Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

Klárka

Po dlouhé době konečně romantická komedie, která má nápad, spád a nezačne nudit po prvních patnácti minutách. Sice je vám od začátku jasné, jak to dopadne, ale je zábava se k tomu prokousávat (prokoukávat? :) ). ()

thunnus

Film mi celou dobu připomínal Christmas Carol od Dickense. Stejným způsobem se vrací do minulosti a ukazuje podobnou buduoucnost, až mi to přišlo jako vykrádačka. Ale na druhou stranu musím uznat, že i přes nedostatek originality, občasné díry ve scénáři a zjevnou odhadnutelnost děje, jsem se docela bavil. Je to prostě typický film na odpočinek, kdy člověk nechce nic než vymnout mozek a sledovat příběh, který v nejrůznějších variacích už tisíckrát viděl. ()

martalini

Zoufale nudná snůška snad všech klišé a obehranejch scénáristickejch "perel", na jaký si můžu vzpomenout a ještě k tomu loutka McConaughey, kterej tady (jak jinak) ukazuje, že prostě hrát neumí...Jediná dobrá věc na filmu je, jakž takž, postava Michaela Douglase... ()

(Z)denny

Pokud od tohoto snímku neočekáváte nic víc než lehkou romantickou komedii, tak rozhodně zklamáni nebudete. Někteří hloubaví jednci se zde setkají i s několika hlubokými myšlenkami.. Mě osobně nejvíc nadchl Michael Douglas v roli ducha strýčka Wayna.. ()

BreHas26

Můj zážitek je že moje sestra během filmu řekla že Sandy (Lacey Chabert) je psychopatická čubka ale film byl pro mě takový umělý a radím vám nesedejte do "JEBACÍHO AUTA" protože nemá bezpečnostní pásy a blbě se brzdí, to si rovnou můžete vykopat svůj vlastní hrob!!! ()

Lilloos

Zajímavé a originální pojetí Vánoční koledy. Snesitelně romantické, skvělé obsazení, ponaučení na závěr. Na druhou stranu ale moc ukecané a ne vždy tak vtipné, jak bylo zamýšleno. ()

lardko

Myslel sem si že to bude nuda když jsem viděl ukázku na film , ale nakonec sem zistil že je to skvěle komediální film a ty duchové mě fakt pobavili. ()

Rehooo

Sice jednoduché a předvídatelné, ale i přes to pěkné. Sem tam se vyskytla i nějaká ta dobrá hláška a jako nášup se přidává hezká hudba. Takže proč ne. ()

missbee

Do kina jsem šla s tím, že si odpočinu. Pravda, odpočinula jsem si. Bohužel mě nijak nezaujal "dynamický" začátek a já se nudila do chvíle, než se na plátně zjevila Connorova první sexuální zkušenost. Od té doby jsem se chvílemi i docela bavila a asi nejefektnější byla scéna, kdy Connor prorazí autem strýčka Waynea zeď a vezme to zkratkou mezi stromy, aby si stihl promluvit s prchající nevěstou. Trochu mě zklamal Matthew, ve filmu Jak ztratit kluka do 10 dnů se mi vcelku líbil, ale tahle role mu moc nesedla. Tak strašně se snažil být floutkem, že to nevyšlo. Snad to příště bude lepší. ()

Meteorista

Odkdy duchové berou do rukou hmotné věci a odkdy jsou vidět v zrcadlech a... a to všechno, co dělali?!? Ale zase tak špatný to nebylo. Místy sranda, místy trapná americká slaďárna. Na jedno zkouknutí to byl lepší průměr. Náprava nezbednýho-k ženskejm-parchanta byla sice ohraná, ale mě to sedlo. Cover na píseň Deep Purplů ale nebrat... ()

ViktorEl

Veľmi presladený romantický film, na spôsob knihy Vianočná koleda. Matthew McConaughey, je v koži Ebenezera Srcoogea, ale je v nich rozdiel jednému šlo o peniaze a druhému o ženy, ale pointa je tá istá, aby sa zmenil k lepšiemu. A ako to v každej romantickej komédii chodí tak sa aj stane. Pre mňa to bolo až veľmi romantické, miestami nudné, nevesta hysterická a otravná, Matthew až priveľký frajer, ale zahral to celkom dobre. Ale keď mám hodnotiť celý film tak to nebolo zlé. Douglas je ešte stále frajer, k tomu názov auta, a fakt, že na oddychový večer je to pekné. ()

grerar

Tak na tenhle styl ouplně nejsem, na druhou stranu mě film zaujal (to nebývá zvykem u romantické komedie), takže jsem u něj vydržel. 3 hvězdy ()

pend

Nebýt té herecké sestavy, dávám o hvězdičku míň. Ten začátek s kopačkami třem najednou, tam byl Connor fantastický. ()

Matli

Očekával jsem průměrnou romantiku, kdy se v mládí do sebe dva zakoukaj, pak se rozejdou na 20 let a pak se zase zamilujou a kolem nějakej rádobyvtipnej děj. Ono to tak vlastně je, ale podaný úplně jinak a nečekaně. Fórů na zasmání tam sice moc není, ale člověk se baví nad zpracováním. 70% ()

Narciska

Moderní parafráze na v amerických filmech často se objevující Dickensův román Vánoční koleda, no ten o tom, jak se tomu Vydřigrošovi zjevují duchové minulosti, přítomnosti a budoucnosti alias varování či svědomí, chcete-li. ()

Bozvav

V podstatě naprostá kravina, ale díky skvělému obsazení a milému humoru (byť děsně kýčovitému) nadhodnocuji a dávám tři a půl hvězdičky. Po druhé už to vidět nemusím, ale při správné náladě to sedlo. ()

merigieren

Vtipu to moc nepobralo (relativně, ono tam něco je, ale na zem sem ze židle nespad), spíš jde o vyobrazení člověka otravujícího své okolí, kvůli ztracené lásce (za předpokladu, že láska existuje a lze ji definovat pro pozdější rozpoznání :-)). Následně je zobrazena minulost, přítomnost a budoucnost v rakvi, celkem působivé (alespoň nikdo na pohřbu nedebatoval nad člověkem o němž nic neví). Poselstvím je, že když lásku najdete, máte si ji udržet. (Kdo nic nemá, nic neztratí :-)) Také vůbec nechápu lidi tvořící české názvy filmů, poslední dobou sem koukal na mnoho česky namluvených komedií a skoro nikdy název neodpovídal obsahu ani originálnímu názvu. Přece American pie má svůj smysl ve filmu, tak proč to kazit, ale to sem jinde. Tady ten anglický název celkem odpovídá a český je zase mimo... ()

misa_laska

Má to něco do sebe. Určitě ten nápad. Nejedná se o nudnou americkou romantickou komedii. Jasně, ve všech filmech o lásce většinou předem víme jak to dopadne. A to je dobře, není to jako v životě, takže můžeme snít a doufat, že to není pohádka a může se to stát i ve skutečnosti. ()

Problémové filmy

Problémové filmy