa, môžu mu napadnúť napríklad takto skvelé nápady ako tejto ukážkovej rodinke vidlákov. Zaujala myšlienka náboženského fanatizmu v tak čistej podobe ako sa to často nevidí - film je plný paradoxov, ktoré sú s touto tématikou jednoznačne prepojené. Objavuje sa aj jemná tortúra, kvalitné psycho myšlienky, z času na čas nejaké to napätie - to som skôr pociťovala vďaka sympatickej ústrednej dvojici, a tak trochu som to s nimi prežívala. Čerešnička na torte bol zdegenerovaný ksicht, ktorý vo vidlákofilmoch nikdy nesmie chýbať - škoda, že bol len okrajovou záležitosťou. Na 5* mi tu chýba lepší šmrnc, ale hrdé 4* bez mihnutia oka. ()

Teardown

Další výlet do lesů, který se neponese v duchu romantické nálady, protože i zde číhá pomatená sekta sklepmistrů od svatého grálu:) 2,5* ()

dawe787

Pro toho, kdo si ustavičně pouští jen horory a vyvražďovací thrilery určitě pěkná podívaná. Pro mě jen trošku zamyšlení, kde bych měl příště stanovat. Klasický příběh zamilovaného páru, co si vyjede do hor kempovat a narazí na vyšinutou famílii. Šou začíná, když unesou ženu a zanedlouho spoutají i muže a pak je mučí a chtějí jejich miminko. Scény, kdy při honičce naše hrdinka upadne a vy ji fandíte už jsou tak ohrané, že je to občas k smíchu, ale tvůrci se jinak snažili. Pro realisty doporučuji Jezero smrti. ()

Mania

Dobře, nemám ráda když je ve filmu hlavní hrdinka pacifistka a její neuváženou akcí se tak připraví o jedinou zbraň. Příjemně mě překvapilo, že narozdíl od jiných podobných filmů, si tady scénárista dal tu práci a snažil se vysvětlit chování těch zlých. Trochu už mi vadí "utíkající" scény v lese. Hej, jediná louže široko daleko a ona jí vybere, to je fakt smůla. Doplňující konec se mi nelíbil, zaváněl až příliš americky. Ale co se divím, americký film musí mít typicky americký konec. ()

bozka10

Skvelá príroda,banda buranov a prepatí sektári v strede lesíka.Tento horor ma potešil👌.Ale popravde tá krava,ktorú prepadnú,ponížia,okradnú a ona vzápätí prinúti frajera aby zahodil jedinú vec s ktorou sa môžu reálne brániť,si všetko čo sa jej stalo zaslúžila. ()

hororwatch

Naprosto tuctovej šablonovitej slasher. Podle mého názoru tohle odvětví hororu má hodně málo co nabídnout a z toho mála to bohužel není ani originalita a ani kreativita, která by tu neoriginalitu zamaskovala. Nezajímavé postavy a lacinej děj. Na druhou stranu mi aspoň bylo jen jedno, co se tam děje, takže mě to neuráželo a nenasíralo. nuda. ()

MickeyStuma

Další zářez do kolekce filmů o mladých lidech na cestě od někud někam, aby nakonec skončili někde na samotě v lesích v rukou ponurých šílenců. Nedá se konstatovat o špatnosti díla. Děsivá atmosféra cloumá po rozjezdu každou minutou a nenechá jedinou vteřinu klidnou. Ano, je to celé šablonovité, ale když nebude k dispozici např. 'Pach krve', nebo 'Texaský masakr motorovou pilou', hravě je zastoupí. ()

GOREGASM

Lowbudgetový hixie, která sází na hezkou hlavní mučednici, "správně" zvrácené a pomotané vesničany a v neposlední řadě řemeslně zvládnutý gore. V rámci žánru si Timber Falls samozřejmě nedovolí vybočit, je tady sice kapánek odlišná, tentokrát nábožensky mateřská motivace ústředních zvrhlíků, ale hlavní gró žánru je plnokrevně završeno. Takže modifikované srpy do ruky a jdeme na to. 56% ()

Rathalos

Vynikajuca zalezitost odohravajuca sa v krasnom prostredi,v ktorej nechyba napatie,atmosfera a akcia,k tomu vsetkemu aj sympaticka dvojica,som spokojny...:-) ()